Imobiliare Timisoara Lipovei Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Lipovei Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa individuala, plan parter - la 10 minute de Iulius Mall
15

Casa individuala, plan parter - la 10 minute de Iulius Mall

Casă individuală, plan parter, consolidata si amenajata în 2019, cu un fs de 22,45 ml, situată în zona Lipovei - Dedeman, la 10 minute de Iulius Mall. Structura casei este formata din doua corpuri principale, dar separate: Corp principal - PARTER - 96 mp utili: - antreu - 3 camere - bucatarie inchisa - ...

2111 EUR/m2 | 199 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei
4
261

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei

Ofer spre inchiriere un apartament cu 2 camere , 47mp, decomandat, la etajul 1, este utilat cu centrala proprie, frigider, masina de spalat, aragaz.

47 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei
5
37

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei

Apartament de închiriat cu 2 camere în zona Lipovei, are 50 mp și este situat la etajul 2,într-o zonă apreciată pentru accesul facil la magazinele de pe Calea Lipovei. a câteva minute se găsesc o farmacie, un supermarket și stația de autobuz care face legătura directă cu Piața Unirii. În apropiere se ...

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 Camera | 39mp + 4mp Balcon | Etaj 2/3 LIFT - Parcare Subterană
15
1

Renaissance Estate va propune spre inchiriere, in exclusivitate, un apartament tip studio, situat in zona Calea Lipovei, la 2 minute de Iulius Mall, in cadrul complexului rezidential Kubik, la etajul 2 din 3, un ansamblu modern apreciat pentru calitatea constructiei si pozitionarea excelenta, construit ...

39 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartament 2 camere  in zona Lipovei cu centrala proprie
4
134

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei cu centrala proprie

Apartament de inchiriat, 2 camere, 50 mp foarte frumos, cochet, modern, cu scara interioara, foarte aproape de Iulius Mall, Kappa, Euro, Dedeman, Galeria1, la 3 minute cu masina de Centru. Vedere chiar la Calea Lipovei, in fata este un parc mare si o parcare mare, doar pentru locatarii blocului. Ideal ...

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei
4
12

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei

Va propunem spre inchiere apartament cu 2 camere, in zona Lipovei, intr-un bloc izolat construit in anul 1990, cu o suprafata de 52 mp. Apartamentul este mobilat si dispune de centrala propie. Imobilul se afla in apropiere de scoala, supermarket si mijloc de transport in comun.

52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Calea Lipovei
3
115

De inchiriat apartament 1 camera in zona Calea Lipovei

Inchiriez apartament cu o camera la etajul 3 4 semidecomandat in zona linistita, in apropiere de mijloacele de transport in comun. Apartamentul este complet mobilat, incalzire de la oras Suprafata utila fiin de de 25 mp

25 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Lipovei
4
180

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Lipovei

Oferim spre inchiriere apartament 1 camera zona Lipovei situat la etajul 3 , curat si bine intretinut . Dispune de o suprafata 35 mp. Pt mai multe informatii despre apartament , contactati-ma!

35 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera situat in zona Lipovei de inchiriat
5
112

Apartament cu 1 camera situat in zona Lipovei de inchiriat

Inchiriez apartament cu o camera, confort 1, mobilat si utilat, etaj 1. Locatie: Zona Lipovei Str. Radulescu Motru, Timisoara vis a vis de benzinaria Lukoil, in apropiere de Magzinul Dedeman si Iulius Mall.

32 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei
6
40

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei

Apartament 2 camere in zona Lipovei - Ion Ionescu de la Brad, situat la etajul 1, mobilat si utilat. Apartamentul este situat la distanta de 10 minute de Centrul orasului, 5 minute de Iulius Mall si 2 minute de Lidl, Pepco, Mega Image, DM, Profi, Statii pentru mijloace publice de transport in comun.

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei
4
205

De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei

Inchiriez apartament 1 camera in Timisoara , zona Lipovei. Disponibila pentru un cuplu ! Imobilul este situat la etajul 2 avand o suprafata de 27 mp. Pentru mai multe inf. sunati la nr afisat in anunt!

27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

de inchiriat apartament o camera in zona Lipovei
3
187

de inchiriat apartament o camera in zona Lipovei

Inchiriez apartament o camera complet utilat si mobilat, recent renovat ,spatios, incalzire prin centrala termica in zona Lipovei la etajul 1 , 35 mp.

35 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Calea Lipovei
4
31

De inchiriat garsoniera in zona Calea Lipovei

Va propunem spre închiriere o garsoniera in Calea Lipovei. Garsoniera se afla la etajul 1 3. Suprafața utila este de 26 mp. Vecinatati: Profi, farmacii, parcuri, piețe, mijloace de transport in comun, Iulius Town, etc. Va așteptăm cu drag la o vizonare!

26 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei
4
3

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei

Se da spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Calea Lipovei,la etajul 2,cu o suprafata de 54 mp,se inchiriaza utilat si mobilat complet. Apartamentul se afla la 10 minute de mers pietonal de Iulius Mall,intr-o zona bine pozitionata,cu acces rapid la statii de autobuz si tramvai,banci,farmacii,magazine,etc. Se ...

54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
2

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare
8
1

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare

Apartament 2 camere , zona Lipovei, semidecomandat, 51mp util, parter, posibilitate montare centrala, boxa, balcon Pret 97000 Euro

1796 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
5

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3
8
1

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3

De vanzare apartament de 2 camere, decomandat, transformat in 3 camere, amenajat, mobilat si utilat, bloc izolat termic, boxa in CF, zona Lipovei. pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere , bloc 2021, etaj intermediar, zona Lipovei
7

Apartament cu 3 camere, 2 bai, balcon, 2 lifturi, suprafata utila 65 mp+ balcon de 7 mp, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie, incalzire in pardosea, sistem de climatizare in living,. Bloc 2021.

2462 EUR/m2 | 65 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Vand apartament in zona Lipovei
9
4

Vand apartament in zona Lipovei

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, 2 băi, zona Lipovei, construit in 1984, la 5 minute cu mașina și 15 minute pietonal de Iulius Mall Timișoara, situat la etajul 4/4 într-un bloc P+4 cu acoperiș din țiglă reabilitat recent, suplimentar izolat pe partea noastră (vecinul și-a izolat ulterior partea ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala
11
1

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala

De vanzare apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, centrala termica, amenajari clasice, etaj 1, 56 mp util. Pret 102000 euro negociabil.

1821 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei
11
5

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei

De vanzare , apartament 2 camere decomandat, zona Lipovei, bucatarie mutata in balcon, etaj 4 din 4, amenajari clasice.Pret 75000 euro

1500 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei parter  cu centrala
8

Apartament 3 camere Lipovei parter cu centrala

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei la parter cu intrare din strada confort 1 decomandat suprafata utila 72 mp incalzire cu centrala proprie pe gaz modelul cu 1 baievedere pe 2 parti se vinde semimobilat la pretul de 115000 euro negociabil. ID 11472

1917 EUR/m2 | 60 m2