Imobiliare Timisoara Girocului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Girocului Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
2

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, Girocului
6

Apartament 3 camere decomandat, Girocului

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat in zona Girocului, pozitie excelenta, situat la parter intr-un imobil P+4. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite si centre comerciale ...

1746 EUR/m2 | 67 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere,decomandat, centrala proprie, Plavat 2
8

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, zona Girocului, Plavat 2. Apartamentul este situat la etajul 4 intr-un bloc anvelopat termic, cu acoperis nou de tigla si are o suprafata utila de 42+balcon Apartamentul este compartimentat astfel: - hol de acces - bucatarie ...

1902 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
4
24

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Girocului, mobilat modern, finisaje de calitate, etaj 3, canapea extensibila, toate facilitatile.

32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

inchiriere apartament 2 zona Girocului
4

inchiriere apartament 2 zona Girocului

Se ofera spre inchiriere apartament 2 camere pe termen lung la etajul 1 cu o suprafata de 59 mp situat pe str Alunis aproape de Lidl si Kaufland

59 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
141

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Inchiriez apartament cu o camera zona Girocului parter,mobilat,centrala,zona linistita , suprafata utila 35 mp.

35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera zona Girocului
3
1

Apartament cu o camera zona Girocului

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat
5

De inchiriat

Apartament de închiriat ,mobilat ,utilat ,cu centrala proprie si izolat! relații la telefon! preț fix 350E

56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa bezinaria ESO. Etajul 1. Finisaje si mobilier de calitate.
10
3

De vanzare, in bloc nou, langa benzinaria ESO, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50,2 mp utili, finisaje si dotari de cea mai buna calitate, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, aparat de aer conditionat, geamuri tripan cu rulouri electrice, parchet din lemn masiv, baie cu geam ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
29

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Închiriez pe Rebreanu , Spatiu Comercial cu un platou pentru minime de 15 .mașini
8

Cu front stradal , înscris CF , locuri de parcare , frumos amenajat , cu diverse posibilități pentru domeniu de activitate , gen : depozit cu vanzare pentru diverse produse inclusiv alimentare , reprezentanta , clinica medicala , coafor , birouri , swroom , sala de conferințe pentru orce tip de eveniment ...

110 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Închiriez pe Rebreanu Spatiu Comercial ce detine un platou pentru minim 12 locuri de parcare mașini!
5

Spatiu Comercial cu destinație pe o arie extinsa de la Salon Infrumusetare depozit cu vanzare diverse produse , birouri ....etc , pe o Su=110 mp , încălzire (gaz , centrala ) , foarte aproape de C.Girocului și Spitalul Județean, Un platou generos pentru parcare a minim 12 mașini,

110 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Pe Rebreanu , Închiriez
7

Pe Rebreanu , Închiriez

Spatiu Comercial frumos amenajat pentru Evenimente , Receptii, Intruniri , Conferinte pentru orce tip de eveniment f.aproape de Spital Județean , locuri de parcare masini minim7, front stradal pe bulevard , vecinătăți doar spatii comerciale , se poate desfășura multiple acivități comerciale inclusiv ...

110 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez apartament cu o camera, Timisoara, Zona Girocului