Imobiliare Timisoara Lipovei Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Lipovei Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20
1

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Super investitie!-Renovat complet-3 camere-bloc si pod izolat-108.490 Euro!
20
5

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Lipovei, langa Scoala Generala nr. 7. Apartamentul se afla la etajul 4 intr-un imobil compus din Parter+4 etaje. Blocul este izolat termic cu vata bazaltica de 20 cm si are acoperis. De asemenea si podul este izolat termic ...

1750 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei - COMISION 0 pentru cumparator. 3 camere, CENTRALA, Acop. Tigla.
8
3

Apartament de vanzare cu 3 camere, in zona Lipovei - aproape de Pizzeria Thalia, situat intr-un bloc izolat termic exterior, se afla la Mansarda, suprafata de 55 mp + 3 mp balconul, model cu vedere spre apus, model semidecomandat, geam la baie. Dotari: Parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casa - Pensiune - 210 mp - 550 000 euro
15

Casa - Pensiune - 210 mp - 550 000 euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare casa pregatita pentru a fi transformata in pensiune. In prezent casa este formata din 2 apartamente/ 85 mp utili fiecare si un demisol de aproximativ 40-50 mp. Casa a fost recent renovata (2025), aree camere inalte de 3.8 m si beneficiaza de: centrala termica Vailant, ...

2619 EUR/m2 | 210 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei
4
15

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 2 camere, etaj 2, 54 mp, in scara cu 16 apartamente, zona Lipovei, chiar pe artera, langa piata, la 2 statii de Iulius Mall. Se accepta animale de companie, pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati la numarul de telefon din anunt

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere Lipovei
4
5

De inchiriat apartament cu 2 camere Lipovei

Inchiriez apartament cu 2 camere, decomandate la etajul 4 4 in zona linistita Apartamentul este complet mobilat, cu centrala proprie si renovat Apartamentul are loc de parcare individual si balcon. Suprafata utila fiinde de 46mp

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere in zona Lipovei
12
6

Apartament cu doua camere in zona Lipovei

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

1310 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera zona Lipovei
3
125

De vanzare garsoniera zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 2 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 27 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1333 EUR/m2 | 27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Lipovei
3
17

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Lipovei

Apartament cu o camera in zona Lipovei la etajul 3, cu o suprafață de 34 mp. Aproape de magazine și stații de autobuz. Este mobilat si utilat complet! Preț: 270 euro lună. Pet friendly animalele de companie sunt binevenite.

34 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu două camere zona Lipovei
4
27

De inchiriat apartament cu două camere zona Lipovei

Oferim spre inchiriere un apartament cu două camere, decomandate, str. Holdelor, etaj 3, o suprafata de 50 mp, centrală, aer condiționat. Se accepta animale de companie

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0723155002

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Lipovei
5

Apartament 3 camere zona Lipovei

De vânzare in zona Lipovei, apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 cu acoperis , suprafata utila 55 mp, 1 baie, 2 balcoane inchise cu structura metalica, vedere pe 2 parti, , confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz, gresie, faianta, parchet laminat, ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% Casa individuala cu 6 camere de vanzare, zona Lipovei
20
13

Casa individuala cu 6 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala formata din 2 apartamente, cu un regim de inaltime Parter, situata in Timisoara, zona Lipovei, avand un numar de 6 camere, cu o suprafata utila de 185 mp si teren 525 mp. ...

1000 EUR/m2 | 185 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Calea Lipovei
4
31

De inchiriat garsoniera in zona Calea Lipovei

Va propunem spre închiriere o garsoniera in Calea Lipovei. Garsoniera se afla la etajul 1 3. Suprafața utila este de 26 mp. Vecinatati: Profi, farmacii, parcuri, piețe, mijloace de transport in comun, Iulius Town, etc. Va așteptăm cu drag la o vizonare!

26 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  decomandat Lipovei
10
22

Apartament 2 camere decomandat Lipovei

Preț repozitionat!!! 81500 Euro Va prezentam spre vânzare apartament 2 camere Decomandat Etaj 4 cu acoperiș Bloc curat , bine ingrijit într-una din cele mai căutate zone din Timișoara,acces facil către toate punctele de interes, magazine, școli,grădinițe in imediata vecinătate la 10 minute ...

1116 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament  2  camere  Decomandat Lipovei
10
12

Apartament 2 camere Decomandat Lipovei

Nou ! REPOZITIONARE PRET 81500 Euro Va prezentam apartament 2 camere in zona Aradului la 10 minute de Iulius Town ,in imediata vecinătate Piata Noua, magazine, mijloc de transport în comun , str.Constantin cel Mare Etaj 4 73 mp cu balcoane spatioase utile , inchise ...

1116 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dumbravita
3
6

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dumbravita

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera situat in zona Dumbravita, mobilat utilat complet, aflandu-se la etajul 2, avand o suparafata de 30 mp. Apartamentul este situat langa mijloacele de transport in comun, aproape de Iulius Mall

30 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera  zona Lipovei
3
29

De inchiriat garsoniera zona Lipovei

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Iulius Mall, dotata cu toate cele necesare si cu o suprafata de 30 mp. Este complet utilata si mobilata, aproape de centre comerciale si de mall. Se afla la prima sa inchiriere.Va asteptam la vizionare!

30 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei
4
1

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei

Apartament cu 2 camere oferit spre inchiriere chiar in zona Lipovei. Apartmanetul este semidecomandat, are o suprafata utila de 50mp si este la etajul 3 (cu lift). Este recent renovat. Va asteptam la o vizionare.

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei
4
50

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei

De inchiriat in zona Lipovei un apartament cu 2 camere, aproape de Iulius Mall (10-15min pe jos). Decomandat, complet mobilat si utilat, disponibil din data de 15. Are 54mp si este la etajul 1. Pentru cei interesati, sunati la numarul afisat.

54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Inchiriez garsoniera aproape de Iulius Town
3

Inchiriez garsoniera aproape de Iulius Town

Garsoniera aproape de Iulius Town , aproape de parc , magazine si piata agroalimentara. Suprafata 18 mp , etaj 4

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Lipovei
3
26

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Lipovei

Apartament de inchiriat aproape de Iulius Mall. Zona Lipovei din Timisoara. Apartamentul are o camera, dispusa pe o suprafata utila de 35mp cu bucatarie si baie chiar la etajul 1. Se accepta si animale de companie, muncitori, familie cu copil. Aveti in apropiere transport in comun, magazine, farmacii, ...

35 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 renovat -CENTRALA
14

2 camere decomandat etaj 3 renovat -CENTRALA

De vanzare apartament 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei - 5 min de LIDL, etaj 3, amenajat recent, mobilat si utilat. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI proprii iar climatizarea cu cele 2 aparate de aer conditionat situate in fiecare camera. Pret 93000euro neg. Tel.0723155002

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4
47

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere si 2 balcoane, aflat la etaj intermediar, etajul 3 din 5 al unui imobil anvelopat, situat in zona Lipovei. Apartamentul se afla la doar cateva minute fata de statii ale mijloacelor de transport in comun, market, parc, scoala si gradinita. Apartamentul ...

1333 EUR/m2 | 60 m2