Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Lipovei Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 Camere de vanzare, Denya Forest, zona Lipovei, Timisoara
13

Agentia Imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat intr-un bloc nou (2015), la etajul 11/11, in Complexul Rezidential Adora/Denya Forest, zona Lipovei — o locatie premium, chiar vis-a-vis de padure, ideala pentru cei care isi doresc liniste, aer curat si o priveliste ...

2453 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4

Inchiriez apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Apartamentul propus spre inchiriere este cu 2 camere situat la etajul 2 decomandat, suprafata utila este de 56 mp.Este compus din: 2 dormitoare, hol, grup sanitar,balcon,bucatarie. Apartamentul detine parchet geam termopan , usa metalica, dispune de incalzire proprie prin centrala termica . Imobilul ...

56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei
4
38

De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei

Apartament cu o cameră de închiriat zona Lipovei, 35 mp, etaj 3 din 4. Complet mobilat și utilat, cu balcon, bucătărie separată și spațiu bine compartimentat. Acces rapid la transport public, magazine și farmacii.

35 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 Cam dec-Dedeman!!!
8

3 Cam dec-Dedeman!!!

Apartament cu trei camere decomandat, spatios si luminos, confort 1 extins, utilat si mobilt complet, etaj intermediar, zona buna, la 10 min de mall, 5min de complexul Euro, Dedeman si Kappa, disponibil imediat. Relatii la tel.

70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsoniera de vanzare-ideala pentru locuit sau investitie
14
1

Garsoniera de vanzare-ideala pentru locuit sau investitie

De vanzare garsoniera situata in zona Lipovei la parterul unui bloc de patru nivele.Este amenajata pentru a oferi confort intr-un spatiu compact.Ideala pentru o persoana sau un cuplu,are toate facilitatile necesare pentru a locui.Spatiul eficient compartimentat,usor de intretinut este o investitie foarte ...

2350 EUR/m2 | 14 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat et 2 la doar cateva minute de iulius MALL Lipovei
10

Vă prezentăm un apartament cu 2 camere, situat in LIPOVEI. Cu o suprafață de 55 mp, situat la etajul 2 și o compartimentare practică, acest apartament promite un stil de viață modern și confortabil. Configurație Apartament: Suprafață: 55 metri pătrați Camere: 2 (living cu bucătărie, 1 baie, dormitor ...

55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 2, centrala proprie Lipovei
9

Apartament cu 2 camere et 2, centrala proprie Lipovei

55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Lipovei
8

Apartament 2 camere Lipovei

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat in zona Lipovei aproape de Iulius Mall la parter cu o suprafata utila de 52 mp are o boxa de 16 mp unde se coboara din apartament blocul este izolat are geamuri termopan gresie si faianta calorifere noi conducta de gaz si contor trase ...

1632 EUR/m2 | 57 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei 2 Camere | Parter 58mp + 40mp Terasa | Mobilat Utilat Lux
10

Renaissance Estate va ofera spre inchiriere apartament premium cu 2 camere, situat in Complexul Rezidential Kubik, in zona Calea Lipovei, la doar 2 minute de Iulius Mall. Imobilul este amplasat la parterul unui bloc nou, construit in 2025, si beneficiaza de acces privat. Suprafata utila: 58 mp
 Curte ...

58 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare
8
1

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare

Apartament 2 camere , zona Lipovei, semidecomandat, 51mp util, parter, posibilitate montare centrala, boxa, balcon Pret 97000 Euro

1796 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
5

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3
8
1

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3

De vanzare apartament de 2 camere, decomandat, transformat in 3 camere, amenajat, mobilat si utilat, bloc izolat termic, boxa in CF, zona Lipovei. pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere , bloc 2021, etaj intermediar, zona Lipovei
7

Apartament cu 3 camere, 2 bai, balcon, 2 lifturi, suprafata utila 65 mp+ balcon de 7 mp, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie, incalzire in pardosea, sistem de climatizare in living,. Bloc 2021.

2462 EUR/m2 | 65 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Vand apartament in zona Lipovei
9
4

Vand apartament in zona Lipovei

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, 2 băi, zona Lipovei, construit in 1984, la 5 minute cu mașina și 15 minute pietonal de Iulius Mall Timișoara, situat la etajul 4/4 într-un bloc P+4 cu acoperiș din țiglă reabilitat recent, suplimentar izolat pe partea noastră (vecinul și-a izolat ulterior partea ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala
11
1

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala

De vanzare apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, centrala termica, amenajari clasice, etaj 1, 56 mp util. Pret 102000 euro negociabil.

1821 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei
11
5

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei

De vanzare , apartament 2 camere decomandat, zona Lipovei, bucatarie mutata in balcon, etaj 4 din 4, amenajari clasice.Pret 75000 euro

1500 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei parter  cu centrala
8

Apartament 3 camere Lipovei parter cu centrala

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei la parter cu intrare din strada confort 1 decomandat suprafata utila 72 mp incalzire cu centrala proprie pe gaz modelul cu 1 baievedere pe 2 parti se vinde semimobilat la pretul de 115000 euro negociabil. ID 11472

1917 EUR/m2 | 60 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala
7

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala

De vanzare apartament 2 camere , zona Lipovei, etaj 4 cu acoperis de tigla, modificat open space, izolat interior, centrala termica, instalatie de aer conditionat,mobilat si utilat. Pret 105000 euro

1981 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Inchiriez 600mp teren Lipovei cu Borzesti pentru consignatie auto, parcare  sau altele
5
3

Inchiriez 600mp teren Lipovei cu Borzesti pentru consignatie auto, parcare sau altele

Inchiriez 600 mp teren Lipovei colt cu Borzesti , acces auto din Lipovei pretabil pentru consignatie auto , spatiu vanzare exterior , parcare , etc . 700 euro lunar pe factura

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 56 mp, zona Lipovei
11
1

Apartament 3 camere, 56 mp, zona Lipovei

Blitz îți propune un apartament cu 3 camere în zona Lipovei, cu o configurație eficientă de tip compartimentare decoamdată și două intrări separate, oferind flexibilitate maximă — ideal atât pentru o familie, cât și pentru cei care doresc să desfășoare activități comerciale (posibilitate schimbare destinație ...

2054 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 62 mp, Calea Lipovei
10

Apartament 3 camere, 62 mp, Calea Lipovei

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 4, în zona Lipovei din Timișoara – una dintre cele mai căutate zone, datorită accesului rapid către puncte de interes, mijloace de transport, magazine, școli și spații verzi. Proprietatea se află la doar 1.9 km de ...

1766 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere decomandat , zona Lipovei, pozitie excelenta
7
1

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere, situat in Timisoara, zona Lipovei, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1985, construit din beton. Apartamentul se afla la etajul 1 din 4 si dispune de o suprafata utila de 78,5 m², completata de doua balcoane inchise , iar suprafata ...

2152 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament deosebit cu 3 camere | Terasa 66mp | Lipovei
10

Apartament deosebit cu 3 camere | Terasa 66mp | Lipovei

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere si 2 bai, situat in zona Lipovei. Locuinta impresioneaza printr-un interior bine compartimentat si elegant, ce asigura confortul de zi cu zi. Terasa de 66,32 mp se transformă intr-o adevarata oaza privata pentru relaxare. ...

2100 EUR/m2 | 85 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități