Imobiliare Timisoara Girocului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Girocului Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere - finisaje Premium - 83.000 Euro - parcare inclusa
10
2

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc, într-o zonă cu acces facil la transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală. Configurația este formată din două camere, în regim open space, cu posibilitatea de închidere a bucătăriei. Interiorul este modern și ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere | Girocului | Pet friendly
15

Apartament cu 2 camere | Girocului | Pet friendly

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat în Girocului. Apartamentul se afla in apropiere de Profi, Lidl, Kaufland, fitness, farmacie si scoala. Apartamentul este situat la etajul 4 si se desfasoara pe o suprafata utila de 54 mp. Compartimentarea este urmatoarea: - ...

54 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamentu cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
4
39

Apartamentu cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

Spre inchiriere un apartament cochet, mobilat si utilat chiar in zona Girocului, aproape de Parc Lidia, Strada Mures. Statii de autobuz la doar 5min pe jos. Apartamentul este decomandat, la etajul 1 si are o suprafata de 55mp. Va asteptam la o vizionare.

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Girocului, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul are o suprafata de 67 mp utili + balcoane si este situat la etajul 4 intr-un bloc izolat cu 4 etaje . - Hol de acces - Bucatarie - ...

1692 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
29

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
5

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 3 camere in zona Girocului
5
36

De inchiriat apartament cu 3 camere in zona Girocului

Inchiriem apartament cu 3 camere , zona Girocului , str Crivaia , suprafata aprox 63 mp , etaj 4 , decomandat , mobilat . In apropiere aveti parc de copii , scoala , magazine , mijloace de transport in comun , Spitalul Judetean. Se inchiriaza pe termen lung ,rugam seriozitate

63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De la 350 E, In Bloc Nou,Cu Centrala+Clima+Garaj Subteran, Mobilat Nou, Merita Văzut 100%
15
9

Am Acum De Inchiriat in Giroc Langa Magazinul Lidl,Intr,un Bloc Nou ,cu Centrala Proprie și Loc Parcare Subteran ,la etajul 1, un apartament cu 2 camere Confort 1 Decomandat, Mobilat Nou,Utilat Complet Conform pozelor atasate,Balcon de 6 m lungime, Merită Văzut 100%. Cerem si oferim seriozitate ! Pret ...

61 m2