Imobiliare Timisoara Girocului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Girocului Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare in zona Girocului, Timisoara
8

Apartament 3 camere de vanzare in zona Girocului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Timis, Timisoara, zona Girocului. Imobilul este amplasat la etajul 5 din 5 si dispune de o suprafata utila de 63 mp, beneficiind de o compartimentare practica si luminoasa. Compartimentare: • Hol ...

1556 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere mobilat si utilat in zona Girocului
8
1

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat in zona Girocului

Estate Group va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere situat la etajul 4/4 al unui imobil aflat in zona Girocului, cu acces rapid către transport, scoala si magazine Apartamentul este renovat si se vinde total mobilat si utilat Suprafață utilă: 56 mp + balcon inchis Compartimentare: • Antreu ...

1571 EUR/m2 | 56 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. La asfalt. Etaj 1. Mobilat si utilat.
11
1

Langa ESO. La asfalt. Etaj 1. Mobilat si utilat.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Girocului, aproape de benzinaria ESO, de Profi si de mijloacele de transport in comun. Etaj 1, incalzire prin pardoseala cu termostate de reglare temperatura individuale, 2 aparate de aer conditionat, rulouri electrice la toate geamurile, complet mobilat ...

1959 EUR/m2 | 51 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului
4
21

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului

Dam spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Girocului, chiar la etajul 1. Apartamentul este complet mobilat si utilat, dispune de o suprafata de 45 mp. Aproape de mijloace de transport in comun si magazine. Se accepta si animale de companie. Nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisa ...

45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului
7

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3, centrala proprie, su 50, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1760 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament modern, mobilat si utilat complet, zona Girocului
13
3

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1989, complet renovat in ...

2338 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Girocului
8
1

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Girocului

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament mobilat si utilat, cu 2 camere, si bucătărie închisă, situat in zona Girocului, foarte aproape de Restaurant Briana, Mega Image, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfășoară pe o suprafață utilă ...

1603 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu doua camere in zona Girocului
5
10

De inchiriat apartament cu doua camere in zona Girocului

Inchiriez apartament cu doua camere, decomandat, zona Girocului, Plavat ll. Are o suprafata de 45 mp, este situat la etajul 3. Apartamentul se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun: tramvai si autobuz si dispune de 2 supermarketuri mari la aproximativ 300 m. Acceptam animale de companie! ...

45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere zona Girocului
6
27

De vanzare apartament cu 3 camere zona Girocului

Va propunm spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat la etajul 3 a unui bloc format din 4 etaje. Avand o suprafata utila de 60 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei termice pe gaz si a aparatului de aer conditionat. Apartamentul se afla la 10 minute de mers pe jos de ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam amenajat centrala proprie zona Girocului
6
3

2 cam amenajat centrala proprie zona Girocului

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului, mobilat si utilat complet, totul nou. Suprafata totala de 58mp, amplasat la etajul 4, Incalzirea se face cu centrala termica proprie. Apartamentul este foarte bine pozitionat la 2 minute de mijloacele de transport in comun, cu acces la magazine, ...

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

4 cam decomandat centrala proprie eta intermediar zona Girocului
10
3

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 78 mp, centrala proprie, situat la etajul 3 din 4, mobilat, renovat, zona Girocului. Pret: 133000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1705 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
21

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

De inchiriat un apartament cu o cameră in zona Girocului,suprafata de 30 mp,situat la etajul 1, într-un bloc curat. Acces facil către centrul orașului. Pentru detalii, contactați numărul afișat.

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Girocului
8
4

Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Girocului

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei este 2018, structura ...

1666 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Girocului
4
89

De vanzare apartament cu o camera zona Girocului

Se vinde garsoniera zona girocului, plavat 2, confort 1, la 1 4, 27 mp2 patrati, cu o camera, bucatarie, baie, hol. Gresie, faianta, parchet, geamuri termopan, usa metalica. Se vinde mobilat si utilat.

1375 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandate zona Girocului
4

Apartament 3 camere decomandate zona Girocului

Inchiriem apartament 3 camere decomandate , mobilat si utilat cu aragaz , frigider , masina de spalat , centrala proprie , aer conditionat in Calea Girocului langa Lidl si Kaufland . Suprafata imobilului este 57 mp

Girocului, Timisoara, Timis

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.
9

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 89.900 Euro. Tel:

2091 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Ideal ca si investitie, 10 locuri de parcare in CF, in spate la ESO !
8

De vanzare apartament cu 1 camera cu bucatarie inchisa in spatele benzinariei ESO, cu 10 locuri de parcare in CF, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ideal pentru investitie, tel 0750283339 Pret: 75.000 Euro, fara mobilier si electrocasnice, cu 10 locuri de parcare in CF. Pret: ...

2500 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 101.000 eur. Tel: 0750283339.

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului
6
4

De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului

Se ofera spre inchiriere un apartament. Zona: Girocului. Numar de camere: 1. Compartimentare: decomandat. Etaj: 1. Suprafata: 37mp. Se accepta si animale de companie. Mai multe informatii la numarul de telefon.

37 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !
15
2

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !

De vanzare apartament cu 3 camere decomandate, in zona Girocului - Unitatea militara, disponibil imediat, finisaje foarte calitative, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 aparate de aer conditionat, balcon spatios, loc de parcare in curtea proprie (acces cu bariera), pret ...

1983 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.
13
1

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.

ZONA GIROCULUI - ESO De vanzare apartament cu 53mp utili + terasa de 11mp, instalatie electrica Gewiss, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Lift, finisat la cheie. Pret: 103.000 Euro cu 2 locuri de parcare. Tel: 0750283339

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Fara comision. Etaj 1. Decomandat
8
1

Fara comision. Etaj 1. Decomandat

De vanzare apartament fara comision cu 2 camere, la etajul 1, decomandat, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 95.400 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

In zona spitalului judetean,SAD ideal pentru cabinet sau salon de infrumusetare!
13
3

De vanzare Spatiu cu alta destinatie (SAD) cu 2 camere, la parter, cu intrare separata direct din strada, in zona Girocului aproape de spitalul judetean, anvelopat termic exterior, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata. Spațiul este potrivit pentru: -Cabinet ...

2269 EUR/m2 | 52 m2