Imobiliare Timisoara Lipovei Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Lipovei Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriez ap 3 cam cu Centrala Proprie Lipovei
19
3

Inchiriez ap 3 cam cu Centrala Proprie Lipovei

Persoana fizica, inchiriez apartament cu 3 camere, str Holdelor langa Lid l ,zona Lipovei, 2 dormitoare, living, bucatarie, 2 bai, 3 balcoane. Unul din dormitoare se mobileaza la cerere, etaj 2, renovat recent. Pret: 400 Euro luna.Comision 0% Tel:

70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei,Lux,In Bloc Nou cu Centrala+Loc Parcare+Lift,Etajul 1,Merita Văzut 100%,Neg Usor
13

Am acum de Închiriat în zona Lipovei-Intr.un bloc Nou Cu Centrala Termica Proprie + Lift + 1 Loc de Parcare Privat, un Apartament cu 2 camere confort 1 Semidecomandat Conform pozelor atasate,La Etajul 1,are 58 mp ,Este MODELUL SPATIOS , Bucătăria este Închisă,Nu Open Space,ESTE MOBILAT SI UTILAT NOU ...

58 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan 1000 mp in Lipovei
5
5

Teren intravilan 1000 mp in Lipovei

Silvis Imobiliare vă propune spre achiziție un teren intravilan generos, situat în zona Lipovei, în apropiere de Dedeman. Proprietatea are o suprafață de 1007 mp și un front stradal de 21 ml, oferind multiple posibilități de dezvoltare rezidențială sau mixtă. Terenul este racordat la toate utilitățile ...

1,007 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Liziera Padurii - Lipovei - Dumbravita - 116.000 Euro TVA inclus
12

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, cu o priveliste deosebita spre Padurea Verde. Apartamentul face parte din Complexul Adora - Denya Forest. se afla la etajul 3, are o suprafata utila de aproximativ 54 mp + 12 mp balcon. Compartimentare: -living, cu acces spre terasa; -bucatarie ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Caut garsoniera

Caut garsoniera

Persoana fizica achizitionez garsoniera in Timisoara,pret 35000 euro

1850 EUR/m2 | 20 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei - 3 camere - Etaj 2!
12

Lipovei - 3 camere - Etaj 2!

Propun spre vanzare un aprtament cu 3 camere, in zona Lipovei, aproape de Pizzeria Thalia si mijloace de transport; Apartamentul se afla la etajul 2 din 4; Suprafata utila de 54 mp, model decomandat, cu 2 balcoane inchis in PVC, geam la baie; Detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei. Aproape de Generala 7. Mobilat si utilat.
10
3

Lipovei. Aproape de Generala 7. Mobilat si utilat.

Propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, la etajul 4 din 4 cu ACOPERIS din Tigla, aproape de mijloace de transport; Model decomandat, cu bucatarie inchisa, 1 balcon, 2 bai, geam la baie; AMENAJAT in interior cu: parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa ...

1710 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei - COMISION 0 pentru cumparator. 3 camere, CENTRALA, Acop. Tigla.
8
3

Apartament de vanzare cu 3 camere, in zona Lipovei - aproape de Pizzeria Thalia, situat intr-un bloc izolat termic exterior, se afla la Mansarda, suprafata de 55 mp + 3 mp balconul, model cu vedere spre apus, model semidecomandat, geam la baie. Dotari: Parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Zona Lipovei - 3 camere. La etajul 2, bloc izolat !
13
2

Zona Lipovei - 3 camere. La etajul 2, bloc izolat !

Propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in zona Lipovei, aproape de Lidl-ul de pe Ion Ionescu de la Brad, mijloace de transport in apropiere, Iulius Town, scoala generala nr 7; Apartamentul se afla la etajul 2, intr-un bloc izolat termic, cu o suprafata utila de 66 mp + 7 mp cele 2 balcoane; Modelul ...

2045 EUR/m2 | 66 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei - 3 camere - etaj 2, bloc izolat!
10
1

Lipovei - 3 camere - etaj 2, bloc izolat!

Propun spre vanzare un apartament modern, situat la etajul 2, ideal pentru locuit. Locuinta este complet renovata si dispune de compartimentare practica. Beneficiaza de 2 bai si 2 balcoane. Este situat intr-un bloc izolat termic, vedere pe 2 parti. Se vinde mobilat si utilat. Dispune de centrala proprie. Detine ...

