Imobiliare Timisoara Girocului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Girocului Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare in zona Girocului, Timisoara
8

Apartament 3 camere de vanzare in zona Girocului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Timis, Timisoara, zona Girocului. Imobilul este amplasat la etajul 5 din 5 si dispune de o suprafata utila de 63 mp, beneficiind de o compartimentare practica si luminoasa. Compartimentare: • Hol ...

1556 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului
4
8

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului

Se da spre inchiriere in zona Girocului un apartament cu o camera complet mobilat si utilat cu cele necesare (ca in poze). Se roaga seriozitate. Apartamentul are o suprafata utila de 30mp si este la etajul 2. Zona linisita, aproape de parc, Spitalul Judetean, magazine si chiar si mijloace de transport. ...

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, garaj, zona Girocului, Timisoara
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 3, intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 70 mp. Compartimentare: - Hol de acces - ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
5

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
30

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Girocului - apartament cu două camere
9

Girocului - apartament cu două camere

Descriere De închiriat apartament cu două camere, parter, 56 mp, situat în zona Girocului, în apropierea Spitalului Județean și a liniilor de transport 15, 16, E2 și 9. Apartamentul este amenajat și dispune de: geamuri termopan podele amenajate ușă metalică baie cu vană încălzire cu centrală proprie aragaz frigider mașină ...

56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Girocului   apartament cu o cameră
13

Girocului apartament cu o cameră

De închiriat apartament cu o cameră, 40 mp, situat la etajul 4 din 4, în zona Calea Girocului, în apropiere de piață, linia 15, E2, expres, magazine, bănci și farmacii. Apartamentul este amenajat și dispune de: geamuri termopan podele amenajate ușă metalică baie cu vană încălzire cu centrală ...

40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Girocului   garsonieră
9

Girocului garsonieră

De închiriat garsonieră confort 3, 12 mp, situată la parter, în zona Calea Girocului, la 2 minute de mers pe jos de Kaola, aproape de linia 15, E2, bănci și piață. Garsoniera este amenajată și dispune de: geamuri termopan podele amenajate ușă metalică baie cu duș și sifon în pardoseală încălzire ...

12 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Cazare muncitori zona Girocului Elisabetin
10
2

Cazare muncitori zona Girocului Elisabetin

Cazare muncitori în zona Calea Girocului Elisabetin Camere cu 1 3 paturi, fiecare cu: televizor LED, frigider, baie proprie, cablu TV, internet, climatizare. Bucătăria este comună, mașinile de spălat sunt disponibile pe hol, utilizare comună. Curățenie, liniște, posibilități parcare auto în apropiere. Prețuri ...