Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Girocului Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului
4
23

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului

Dam spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Girocului, chiar la etajul 1. Apartamentul este complet mobilat si utilat, dispune de o suprafata de 45 mp. Aproape de mijloace de transport in comun si magazine. Se accepta si animale de companie. Nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisa ...

45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
141

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Inchiriez apartament cu o camera zona Girocului parter,mobilat,centrala,zona linistita , suprafata utila 35 mp.

35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, garaj, zona Girocului, Timisoara
10

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 3 si are o suprafata de 90mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - Living - 2 Dormitoare - ...

1661 EUR/m2 | 90 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 3, intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 70 mp. Compartimentare: - Hol de acces - ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
4

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

Dam spre inchiriere un apartament cu 2 camere chiar in zona Girocului. Zona buna, linistita. Avantajele sunt mijloacele de transport din zona si magazinele in apropriere. Apartamentul are o suprafata utila de 45mp si este la etajul 2. Se primesc si animale de companie. Mai multe informatii la numarul ...

45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam Girocului parter inalt  cu balcon
10
2

2 cam Girocului parter inalt cu balcon

De vanzare apartament 2 camere zona Girocului la 2 minute de Spitalul Judetean parter inalt confort 1 semidecomandat bucatarie mare balcon inchis 2 debarale. Incalzirea este de la oras cu posibilitate de montare centrala termica. Pret: 99000 euro neg.

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
71

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Inchiriez apartament cu o camera in zona Girocului utilat si mobilat complet. Imobilul este situat la etajul 2 si dispune de o suprafata de 30 mp. Disponibil imediat !

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului
4
25

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului

Inchiriez apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet, se accepta animale de companie, se afla la etajul 2, cu o suprafata de 55 mp, incalzirea se realizeaza prin intermediul incalzirii in pardosea.

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
4
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Girocului,decomandat,la etajul 2,cu o suprafata de 52 mp,fiind mobilat modern si utilat complet. Zona este linistita,oferind numeroase facilitati precum centre comerciale,Profi,supermarketuri,localuri,farmacii,restaurante,scoli,gradinite,etc. In ...

1538 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului
3
23

De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului

Dam spre inchiriere un apartament cu o camera, etaj 1 din 4,din zona Girocului, foarte aproape de Spitalul Judetean, Continental, Atos, Carrefour, Kaufland, Penny, Lidl, Auchan Market, Jisk Parc Padurice. Suprafata de 27 mp, cu centrala proprie si clima. Se accepta si animale de companie. Va asteptam ...

27 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 104.000 eur. Tel: 0750283339.

1962 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !
15
2

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !

De vanzare apartament cu 3 camere decomandate, in zona Girocului - Unitatea militara, disponibil imediat, finisaje foarte calitative, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 aparate de aer conditionat, balcon spatios, loc de parcare in curtea proprie (acces cu bariera), pret ...

1983 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului
4
36

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului

Inchiriez apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Girocului pe termen lung. Apartamentul este la parter, foarte aproape de Spitalul Judetean, este racordat la gaze si este dotat cu centrala. Suprafata utila este de 50 mp

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.
13
1

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.

ZONA GIROCULUI - ESO De vanzare apartament cu 53mp utili + terasa de 11mp, instalatie electrica Gewiss, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Lift, finisat la cheie. Pret: 103.000 Euro cu 2 locuri de parcare. Tel: 0750283339

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Fara comision. Etaj 1. Decomandat
8
1

Fara comision. Etaj 1. Decomandat

De vanzare apartament fara comision cu 2 camere, la etajul 1, decomandat, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 95.400 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

In zona spitalului judetean,SAD ideal pentru cabinet sau salon de infrumusetare!
13
3

De vanzare Spatiu cu alta destinatie (SAD) cu 2 camere, la parter, cu intrare separata direct din strada, in zona Girocului aproape de spitalul judetean, anvelopat termic exterior, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata. Spațiul este potrivit pentru: -Cabinet ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa ESO. Etaj 1. Terasa generoasa. LIFT
4
3

Langa ESO. Etaj 1. Terasa generoasa. LIFT

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, etaj 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou izolat termic exterior, cu LIFT, 53 mp utili + TERASA 12 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, usi interior ...

1925 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
36

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera in zona Girocului la etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Apartamentul a fost renovat in totalitate. Pentru mai multe informatii sunati la nr afisat in anunt!

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
83

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Ofer spre inchiriere apartament cu o camera in zona Girocului la 5 minute de Casa Tineretului , cu toate dotarile. Informatii la telefon! Suprafata 30 mp , etaj 1

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
4
20

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0% ! Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. Spatios, cu 3 dormitoare.
18

Comision 0% ! Duplex de vanzare in apropiere de benzinaria eso (intrarea Giroc), disponibil imediat, cu suprafata de 96 m.p. utili si teren de 270 m.p., termoizolatie exterioara de 15 cm, placa de beton peste etaj cu 2 straturi de polistiren, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips fonic pentru ...

2396 EUR/m2 | 96 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,
12
4

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 109.320 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ.

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.
12
4

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.

De vanzare apartament fara comision cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 97.940 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1814 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.
14

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou cu lift, zona Girocului -Esso, aproape de mijloace de transport in comun si de magazine. dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan Rehau. Pret: 135.000 Euro. Tel: 0750283339

1849 EUR/m2 | 73 m2