Imobiliare Timisoara Iosefin Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Iosefin Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament spatios, etaj intermediar, In Timisoara zona Iosefin
10
2

APOSTU ESTATE vă prezintă spre vânzare un apartament spațios, situat la etajul 1 al unui imobil cu 2 etaje, în cartierul istoric Iosefin. Cu o suprafață utilă de 90 mp, apartamentul se remarcă prin tavane înalte, luminozitate și compartimentare practică, fiind compus din: hol de acces generos; bucătărie ...

1789 EUR/m2 | 90 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, semicentral, zona Nokia
8
1

Apartament 3 camere, semicentral, zona Nokia

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere in Timisoara, semicentral, langa Nokia si aproape de Centru cu o pozitie excelenta, situat la etajul 8 intr-un imobil P+8 cu pod pentru depozitare. Apartamentul este compartimentat astfel: - Living - Bucatarie - 2 dormitoare - 1 baie ...

2088 EUR/m2 | 68 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere | 91,52 mp utili | renovat complet | etaj 1 | zona Iosefin
20
2

Unele apartamente conving prin compartimentare. Altele prin lumina, proportii si acel farmec care nu poate fi replicat usor. Acest apartament le reuneste pe toate intr-un spatiu echilibrat, cald si plin de personalitate. Situat pe strada Preyer nr. 7, in zona Iosefin, acest apartament cu 3 camere este ...

1519 EUR/m2 | 92 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat zona Iosefin - Kaufland
8
2

3 camere decomandat zona Iosefin - Kaufland

De vanzare apartament 3 camere, zona centrala- Iuliu Maniu, an constructie 1983, decomandat, baie cu dus, WC servici, doua balcoane, etaj 5 din 8, renovat complet in 2022, bloc cu lift, sistem de incalzire centralizat. Magazine in proximitate (Kaufland, Profi, Mega Image), statii de autobuz. Pret 1 ...

1846 EUR/m2 | 65 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament cu 2 camere Iosefin
8
8

apartament cu 2 camere Iosefin

Vand apartament cu 2 camere , confort 1 , semidecomandat , parter , suprafata 53 mp . Dispune de parchet , faianta , gresie , termopane , bloc izolat .

1132 EUR/m2 | 53 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

2 camere | centrala proprie | mobilat si utilat | gradina | zona excelenta |
13

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Iosefin; - etaj P/1; -suprafata utila 57 de mp; - model cu 1 baie cu cada si geam pentru aerisire; -apartamentul se vinde mobilat si utilat ca in poze; -dispune de aragaz, cuptor, frigider, hota, mobilier bucatarie, mobilier ...

1509 EUR/m2 | 57 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere - Rafinament și istorie în inima cartierului Iosefin
8
1

BLITZ vă propune un apartament spectaculos, situat într-o clădire istorică din 1904, în una dintre cele mai frumoase zone ale Timișoarei – Piața Iosefin. Spațiul păstrează detalii arhitecturale autentice și emană eleganță la fiecare pas, fiind potrivit atât pentru locuință, cât și pentru birou profesional ...

1400 EUR/m2 | 135 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro
6
2

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro

vând apartament cu o cameră gara de nord , la curte comuna cu vecini buni, avand 39 mp, amenajat, termopane, centrala pe curent, gaz la poarta, gradina in fata, 50000 euro

1282 EUR/m2 | 39 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Iosefin la curte
7
8

Apartament 1 camera Iosefin la curte

De vanzare apartament cu 1 camera la curte comuna in zona Josefin suprafata utila 38 mp compus din 1 camera hol bucatarie baie si debara dispune de 1 boxa in beci si de inca o incapere pe casa scarii se vinde mobilat la pretul de 54500 euro .

1434 EUR/m2 | 38 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Garsoniera complet amenajata
10

Garsoniera complet amenajata

Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camera la prima inchiriere, compus din camera, bucatarie, baie si terasa, complet renovat, izolat exterior, mobilat si utilat totul fiind nou, centrala proprie pe gaz, masina de spalat, frigider, aragaz, hota, televizor, gresie, faianta, parchet, termopane, zona ...

34 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Teren in Iosefin de vanzare.
6
2

Teren in Iosefin de vanzare.

ImoPuls va propune spre vanzare teren intravilan in suprafata de 416 mp ( 432 masurati) in Iosefin. Front stradal de 13.88 m. La limita proprietatii este apa, gaz, curent si canal. Dispune de acces auto asfaltat si iesire la strada principala. Urbanism pentru S + P+ 7 Et + Et. retras, SAD la parter ...

416 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Proprietar. Vand apartament zona Iosefin
10
8

Proprietar. Vand apartament zona Iosefin

VAND apartament mare in cladire istorica (an 1904), pe str. Iancu Vacarescu (vizavi de Piata Iosefin) ideal pentru un birou notarial sau de avocatura. Suprafata utila 135 mp in apartament + 45 mp la subsol (trecuti in CF)+ pod mare+ gradina. E compus din 3 camere mari + o camera mica de serviciu, baie ...

