Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Lipovei Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere, 2 băi, etaj 4, renovat -  Lipovei
13

Apartament 3 camere, 2 băi, etaj 4, renovat - Lipovei

ID: P2559 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 72 mp utili, situat la etajul 4 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1980.Apartamentul dispune de balcon de 4 mp. Blocul are acoperiș de țiglă. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit ...

1722 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat cu Centrala 2 Balcoane Iulius Mall
19

Decomandat cu Centrala 2 Balcoane Iulius Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament situat in Timisoara cu 3 camere decomandat cu centrala termica proprie, situat la etaju intermediar etaul 3 al unui bloc de 4 etaje. Apartmentul este structurat in hol living, bucatarie, 2 dormitoare, baie, 2 balcoane. Este pozitionat in zona de nord a orasului ...

1764 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Lipovei, Timisoara
8
2

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Lipovei, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, amplasat la etajul 8/11, situat in zona Lipovei. Zona este linistita, apartamentul aflandu-se la doar 7 minute de mers pe jos fata de Bega Mall Lipovei sau fata de statia de autobuz, parc, scoala sau gradinita. Apartamentul ...

2141 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu 1 camera de inchriat in zona Lipovei
3
209

apartament cu 1 camera de inchriat in zona Lipovei

Inchiriez apartament 1 camera in Lipovei , langa posta , complet mobilat si utilat . Apartamentul este decomandat si are 35 mp ,parter.

35 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartament 1 camera  in zona Lipovei
3
50

De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei

Inchiriez apartament 1 camera izolat interior si exterior, complet mobilat, utilat si dotat cu centrala termica proprie. Este situata la etajul 2 din 4, intr-o zona foarte accesibila si linistita. Suprafata utila este de 30 mp.

30 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Lipovei
3
129

De inchiriat apartament cu o camera in zona Lipovei

Inchiriez apartament cu o camera la etajul 2 4 decomandat in zona linistita Apartamentul este complet mobilat, cu centrala proprie Apartamentul are loc de parcare individual si un balcon de 7 mp. Suprafata utila fiinde de 30mp

30 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Iulius Mall
3
20

De inchiriat apartament 1 camera in zona Iulius Mall

Va oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in apropierea Iulius Mall, zona Lipovei. Acesta se inchiriaza complet mobilat si utilat, gata pentru a va muta. Nu locuieste nimeni acolo deci se poate face o vizionare cat mai repede si mutare imediata. Are o suprafata utila de 36mp chiar la etajul ...

36 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Lipovei -2 camere decomandat CENTRALA PROPRIE
16

Lipovei -2 camere decomandat CENTRALA PROPRIE

De vanzare apartament 2 camere, confort 1, decomandat, zona Lipovei, etaj 3 din 4, amenajat, mobilat, utilat, centrala termica, 2 aparate de aer conditionat, Pret 93000euro neg.

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei
4
15

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 2 camere, etaj 2, 54 mp, in scara cu 16 apartamente, zona Lipovei, chiar pe artera, langa piata, la 2 statii de Iulius Mall. Se accepta animale de companie, pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati la numarul de telefon din anunt

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat  apartament cu 2 camere Lipovei
4
202

De inchiriat apartament cu 2 camere Lipovei

Inchiriez apartament cu 2 camere, decomandate la etajul 4 4 in zona linistita Apartamentul este complet mobilat, cu centrala proprie si renovat Apartamentul are loc de parcare individual si balcon. Suprafata utila fiinde de 46mp

46 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei
4
37

De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei

Apartament cu o cameră de închiriat zona Lipovei, 35 mp, etaj 3 din 4. Complet mobilat și utilat, cu balcon, bucătărie separată și spațiu bine compartimentat. Acces rapid la transport public, magazine și farmacii.

35 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
2

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Lipovei
5
13

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Dam spre inchiriere un apartament. Se afla chiar in zona Lipovei pe STR. CAROL DAVILA. Apartamentul dispune de 2 camere decomandate chiar la parter. Are de asemnea si o suprafata utila de 55mp. Se accepta si animale de companie. Daca sunteti interesati sunati la numarul de telefon afisat.

55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare
8
1

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare

Apartament 2 camere , zona Lipovei, semidecomandat, 51mp util, parter, posibilitate montare centrala, boxa, balcon Pret 97000 Euro

1796 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
6

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3
8
1

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3

De vanzare apartament de 2 camere, decomandat, transformat in 3 camere, amenajat, mobilat si utilat, bloc izolat termic, boxa in CF, zona Lipovei. pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere , bloc 2021, etaj intermediar, zona Lipovei
7

Apartament cu 3 camere, 2 bai, balcon, 2 lifturi, suprafata utila 65 mp+ balcon de 7 mp, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie, incalzire in pardosea, sistem de climatizare in living,. Bloc 2021.

2462 EUR/m2 | 65 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei
4
14

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei

Se vinde in zona Lipovei un apartament cu 2 camere, gata de mutare. Apartamentul e perfect atat ca si locuit cat si zona buna ca si investitie. Dispune de o suprafata utila de 50mp la etajul 2 4. Este decomandat, are dormitor, living, bucatarie. Zona linistita, aveti in apropiere atat Iulius Mall cat ...

1640 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vand apartament in zona Lipovei
9
4

Vand apartament in zona Lipovei

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, 2 băi, zona Lipovei, construit in 1984, la 5 minute cu mașina și 15 minute pietonal de Iulius Mall Timișoara, situat la etajul 4/4 într-un bloc P+4 cu acoperiș din țiglă reabilitat recent, suplimentar izolat pe partea noastră (vecinul și-a izolat ulterior partea ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala
11
1

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala

De vanzare apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, centrala termica, amenajari clasice, etaj 1, 56 mp util. Pret 102000 euro negociabil.

1821 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Lipovei
4
7

De inchiriat garsoniera in zona Lipovei

Zona Iulius Mall de inchiriat garsoniera, in Lipovei. Garsoniera are o suprafata utila de 24mp si este la etajul 3. Se primesc si animale de companie. Mai multe informatii sau vizionari la numarul de telefon afisat.

24 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei
11
5

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei

De vanzare , apartament 2 camere decomandat, zona Lipovei, bucatarie mutata in balcon, etaj 4 din 4, amenajari clasice.Pret 75000 euro

1500 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei parter  cu centrala
8

Apartament 3 camere Lipovei parter cu centrala

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei la parter cu intrare din strada confort 1 decomandat suprafata utila 72 mp incalzire cu centrala proprie pe gaz modelul cu 1 baievedere pe 2 parti se vinde semimobilat la pretul de 115000 euro negociabil. ID 11472

1917 EUR/m2 | 60 m2