2064 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera, etaj intermediar, finisaje la alegere, in zona Lipovei
3
5

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, intr-un complex rezidential renumit, cunoscut pentru standardele sale premium, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime ...

2198 EUR/m2 | 38 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Lipovei
3
222

De inchiriat garsoniera in zona Lipovei

Ofer spre inchiriere garsoniera la parter , zona Lipovei , langa pizzeria Thalia cu o suprafata de 26 mp. Pentru detalii , rog apelati!

26 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei
4
260

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei

Ofer spre inchiriere un apartament cu 2 camere , 47mp, decomandat, la etajul 1, este utilat cu centrala proprie, frigider, masina de spalat, aragaz.

47 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei
3
274

De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei

Inchiriem apartament cu o camera , confort 1 , mobilat si utilat in zona Lipovei vis a vis de benzinaria Lukoil , aproape de Iulius Mall. Suprafata este de 30 mp , etaj 1 , termopan , TV , internet , aragaz , frigider , masina de spalat .

30 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4
167

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 4, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului.

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0%  BLOC NOU Ap. cu 3 camere, bloc cu lift - Zona Lipovei
7

COMISION 0% BLOC NOU Ap. cu 3 camere, bloc cu lift - Zona Lipovei

Penthouse (3 camere) in bloc nou in Timisoara, zona Lipovei, aproape de Iulius Town FOXFORT propune spre vanzare COMISION 0% un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Timisoara, zona Lipovei, aflat intr-un bloc nou cu regim de inaltime P + 2 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2026, structura ...

2625 EUR/m2 | 86 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Teren 926 mp cu front stradal de 25 ml, zona Lipovei - ID V4779
1
5

ID intern: V4779 Teren de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare teren intravilan de vanzare in Timisoara zona Lipovei, avand o suprafata de 926 mp si deschidere de 25 ml la strada. Poziționarea terenului într-o zona cu trafic fluid si acces rapid la alte artere ...

926 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

8
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2026, structura beton, ...

2100 EUR/m2 | 75 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei
7
1

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 4. Anul constructiei este 1985, structura fiind din beton. Suprafata ...

2013 EUR/m2 | 77 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
 inchiriere apartament 2 camere in zona Lipovei
4
206

inchiriere apartament 2 camere in zona Lipovei

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere situat la parter in zona Lipovei aproape de scoala, statie de autobuz plus alte facilitati. De preferat pe termen lung, rog si ofer seriozitate! Apartamentul are 50 m2, centrala termica si este renovat complet. Disponibil imediat!

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament smart premium cu 4 camere | Calea Sever Bocu
19
1

Apartament smart premium cu 4 camere | Calea Sever Bocu

Apartament smart premium cu 4 camere | Complet renovat | Calea Sever Bocu. FOXFORT iti propune spre achizitie un apartament deosebit cu 4 camere, decomandat, situat intr-o zona excelenta din Timisoara – Calea Sever Bocu, ideal pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si acces rapid la facilitati ...

2976 EUR/m2 | 84 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4
113

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Inchiriez apartament cu 2 camere in zona Lipovei cu o suprafata de 55 mp la etaj 5 din 10, cu lifft, decomandat proaspat renovat!

55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 7 camere si teren de 431 mp, zona Lipovei
13
3

Casa individuala cu 7 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare o casa de tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Pod, situata in Timisoara, intr-o zona solicitata si in plina dezvoltare, zona Lipovei. Casa are 7 camere, cu o suprafata ...

1684 EUR/m2 | 190 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere. Zona Lipovei. Ideal pentru investitie
7
5

3 camere. Zona Lipovei. Ideal pentru investitie

Apartament cu 3 camere, in zona Lipovei, situat langa scoala, gradinita, centru comercial. Este situat la etajul 5 intr-un bloc de 5 5 etaje, dispune de centrala proprie, bloc izolat, acoperis tigla, mobilat si uilat, gata pentru locuit ori dat in chirie. Disponibil imediat! Pret. 88.000 Eur Neg Comision ...

1630 EUR/m2 | 54 m2