Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Lipovei Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
3 Cam dec-Dedeman!!!
8

3 Cam dec-Dedeman!!!

Apartament cu trei camere decomandat, spatios si luminos, confort 1 extins, utilat si mobilt complet, etaj intermediar, zona buna, la 10 min de mall, 5min de complexul Euro, Dedeman si Kappa, disponibil imediat. Relatii la tel.

70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Lipovei
4
6

De inchiriat garsoniera in zona Lipovei

Zona Iulius Mall de inchiriat garsoniera, in Lipovei. Garsoniera are o suprafata utila de 24mp si este la etajul 3. Se primesc si animale de companie. Mai multe informatii sau vizionari la numarul de telefon afisat.

24 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Lipovei
3
13

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Lipovei

Va oferim spre inchiriere o garsoniera situata in zona Lipovei,avand o suprafata utila de 27mp,situata la etajul 1. Se afla in apropierea magazinelor alimenatare si a mijloacelor de transport in comun. Este complet mobilata si utilata complet. Pentru mai multe detalii,va rugam sa ne contactati la numarul ...

27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere
15
6

Apartament 3 camere

Ofer spre vânzare apartament 3 camere, situat în zona Lipovei, lângă piața agroalimentară, zonă liniștită, etajul 2, la 5 minute de scoala, 5 minute de mijloace de transport în comun. Apartamentul are 63 mp semidecomandat, confort 1, două dormitoare, două băi, bucătărie, camera de zi, încălzirea se face ...

1873 EUR/m2 | 63 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere 77mp Lipovei
20

Apartament 3 camere 77mp Lipovei

Grand Mobilis Imobiliare va propune Apartament situat în zona Lipovei, la etajul 2, cu 3 camere și 2 băi, complet decomandat. Imobilul are o suprafață de 77 mp și dispune de boxă la subsolul blocului. Blocul este izolat termic, iar balcoanele sunt închise cu geam termopan. Apartamentul beneficiază ...

1877 EUR/m2 | 77 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat & Utilat. Afacere la cheie. Et. 3 cu lift. Nou. Lipovei. NEGOCIABIL!
11
5

. Vă propunem un apartament de 2 camere, predat la cheie, într-un bloc nou din 2017, situat pe una dintre cele mai liniștite și apreciate străzi din cartierul Lipovei, la pas de Pizza Thalia. Imobilul este complet mobilat și utilat, iar în prezent generează venit constant în regim hotelier. Poate fi ...

2547 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vila Exclusivistă cu Piscina, Panouri Solare si Sala de Fitness - 0% COMISION
20
5

Vă ofer spre vânzare o vilă individuală de lux situată în Zona Lipovei – Timișoara, ideală pentru cei care caută confort premium, intimitate și un stil de viață modern. Proprietatea este formată din două corpuri de clădire independente, cu o suprafață utilă totală de aproximativ 320 mp, amplasată ...

2970 EUR/m2 | 201 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Propietar vand apartament 2 camere zona Iulius Mall
9
2

Propietar vand apartament 2 camere zona Iulius Mall

De vânzare apartament situat la etajul 2 într-un imobil cu regim de înălțime P+2. Blocul este amplasat într-o zonă liniștită, la aproximativ 15 minute de mers pe jos de Iulius Mall. Apartamentul beneficiază de loc de parcare inclus. Dotări și facilități: ușă metalică de intrare centrală termică proprie încălzire ...

2593 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  decomandat Lipovei
10
23

Apartament 2 camere decomandat Lipovei

Preț repozitionat!!! 82900 Euro Va prezentam spre vânzare apartament 2 camere Decomandat Etaj 4 cu acoperiș Bloc curat , bine ingrijit într-una din cele mai căutate zone din Timișoara,acces facil către toate punctele de interes, magazine, școli,grădinițe in imediata vecinătate la 10 minute ...

1136 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex Modern în Zona Lipovei | 140 mp Utili | Finalizat 2025
14

Duplex cu un design contemporan și finisaje de calitate, situată în zona Lipovei, Timișoara. Proprietatea beneficiază de un regim de înălțime P+1E, fiind gata de mutare imediată. Detalii Tehnice și Suprafețe Suprafață Utilă: 140 mp, terasă: 18 mp, ideală pentru momente de relaxare în aer liber, teren: ...

2429 EUR/m2 | 140 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
 Spațiu comercial de vânzare 56 mp, 3 locuri parcare- investiție sigură, chiriași existenți -Lipovei
4
1

Oferim spre vânzare un spațiu comercial excelent situat în zona Lipovei,modern, situat într-o zonă cu vad pietonal bun, ideal pentru investiție. Spațiul este în prezent închiriat unui salon de înfrumusețare, cu activitate stabilă și portofoliu format, generând venit imediat. Direct de la dezvoltator! Locație: ...

