Imobiliare Timisoara Girocului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Girocului Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Etaj 2. Bloc izolat!. Renovat recent!
15
2

Etaj 2. Bloc izolat!. Renovat recent!

Apartament situat in bloc izolat termic exterior, in zona Unitatii Militare. Etaj 2 3 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare, vopsea lavabila, corpuri sanitare, ...

63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului
3
2

De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului

Inchiriez apartament o camera pe Calea Martirilor la etajul 1 avand o suprafata de 35 mp. Este complet mobilat si utilat modern . Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati!

35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Lidl de pe calea martirilor colt cu Mures, 3 camere,centrala!
8
1

Propun spre vanzare apartament cu 3 camere, in zona Girocului. Este situat la etajul 4 din 4, intr-un bloc izolat termic exterior. Model cu vedere pe o singura parte (in spate, este liniste), 1 logie inclusa in spatiul util, inchisa cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan. Amenajat interior ...

1581 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 5 camere, 2 bai, decomandat, centrala zona Girocului
8

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios si luminos cu 5 camere, 2 bai, decomandat, situat in zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, reabilitat termic si are o suprafata de 110mp+ balcon. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie separata - ...

1045 EUR/m2 | 110 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam Girocului parter inalt  cu balcon
10
1

2 cam Girocului parter inalt cu balcon

De vanzare apartament 2 camere zona Girocului la 2 minute de Spitalul Judetean parter inalt confort 1 semidecomandat bucatarie mare balcon inchis 2 debarale. Incalzirea este de la oras cu posibilitate de montare centrala termica. Pret: 99000 euro neg.

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere in zona Girocului de inchiriat
5
142

apartament cu 2 camere in zona Girocului de inchiriat

De inchiriat 2 camere in zona Girocului , apartament modern , spatios , mobilat cu centrala proprie , clima etc. Etaj intermediar , suprafata 50 mp

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
5
1

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

Se da spre inchiriere in zona Girocului un apartament cu 2 camere, semidecomandat. Apartamentul are o suprafata utila de 50mp si este la etajul 2. Se inchiriaza mobilat si utilat ca in poze. Sunati pentru o vizionare.

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

de vanzare apartament cu  2 camere zona Girocului
6
2

de vanzare apartament cu 2 camere zona Girocului

Va propunem spre vanzare un superb apartament 2 camere, situat in zona Cal. Girocului. Apartamentul se afla la parter inalt si are o suprafata de 54 de mp. Dispune de centrala proprie prin condensare si toate tevile sunt trase sub pardoseala. Bloc izolat si acoperis tigla. Are o suprafata utila de 54mp, ...

1519 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat in Girocului
4
51

Apartament 2 camere de inchiriat in Girocului

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere complet mobilate si utilate cu toate cele necesare pentru a locui. Apartamentul este chiar la etajul 1 5 al blocului, cu o suprafata utila de aproximativ 56mp. Se accepta si animale de companie pentru cei care doresc. Se ofera mai multe informatii la numarul ...