Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Girocului Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Ap cu 3 camere zona Girocului
10
7

Ap cu 3 camere zona Girocului

Spre inchiriere apartament cu 3 camere in zona Girocului Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -bucatarie -living -2 dormitoare, -2 bai Pentru alte detalii nu ezitati sa ma contactati. Pretul este ...

80 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, garaj, zona Girocului, Timisoara
10

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 3 si are o suprafata de 90mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - Living - 2 Dormitoare - ...

1661 EUR/m2 | 90 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere | Girocului
12

Apartament cu 3 camere | Girocului

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat in Calea Girocului, avand acces facil la mijloace de transport in comun, fiind aproape de McDonald's si spitalul Judetean. Acesta se desfășoară pe o suprafață utilă de 67 mp + balcon inchis de 6mp. Compartimentarea este ...

1716 EUR/m2 | 67 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere Girocului
4
2

Apartament 3 camere Girocului

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere confort 1 decomandat 64mp in zona Girocului. Apartamentul se afla la etajul 9 din 10 dar blocul are lift. De la acea inaltime se poate vedea Bulevardul Liviu Rebreanu spre care are apartamentul deschidere. Blocul este izolat termic iar apartamentul are ...

1641 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului
4
8

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

Apartament de inchiriat cu 2 camere, situat la etajul 2, avand o suprafata de 48 mp, Calea Girocului (Str. Cosminului, zona liceu Azur Iris). Apartamentul este mobilat si utilat complet. Disponibil imediat

48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in Calea Girocului
4
9

De inchiriat apartament 1 camera in Calea Girocului

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in Calea Girocului situat la etajul 1, avand o suprafata utila de 25 mp, mobilat si utilat, disponibil imediat, 4 apartamente pe nivel, aproape de mijloace de transport, magazine, langa str. Mures.

25 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat
8
2

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului - Lidia confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 54 mp centrala termica bloc izolat termic.. Pret informativ 79900 Euro. ID intern: 10743.

1567 EUR/m2 | 51 m2

girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
65

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Ofer spre inchiriere apartament in zona Girocului care dispune de o supragata de 35 de mp, cu centrala proprie, complet mobilat si utilat!Apartamentul se afla la etajul 2.

35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Ap 2 cam  zona Girocului
6
1

Ap 2 cam zona Girocului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului aproape de piata intr-un imobil construit in anul 1980 confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla bloc izolat termic cu o suprafata totala de 53 mp posibilitate montaj centrala. Pret informativ 95000 Euro. Detalii la telefon ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Girocului, confort 1, amenajari clasice
11

De vanzare apartament 2 camere , zona Girocului - Judetean, parter, semidecomandat, amenajari clasice, balcon, geam baie, model mare, mobilat. Detalii la telefon 0734879293

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj intermediar bl izolat centr pr zona Girocului
9

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3 din 5, bloc izolat, centrala proprie, clima, bucataria si baia mobilate, zona Girocului. Pret: 92500 euro Tel: 0736170308

2102 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului
7
1

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, modelul mare, amenajat, mobilat si utilat, situat la etajul 4, bloc cu acoperis de tigla, posibilitate de montare centrala proprie, renovat de 3 ani, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736170308

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Spatiu pentru:  sediu firmă-birouri ,amenajat si mobilat pentru regim hotelier Airbnb.
20
4

Spatiu pentru: sediu firmă-birouri ,amenajat si mobilat pentru regim hotelier Airbnb.

Se inchiriaza imobil , cu intrari separate, ideal pentru sedii firme, birouri, after school, pentru inchirieri in regim hotelier etc.Dupa necesitate poate fi inchiriat fie parterul, fie etajul. Parterul are o suprafata de 220 mp si e compartimentat astfel: 2 sali mari, bucatarii, grupuri sanitare si ...

180 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera  in zona Girocului
5
56

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Situat în zona Girocului, una dintre cele mai apreciate și bine dezvoltate zone rezidențiale din Timișoara, acest apartament este alegerea ideală pentru cei care caută liniște, acces rapid la oraș și toate facilitățile necesare pentru un trai confortabil.Are o suprafata utila de 30 mp , situat la etajul3 ...

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului
3
18

De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului

Inchiriez apartament cu 1 camera decomandat confort 1 spatios, etajul 1, avand o suprafata de 35 mp. Situat in strada Calea Martirilor nr.80, Timisoara. In apropierea Spitalului Judetean de Urgenta! Apartamentul este disponibil imediat! Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati

35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului