Imobiliare Timisoara Girocului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Girocului Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | 60 mp | Girocului   Timișoara | Centrala proprie si clima
9
3

Apartament 2 camere decomandat | 60 mp | Girocului Timișoara | Centrala proprie si clima

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere decomandate, situat în zona Girocului, Timișoara, etaj 4, cu o suprafață utilă de aproximativ 60mp. Apartamentul este bine compartimentat și oferă un spațiu confortabil pentru a fi locuit. Compartimentare: 1.living spațios 2.dormitor 3.bucătărie separată 4.baie 5.hol ...

60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa Judetean. Etaj 2. Bloc izolat!
18

Langa Judetean. Etaj 2. Bloc izolat!

Apartament situat in bloc izolat termic exterior Etaj 2 4 + Mansarda, 4 apartamente pe nivel Model cu vedere pe o singura parte; Model cu o baie, un balcon inchis cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan Amenajare interioara : parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam ...

1894 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Lidl de pe calea martirilor colt cu Mures, 3 camere,centrala!
8
1

Propun spre vanzare apartament cu 3 camere, in zona Girocului. Este situat la etajul 4 din 4, intr-un bloc izolat termic exterior. Model cu vedere pe o singura parte (in spate, este liniste), 1 logie inclusa in spatiul util, inchisa cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan. Amenajat interior ...

1581 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
6
8

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Zona Girocului. DE VANZARE. Apartament cu 2 CAMERE. Apartamentul este complet mobilat si utilat, dispune de balcon. Are o suprafata utila de 47mp la etajul 3. Disponibil pentru inchiriere imediat. Sunati pentru a programa o vizionare.

1702 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Langa benzinaria ESO, disponibil imediat, mobilat si utilat.
10
1

La vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului langa ESO, bloc din 2019, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare, posibilitate usoara de a se inchide bucataria, aproape de mijloace de transport in comun si magazine, ...

2064 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 104.000 eur. Tel: 0750283339.

1962 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Finisat complet. Incalzire in pardoseala.
9
3

De vanzare apartament cu 2 camere disponibil imediat, in spatele hotelului IQ din Giroc, cu bucatarie inchisa, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, baie cu geam, pret 88.000 euro. Tel: 0750283339

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere la etajul 1 la intrare in Giroc.
14

Apartament cu 3 camere la etajul 1 la intrare in Giroc.

De vanzare apartament cu 3 camere la intrare in Giroc, la etajul 1, cu vederea in spatele blocului, bloc din 2016, model cu 2 balcoane, centrala termica proprie, loc de parcare propriu, pret 124.900 Euro, negociabil. Tel: 0750283339

1864 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.
9

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 89.000 Euro. Tel:

2070 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Ap 3 camere, 2 bai, 2 balcoane, Girocului Rebreanu, model mare
10
3

Proprietar, vând apartament cu 2 dormitoare, 2 băi dintre care una cu geam, un living cu intrare din hol, bucătărie mare și două balcoane închise cu termopan. Etaj 4 din 4. Tavanele au izolație cu polistiren pe interior. Gaz la ușă, posibilitate montare centrală. Glet pe pereți și vopsea lavabilă. Parchet ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului
4
1

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

Se da spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Girocului,pe strada Alunis,decomandat,la etajul 1,avand o suprafata de 51 mp,se inchiriaza utilata si mobilata complet. Apartamentul se afla situat in apropiere de supermarketuir,magazine,banci,farmacii,statii de autobuze si trmavaie,etc. Se accepta ...

51 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 camere cf 1 decomandat Calea Martirilor CENTRALA PROPRIE
9
1

Apartament de vanzare cu 3 camere confort 1 decomandat situat in Timisoara - Calea Martirilor modelul cu vedere pe o singura parte. Apartamentul are o suprafata utila de 64 de mp2 fiind amenajat recent totul nou instalatie electrica instalatie sanitara etc. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam Girocului parter inalt  cu balcon
10
2

2 cam Girocului parter inalt cu balcon

De vanzare apartament 2 camere zona Girocului la 2 minute de Spitalul Judetean parter inalt confort 1 semidecomandat bucatarie mare balcon inchis 2 debarale. Incalzirea este de la oras cu posibilitate de montare centrala termica. Pret: 99000 euro neg.

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa cu teren de 1942 mp, in Timișoara, COMISION 0% - ID V4770
20
8

ID intern: V4770 Casa cu 8 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Girocului FOXFORT Imobiliare propune de vanzare casa tip individuala, formata din 2 corpuri de cladire. Prima constructie are un regim de inaltime pe parter fiind construita in anul 1970 si renovata complet in anul 2022. Aceasta ...

1407 EUR/m2 | 270 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in Calea Girocului
4
10

De inchiriat apartament 1 camera in Calea Girocului

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in Calea Girocului situat la etajul 1, avand o suprafata utila de 25 mp, mobilat si utilat, disponibil imediat, 4 apartamente pe nivel, aproape de mijloace de transport, magazine, langa str. Mures.

25 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
5
1

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

Se da spre inchiriere in zona Girocului un apartament cu 2 camere, semidecomandat. Apartamentul are o suprafata utila de 50mp si este la etajul 2. Se inchiriaza mobilat si utilat ca in poze. Sunati pentru o vizionare.

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului
4
4

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 2, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului. Apartamentul este in zona Girocului. Mai multe informatii la numarul de telefon.