Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Girocului Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.
6
2

Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.

Apartament cu 2 camere in zona Girocului, renovat, centrala proprie, situat la et 4 cu acoperis. Se vinde mobilat si utilat conform pozelor de promovare Pret 95.000 Eur Neg Tel 0725680996

1900 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului
4
401

apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului

Inchiriere apartament cu o camera la etajul 1 4 semidecomandat in zona buna Apartamentul este complet mobilat. Suprafata utila fiin de de 28mp

28 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Pentru antreprenorii de servicii. Teren 1842 mp. Comision 0 %. 200 Euro/mp.
9
3

Comision 0% Teren intravilan in suprafata de 1.842 mp in Girocului Front stradal de 20,6 m. Pe teren se afla o constructie fara valoare in suprafata de 100 mp. Terenul dispune, de utilitati (gaz, curent), iar la limita proprietatii este apa si canalizarea. Drumul de acces este asfaltat cu trotuare ...

1,842 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Spatios - 53 mp. Langa Eso - statie E3. Pozitie excelenta. Disponibil imediat.
10
1

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare inclus in pret, ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament o camera de inchiriat zona Girocului
3
190

apartament o camera de inchiriat zona Girocului

Inchiriez apartament o camera pe Calea Martirilor la parter avand o suprafata de 35 mp. Este complet mobilat si utilat modern . Pt mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati!

35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
7

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
3

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
3

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat  apartament cu 2 camere in zona Girocului
5

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

De inchiriat in zona Girocului un apartament cu 2 camere. Suprafata de 55mp si este la etajul 1. Se primesc si animale de companie. Sunati pentru mai multe informatii.

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0%, Apartament 2 Camere, 51mp, Centrala Prop, Zona Girocului
9
1

COMISION 0% pentru cumparator! Va propun spre vânzare, cu Comision 0%, un apartament cu 2 camere semidecomandat, având o suprafață de 51 mp utili + balcon 4 mp, situat în zona Girocului / Soarelui – Calea Martirilor, vis-a-vis de Spartan și lângă Spitalul Județean. SPECIFICAȚII: -Suprafață utilă: 51 ...

1686 EUR/m2 | 51 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
5
12

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

De inchiriat apartament in zona Girocului!! Numar de camere: 2. Suprafata utila: 43mp. Etaj: 2. Disponibilitate: de la data de 1. Proximitati: mijloace de transport, magazine. Animale de companie: da. Sunati la numarul de telefon.

43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

apartament 2 camere de inchiriat zona girocului
4
97

apartament 2 camere de inchiriat zona girocului

Inchiriez apartament 2 camere , prima inchiriere , mobila noua , complet mobilat si utilat , suprafata 48 mp , etaj 3 . Apartamentul este compus din 2 camere , baie , bucatarie .

48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.
12
4

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.

De vanzare apartament fara comision cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 97.940 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1814 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,
12
4

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 109.320 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ.

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
13

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Girocului, la parter, , suprafata de 31 mp. Este mobilat si utilat, compus din camera, bucatarie, baie si hol. Se accepta si animale de companie. Va asteptam la vizionare!

31 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0% ! Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. Spatios, cu 3 dormitoare.
18

Comision 0% ! Duplex de vanzare in apropiere de benzinaria eso (intrarea Giroc), disponibil imediat, cu suprafata de 96 m.p. utili si teren de 270 m.p., termoizolatie exterioara de 15 cm, placa de beton peste etaj cu 2 straturi de polistiren, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips fonic pentru ...

2396 EUR/m2 | 96 m2

Girocului, Timisoara, Timis

In zona spitalului judetean,SAD ideal pentru cabinet sau salon de infrumusetare!
13
3

De vanzare Spatiu cu alta destinatie (SAD) cu 2 camere, la parter, cu intrare separata direct din strada, in zona Girocului aproape de spitalul judetean, anvelopat termic exterior, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata. Spațiul este potrivit pentru: -Cabinet ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Fara comision. Etaj 1. Decomandat
8
1

Fara comision. Etaj 1. Decomandat

De vanzare apartament fara comision cu 2 camere, la etajul 1, decomandat, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 95.400 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.
13
1

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.

ZONA GIROCULUI - ESO De vanzare apartament cu 53mp utili + terasa de 11mp, instalatie electrica Gewiss, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Lift, finisat la cheie. Pret: 103.000 Euro cu 2 locuri de parcare. Tel: 0750283339

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Girocului
3
88

De inchiriat garsoniera in zona Girocului

Inchiriem garsoniera in zona Girocului , str Martir Dumitru Juganaru , decomandata , semimobilata , etaj 1 . Suprafata 24 mp.

24 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !
15
2

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !

De vanzare apartament cu 3 camere decomandate, in zona Girocului - Unitatea militara, disponibil imediat, finisaje foarte calitative, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 aparate de aer conditionat, balcon spatios, loc de parcare in curtea proprie (acces cu bariera), pret ...

1983 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Ideal ca si investitie, 10 locuri de parcare in CF, in spate la ESO !
8

De vanzare apartament cu 1 camera cu bucatarie inchisa in spatele benzinariei ESO, cu 10 locuri de parcare in CF, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ideal pentru investitie, tel 0750283339 Pret: 75.000 Euro, fara mobilier si electrocasnice, cu 10 locuri de parcare in CF. Pret: ...

2500 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului
6
14

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

Chiar acum de inchiriat in zona Girocului. Nu ezitati sa sunati. Avem de inchiriat un apartament cu 2 camere, complet utilat si mobilat pentru mutare imediata. Are 55mp si este chiar la PARTER. Se primesc si animale de companie, este petfriendly. Mai multe informatii la numarul de telefon.

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Girocului
4
6

Garsoniera de inchiriat in zona Girocului

Inchiriem garsoniera in zona Girocului , langa scoala generala nr 25 . Aceasta este situata in imediata apropiere a spațiilor comerciale, a stațiilor de transport public și a hipermarketurilor. Suprafata utila este de 27 mp , situata la etajul 2 din 4 . Garsoniera este oferita complet mobilata si utilata ...

27 m2