1050 EUR/m2 | 180 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
casa Iosefin
10
7

casa Iosefin

oferim spre vanzare o casa ,caramida, parter + mansarda,la parter este baia cu geam si o camera,la mansarda este bucatarie+liwing micut open space.terenul este 458 mp,acces auto.in curte mai este o anexa pt demolat. si eventual posibilitate de construire o casa noua.utilitati: apa,canal si curent trifazic.cladirea ...

2500 EUR/m2 | 70 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

 vanzare teren  zona iosefin
6
2

vanzare teren zona iosefin

oferim spre vanzare teren mp 458 mp cu front 15mp pret 400euro mp negociabil+ 1000euro comisionul agentiei.d-na gruia ,bonus are si o casa mica locuibila,terenul ,este in zona iosefin.

458 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
    Apartament elegant 2 camere în Palatul Hanecker | vedere Bega | comision 0%|cladire istorica
5
1

Agenția imobiliară Mironea vă propune spre închiriere, cu comision 0% pentru chiriaș, un apartament elegant cu 2 camere, situat în Palatul Adolf Hanecker, una dintre clădirile istorice emblematice din zona Sinaia, la câteva minute de centrul orașului și de promenada Begăi. Apartamentul a fost renovat ...

65 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
954 mp în Iosefin, Timișoara - 2 case independente, str. Gelu 220.000 EUR | Direct de la proprietar
8
9

Vând proprietate de 954 mp pe strada Gelu, în zona Iosefin Gara, una dintre cele mai liniștite și frumoase zone vechi ale Timișoarei. La doar 2 minute pe jos de Pasarela Gelu, malul Begăi și pistele de biciclete recent modernizate. Despre teren Suprafața totală: 954 mp, front stradal 12.5 metri, împărțit ...

1183 EUR/m2 | 186 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Casă renovată, 3 camere, 75 mp  – zona Iosefin
8

Casă renovată, 3 camere, 75 mp – zona Iosefin

Blitz va propune spre închiriere o casă complet renovată, situată în zona Iosefin, cu acces rapid la mijloacele de transport (stația de tramvai chiar la poartă). Locuința este amplasată într-o curte comună liniștită, cu doar 3 vecini, oferind un echilibru ideal între intimitate și accesibilitate Casa ...

75 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Vilă 7 Camere Timișoara, P+2, 170 mp Utili, Clasa A, Fotovoltaice 9kW
20

Va propunem spre vanzare o vila spatioasa si modernizata, situata intr-o zona care ofera accesibilitate excelenta spre principalele artere si puncte de interes ale Timisoarei. Aceasta proprietate combina un spatiu generos cu tehnologia moderna de economisire a energiei, fiind perfecta pentru o familie ...

1617 EUR/m2 | 170 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere la curte comuna, Zona Iosefin
11
2

Apartament 2 camere la curte comuna, Zona Iosefin

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Iosefin, pozitie excelenta, la 15 minute de mers pe jos de centru, situat la parter intr-un imobil P+1, cu acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere ...

1509 EUR/m2 | 57 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere mari, parchet masiv, tavane înalte, strada General Ion Dragalina 130.000 euro
1
6

Se oferă spre vânzare un apartament cu farmec aparte, situat într-un imobil din zona Iosefin, pe strada General Ion Dragalina o locație apreciată pentru arhitectură și proximitatea față de centrul orașului. Locuința are aproximativ 68 mp și este amplasată la etajul 2. Configurația este semidecomandată, ...

1912 EUR/m2 | 68 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Teren strada Iuliu Maniu , fosta Resitei !!!

Teren strada Iuliu Maniu , fosta Resitei !!!

Teren cu casa de demolat , 920mp , front stradal de 18ml , strada Iuliu Maniu fosta Resitei . Pret 400.000Euro negociabil , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

920 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere
10
5

Vand apartament cu 2 camere

Vand apartament cu 2 camere la curte comuna in zona iosefin,la 15 minute de mers pe jos pana in centru,apartamentul este compus din 2 camere, bucatarie,baie,debara, boxa , terasa ,(57 mp ),centrala proprie pe gaz ,ap are si teren (spatiu verde) in curte este si un foisor (comun) cu gratar, curtea este ...

1509 EUR/m2 | 57 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m
10
5

Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m

Spatiile pot fi utilizate atat ca destinatie rezidentiala, cat si pentru derularea unor activitati comerciale, fiind autorizat SAD Spatiile se afla intr-o cladire complet renovata, are o suprafata utila de 156m si este compartimenat dupa cum urmeaza: - Spatii parter compuse din 4 incaperi, Hol ...

1197 EUR/m2 | 156 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Locuinta sau Investitie? Casa cu Multiple Posibilitati in Iosefin
13

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare o casa spatioasa, situata in zona Iosefin din Timisoara, ideala pentru o familie numeroasa sau pentru cei care isi doresc o proprietate cu multiple posibilitati de utilizare. Imobilul este construit in anul 1972 si este dispus pe Parter + Etaj, avand o ...