De inchiriat garsoniera in zona Girocului
Va propunem spre inchiriere o garsoniera, 27 mp utili, situat la etajul 2. Garsoniera este mobilata si utilata complet, se accepta animale de companie
27 m2
Girocului, Timisoara, Timis
ieri 15:02
Anunțuri promovate – Vezi toate
27 m2
Girocului, Timisoara, Timis
ieri 15:02
De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 104.000 eur. Tel: 0750283339.
1962 EUR/m2 | 53 m2
Girocului, Timisoara, Timis
ieri 11:47
De vanzare, apartament 3 camere cu suprafata de 57 mp, compus din: - living cu bucatarie open space, - 2 dormitoare, - 2 holuri, - baie cu geam - pod de depozitare Se vinde cu un loc de parcare inclus in pret. Apartamentul este la et 3 din 3 , bloc construit in 2016, cu pod izolat si transformat ...
1860 EUR/m2 | 57 m2
Girocului, Timisoara, Timis
20 mai
Dam spre inchiriere garsoniera in zona Girocului,la etajul 2 din 5,suprafata utila de 37 mp,utilat si mobilat complet. In apropiere de centre comerciale,Penny,Lidl,Kaufland,magazine,terase,restaurante,parcuri,scoli,gradinite,etc. Este perfect pentru un student,un cuplu sau o singura persoana. Daca doriti ...
37 m2
Girocului, Timisoara, Timis
ieri 12:55
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...
1822 EUR/m2 | 60 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 09:08
Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075
1712 EUR/m2 | 73 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 09:08
Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...
2300 EUR/m2 | 100 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 09:07
De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075
1890 EUR/m2 | 73 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 09:07
De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075
2078 EUR/m2 | 77 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 09:07
De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075
1979 EUR/m2 | 48 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 09:07
De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...
1833 EUR/m2 | 120 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 09:07
De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075
1800 EUR/m2 | 53 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 09:06
Descriere De închiriat apartament cu două camere, parter, 56 mp, situat în zona Girocului, în apropierea Spitalului Județean și a liniilor de transport 15, 16, E2 și 9. Apartamentul este amenajat și dispune de: geamuri termopan podele amenajate ușă metalică baie cu vană încălzire cu centrală proprie aragaz frigider mașină ...
56 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 09:06
De închiriat apartament cu o cameră, 40 mp, situat la etajul 4 din 4, în zona Calea Girocului, în apropiere de piață, linia 15, E2, expres, magazine, bănci și farmacii. Apartamentul este amenajat și dispune de: geamuri termopan podele amenajate ușă metalică baie cu vană încălzire cu centrală ...
40 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 09:05
De închiriat garsonieră confort 3, 12 mp, situată la parter, în zona Calea Girocului, la 2 minute de mers pe jos de Kaola, aproape de linia 15, E2, bănci și piață. Garsoniera este amenajată și dispune de: geamuri termopan podele amenajate ușă metalică baie cu duș și sifon în pardoseală încălzire ...
12 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 09:05
Cazare muncitori în zona Calea Girocului Elisabetin Camere cu 1 3 paturi, fiecare cu: televizor LED, frigider, baie proprie, cablu TV, internet, climatizare. Bucătăria este comună, mașinile de spălat sunt disponibile pe hol, utilizare comună. Curățenie, liniște, posibilități parcare auto în apropiere. Prețuri ...
300 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 09:05
Apartament cu 3 camere, confort 2, nedecomandat, cu o suprafață de 60 mp, situat în zona Girocului, în imediata apropiere a parcului Pădurice. Imobilul dispune de centrală termică proprie, este liber și necesită modernizare. Poziționarea permite utilizarea atât ca locuință, cât și pentru activități ...