Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Girocului Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament superb cu 2 camere | Girocului
10
1

Apartament superb cu 2 camere | Girocului

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament superb cu 2 camere, situat în Girocului. Apartamentul se afla langa biserica si este aproape de Profi, Lidl, Kaufland, fitness, farmacie si scoala. Apartamentul este situat la etajul 3 si se desfasoara pe o suprafata utila de 54 mp. Compartimentarea ...

54 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
5
34

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Oferim spre inchiriere apartament o camera in zona Girocului pe strada Lidia. Apartamentul este complet mobilat, dispune de pat dublu, baie cu cada si bucatarie utilata. Etaj 2

27 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Centrala Proprie Boxa Zona Girocului Spitalul Judetean
10
4

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, centrala proprie, baie, cu geam su: 65mp, plus balcon de 5,11 mp si boxa, situata la parter din 4, bloc anvelopat, se vinde partial mobilat, foarte aproape de mijloacele de transport si toate punctele de interes din zona. Spitalul Judetean Pret: 118000 Euro negociabil Tel: ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Gradina. Mobilat si utilat complet. 2 Bai. Aproape de Eso.
20
6

Gradina. Mobilat si utilat complet. 2 Bai. Aproape de Eso.

Vand apartament cu 3 camere, in zona Girocului, la doi pasi de ESO, Profi si de mijloacele de transport in comun. Bloc NOU. Suprafata generoasa, 2 bai, dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie. Incalzire in pardoseala, 2 aparate de aer conditionat. Gradina proprie, terasa. Complet mobilat si ...

1918 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
4
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Girocului,decomandat,la etajul 2,cu o suprafata de 52 mp,fiind mobilat modern si utilat complet. Zona este linistita,oferind numeroase facilitati precum centre comerciale,Profi,supermarketuri,localuri,farmacii,restaurante,scoli,gradinite,etc. In ...

1538 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului
3
23

De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului

Dam spre inchiriere un apartament cu o camera, etaj 1 din 4,din zona Girocului, foarte aproape de Spitalul Judetean, Continental, Atos, Carrefour, Kaufland, Penny, Lidl, Auchan Market, Jisk Parc Padurice. Suprafata de 27 mp, cu centrala proprie si clima. Se accepta si animale de companie. Va asteptam ...

27 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 104.000 eur. Tel: 0750283339.

1962 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !
15
2

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !

De vanzare apartament cu 3 camere decomandate, in zona Girocului - Unitatea militara, disponibil imediat, finisaje foarte calitative, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 aparate de aer conditionat, balcon spatios, loc de parcare in curtea proprie (acces cu bariera), pret ...

1983 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului
4
36

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului

Inchiriez apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Girocului pe termen lung. Apartamentul este la parter, foarte aproape de Spitalul Judetean, este racordat la gaze si este dotat cu centrala. Suprafata utila este de 50 mp

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.
13
1

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.

ZONA GIROCULUI - ESO De vanzare apartament cu 53mp utili + terasa de 11mp, instalatie electrica Gewiss, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Lift, finisat la cheie. Pret: 103.000 Euro cu 2 locuri de parcare. Tel: 0750283339

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Fara comision. Etaj 1. Decomandat
8
1

Fara comision. Etaj 1. Decomandat

De vanzare apartament fara comision cu 2 camere, la etajul 1, decomandat, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 95.400 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

In zona spitalului judetean,SAD ideal pentru cabinet sau salon de infrumusetare!
13
3

De vanzare Spatiu cu alta destinatie (SAD) cu 2 camere, la parter, cu intrare separata direct din strada, in zona Girocului aproape de spitalul judetean, anvelopat termic exterior, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata. Spațiul este potrivit pentru: -Cabinet ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa ESO. Etaj 1. Terasa generoasa. LIFT
4
3

Langa ESO. Etaj 1. Terasa generoasa. LIFT

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, etaj 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou izolat termic exterior, cu LIFT, 53 mp utili + TERASA 12 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, usi interior ...

1925 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
36

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera in zona Girocului la etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Apartamentul a fost renovat in totalitate. Pentru mai multe informatii sunati la nr afisat in anunt!

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
83

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Ofer spre inchiriere apartament cu o camera in zona Girocului la 5 minute de Casa Tineretului , cu toate dotarile. Informatii la telefon! Suprafata 30 mp , etaj 1

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
4
20

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

Dam spre inchiriere un apartament cu 2 camere chiar in zona Girocului. Zona buna, linistita. Avantajele sunt mijloacele de transport din zona si magazinele in apropriere. Apartamentul are o suprafata utila de 45mp si este la etajul 2. Se primesc si animale de companie. Mai multe informatii la numarul ...

45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0% ! Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. Spatios, cu 3 dormitoare.
18

Comision 0% ! Duplex de vanzare in apropiere de benzinaria eso (intrarea Giroc), disponibil imediat, cu suprafata de 96 m.p. utili si teren de 270 m.p., termoizolatie exterioara de 15 cm, placa de beton peste etaj cu 2 straturi de polistiren, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips fonic pentru ...

2396 EUR/m2 | 96 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,
12
4

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 109.320 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ.

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.
12
4

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.

De vanzare apartament fara comision cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 97.940 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1814 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.
14

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou cu lift, zona Girocului -Esso, aproape de mijloace de transport in comun si de magazine. dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan Rehau. Pret: 135.000 Euro. Tel: 0750283339

1849 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Strada asfaltata. Decomandat. Mobilat si utilat !
9
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, in zona UM, disponibil imediat, mobilat si utilat, finisat, finalizat, dotat cu centrala termica proprie, model cu bucatarie inchisa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, boxa, pret 103.000 euro. Tel: 0750283339

2102 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
3

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
2

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
6

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2