Imobiliare Timisoara Lipovei Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Lipovei Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Spatiu comercial modern de vanzare 79 mp, amenajat premium in  zona de Nord, Vesta Residence
20

Spatiu comercial modern de vanzare 79 mp, amenajat premium in zona de Nord, Vesta Residence

Direct de la proprietar! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, compusă din: 67mp spațiu principal open-space, ...

1900 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare, decomandat, 3 camere, Lipovei, Timisoara
12

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, amplasat la etajul 4 al unui bloc cu 4 nivele, situat in zona Lipovei, Timisoara, Timis. Zona este linistita, apartamentul se afla la cateva minute fata de scoala, market, statie de autobuz, farmacii sau parc. La doar 1.7 km ...

1667 EUR/m2 | 66 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - Spațiu finisat modern 79 mp DISPONIBIL IMEDIAT, clădire nouă
20
1

Direct de la proprietar! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Spatiul se inchiriaza direct de la proprietar! Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, ...

79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei
3
25

De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei

Inchiriez garsoniera 28 mp, situata la etajul 1, in zona Lipovei, aproape de Iullius Mall, complex comercial Euro etc. In zona se afla statia de autobuz, scoala, piata, magazine etc. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon

23 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei
4
205

De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei

Inchiriez apartament 1 camera in Timisoara , zona Lipovei. Disponibila pentru un cuplu ! Imobilul este situat la etajul 2 avand o suprafata de 27 mp. Pentru mai multe inf. sunati la nr afisat in anunt!

27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

de inchiriat apartament o camera in zona Lipovei
3
187

de inchiriat apartament o camera in zona Lipovei

Inchiriez apartament o camera complet utilat si mobilat, recent renovat ,spatios, incalzire prin centrala termica in zona Lipovei la etajul 1 , 35 mp.

35 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Calea Lipovei
4
31

De inchiriat garsoniera in zona Calea Lipovei

Va propunem spre închiriere o garsoniera in Calea Lipovei. Garsoniera se afla la etajul 1 3. Suprafața utila este de 26 mp. Vecinatati: Profi, farmacii, parcuri, piețe, mijloace de transport in comun, Iulius Town, etc. Va așteptăm cu drag la o vizonare!

26 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei
4
3

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei

Se da spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Calea Lipovei,la etajul 2,cu o suprafata de 54 mp,se inchiriaza utilat si mobilat complet. Apartamentul se afla la 10 minute de mers pietonal de Iulius Mall,intr-o zona bine pozitionata,cu acces rapid la statii de autobuz si tramvai,banci,farmacii,magazine,etc. Se ...

54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
2

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare
8
1

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare

Apartament 2 camere , zona Lipovei, semidecomandat, 51mp util, parter, posibilitate montare centrala, boxa, balcon Pret 97000 Euro

1796 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
5

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3
8
1

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3

De vanzare apartament de 2 camere, decomandat, transformat in 3 camere, amenajat, mobilat si utilat, bloc izolat termic, boxa in CF, zona Lipovei. pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere , bloc 2021, etaj intermediar, zona Lipovei
7

Apartament cu 3 camere, 2 bai, balcon, 2 lifturi, suprafata utila 65 mp+ balcon de 7 mp, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie, incalzire in pardosea, sistem de climatizare in living,. Bloc 2021.

2462 EUR/m2 | 65 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Vand apartament in zona Lipovei
9
4

Vand apartament in zona Lipovei

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, 2 băi, zona Lipovei, construit in 1984, la 5 minute cu mașina și 15 minute pietonal de Iulius Mall Timișoara, situat la etajul 4/4 într-un bloc P+4 cu acoperiș din țiglă reabilitat recent, suplimentar izolat pe partea noastră (vecinul și-a izolat ulterior partea ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala
11
1

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala

De vanzare apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, centrala termica, amenajari clasice, etaj 1, 56 mp util. Pret 102000 euro negociabil.

1821 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei
11
5

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei

De vanzare , apartament 2 camere decomandat, zona Lipovei, bucatarie mutata in balcon, etaj 4 din 4, amenajari clasice.Pret 75000 euro

1500 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei parter  cu centrala
8

Apartament 3 camere Lipovei parter cu centrala

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei la parter cu intrare din strada confort 1 decomandat suprafata utila 72 mp incalzire cu centrala proprie pe gaz modelul cu 1 baievedere pe 2 parti se vinde semimobilat la pretul de 115000 euro negociabil. ID 11472

1917 EUR/m2 | 60 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala
7

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala

De vanzare apartament 2 camere , zona Lipovei, etaj 4 cu acoperis de tigla, modificat open space, izolat interior, centrala termica, instalatie de aer conditionat,mobilat si utilat. Pret 105000 euro

1981 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Garsoniera Renovata Iulius Mall
20

Garsoniera Renovata Iulius Mall

YouPro.ro va ofera spre inchiriere garsoniera renovata situata in zona Lipovei la 10 minute de Iulius Mall. Garsoniera dispune de mobilier de calitate, canapea extensibila si toate electrocasnicele necesare ca masina de spalat automata, frigider, plita pentru gatit. Dispune de incalzire proprie pe energie ...

15 m2

lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu doua camere zona Lipovei
4
82

De inchiriat apartament cu doua camere zona Lipovei

Inchiriez doar pe termen lung apartament cu doua camere , bucatarie , baie , balcon . Apartamentul este decomandat , la etajul 3 in bloc nou , complet mobilat si utilat. Este situat in zona Lipovei-Aradului la 2 minute de Iulius Mall . Suprafata utila este de 48 mp.

48 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Lipovei
3
11

De inchiriat apartament cu o camera in zona Lipovei

Apartament cu 1 cameră de închiriat în zona Lipovei, 30 mp, etaj 1. Locuința se află aproape de Universitatea de Vest Timișoara și Facultatea de Chimie, oferind acces facil la cursuri și bibliotecă. Ideal pentru studenți care doresc să fie aproape de facultate și de magazine sau mijloace de transport. Pentru ...

30 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei
19
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la mansarda, intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2009, structura lemn, material ...