2045 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 2 băi, etaj 4, renovat -  Lipovei
13

Apartament 3 camere, 2 băi, etaj 4, renovat - Lipovei

ID: P2559 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 72 mp utili, situat la etajul 4 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1980.Apartamentul dispune de balcon de 4 mp. Blocul are acoperiș de țiglă. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit ...

1722 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere decomandat in Calea Lipovei 78.000 euro
16
2

Vand apartament cu 2 camere decomandat in zona Lipovei pe strada Silistra Suprafața totala 49.7 mp Imobilul are proiectul de gaz aprobat fiind schimbate totodată caloriferele și tot ceea ce ține de racorduri (sunt din cupru) Apartamentul este compus din: hol baie bucătărie dormitor sufragerie logie ...

1592 EUR/m2 | 49 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 58 mp, zona Lipovei
6

Apartament 2 camere, 58 mp, zona Lipovei

BLITZ oferă spre închiriere un apartament complet mobilat, cu o suprafață de 58 mp. Apartament luminos, eficient compartimentat, ideal pentru o persoană sau un cuplu. Este compus dintr-un dormitor, bucatarie open-space, baie cu dus, hol cu spații de depozitare, loc de parcare inclus și un balcon deschis. ...

58 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

de inchiriat
8

de inchiriat

Ap 3 camere de inchiriat , zona Lipovei

68 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu de vanzare sau inchiriat  79 mp , str Martir Gabriela Tako nr.3, Zona Lipovei
5
6

Spatiu de vanzare sau inchiriat 79 mp , str Martir Gabriela Tako nr.3, Zona Lipovei

Direct de la dezvoltator! Oferim spre vânzare un spațiu comercial excelent situat în zona Lipovei . Acesta se află în Blocul VESTA 1, pe Strada Martir Gabriela Tako 3, oferindu-vă oportunitatea perfectă de a dezvolta afacerea visată sau investi într-un spațiu cu potențial enorm pretabil pentru activitati ...

1900 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, cu terasă, 52 mp – zona Lipovei / Dumbrăvița
14

Blitz vă propune spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, situat la parter, în zona Lipovei / Dumbrăvița – o locație apreciată pentru accesibilitate și liniște. Cu o suprafață utilă de 52 mp, apartamentul este bine compartimentat și oferă un spațiu confortabil și funcțional: Living generos, ...

52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios si luminos | 67 mp | 3 camere si 2 bai | Lipovei
20

Evand Homes va propune spre vanzare un apartament primitor si bine compartimentat, ideal pentru cei care isi doresc un camin gata de mutare, intr-o zona apreciata din Timisoara-Lipovei. Cu o suprafata utila totala de 67 mp, locuinta ofera un echilibru perfect intre spatiu si confort. Cele 3 camere sunt ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere centrala proprie balcon pe ambele parti Lipovei
8
1

De vanzare apartament cu 3 camere decomandat in zona Lipovei, complet mobilat si utilat:centrala gaz,ceasuri apa inteligente aer conditionat, plasat pe doua parti cu doua balcoane,acces usor mijloace de transport in comun;scoala ,gradinita in apropiere, piata si hipermaketuri. Pret. 105000 euro Telefon. ...

1842 EUR/m2 | 57 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat. Utilat. Imobil Izolat termic exterior - Cu Mansarda Deasupra
13
2

. 2 camere de vanzare, in Lipovei, aproape de supermarket, mijloace de transport si Piana Noua. Apartament situat in bloc izolat termic exterior; etaj 4 4 + Mansarda, 4 apartamente pe nivel; model cu vedere pe o singura parte; parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1567 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Lipovei, aproape de Piata noua
10

Apartament 2 camere Lipovei, aproape de Piata noua

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei, langa Piata noua, pozitie excelenta, situat la etajul 2 intr-un imobil P+4. Apartamentul este compartimentat astfel: - Living mare - Hol de acces in dormitor si baie - 1 dormitor - 1 baie cu cada - Bucatarie Confortul termic ...

1627 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
SAD de inchiriat 79 mp  - pretabil: CABINET MEDICAL. BIROU, SHOWROOM , ETC..Martir Gabriela Tako 3
20
3

SAD de inchiriat 79 mp - pretabil: CABINET MEDICAL. BIROU, SHOWROOM , ETC..Martir Gabriela Tako 3

VANZARE, INCHIRIERE DIRECT DE LA PROPRIETAR! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, compusă din: 67 mp spațiu ...

79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - Spațiu finisat modern 79 mp DISPONIBIL IMEDIAT, clădire nouă
20
1

Direct de la proprietar! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Spatiul se inchiriaza direct de la proprietar! Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, ...