Imobiliare Timisoara Lipovei Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Lipovei Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat Lipovei
4

Apartament 2 camere de inchiriat Lipovei

Va propunem spre inchiere apartament cu 2 camere, in zona Lipovei, intr-un bloc izolat construit in anul 1990, cu o suprafata de 52 mp. Apartamentul este mobilat si dispune de centrala propie. Imobilul se afla in apropiere de scoala, supermarket si mijloc de transport in comun.

52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu 94 comercial de vanzare la casa, zona Lipovei, Timisoara.
5

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare spatiu comercial 94 mp, 61 mp casa de locuit( birouri), Lipovei, Timisoara.. Proprietatea este compusa din doua spatii comerciale in suprafata totala de 94 mp cu intrare din strada. In curtea proprietatii regasim o casa pe parter in suprafata de 61mp si o anexa ...

1419 EUR/m2 | 155 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4

Inchiriez apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Apartamentul propus spre inchiriere este cu 2 camere situat la etajul 2 decomandat, suprafata utila este de 56 mp.Este compus din: 2 dormitoare, hol, grup sanitar,balcon,bucatarie. Apartamentul detine parchet geam termopan , usa metalica, dispune de incalzire proprie prin centrala termica . Imobilul ...

56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Lipovei
10
1

Apartament 2 Camere, Zona Lipovei

Jinnimo Concept va ofera spre vanzare un apartament decomandat, situat in zona Lipovei, la etajul 2 din 3, intr-un imobil construit in anul 2014. Strada Martir Ion Miron. Locuinta are o suprafata utila de 42,5 mp si este compartimentata eficient in 2 camere, cu bucatarie open space si balcon. Este complet ...

2262 EUR/m2 | 42 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Duplex Modern în Zona Lipovei | 140 mp Utili | Finalizat 2025
14

Duplex cu un design contemporan și finisaje de calitate, situată în zona Lipovei, Timișoara. Proprietatea beneficiază de un regim de înălțime P+1E, fiind gata de mutare imediată. Detalii Tehnice și Suprafețe Suprafață Utilă: 140 mp, terasă: 18 mp, ideală pentru momente de relaxare în aer liber, teren: ...

2429 EUR/m2 | 140 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
 Spațiu comercial de vânzare 56 mp, 3 locuri parcare- investiție sigură, chiriași existenți -Lipovei
4
1

Oferim spre vânzare un spațiu comercial excelent situat în zona Lipovei,modern, situat într-o zonă cu vad pietonal bun, ideal pentru investiție. Spațiul este în prezent închiriat unui salon de înfrumusețare, cu activitate stabilă și portofoliu format, generând venit imediat. Direct de la dezvoltator! Locație: ...

2045 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 2 băi, etaj 4, renovat -  Lipovei
13

Apartament 3 camere, 2 băi, etaj 4, renovat - Lipovei

ID: P2559 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 72 mp utili, situat la etajul 4 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1980.Apartamentul dispune de balcon de 4 mp. Blocul are acoperiș de țiglă. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit ...

1722 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere decomandat in Calea Lipovei 78.000 euro
16
2

Vand apartament cu 2 camere decomandat in zona Lipovei pe strada Silistra Suprafața totala 49.7 mp Imobilul are proiectul de gaz aprobat fiind schimbate totodată caloriferele și tot ceea ce ține de racorduri (sunt din cupru) Apartamentul este compus din: hol baie bucătărie dormitor sufragerie logie ...

1592 EUR/m2 | 49 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 58 mp, zona Lipovei
6

Apartament 2 camere, 58 mp, zona Lipovei

BLITZ oferă spre închiriere un apartament complet mobilat, cu o suprafață de 58 mp. Apartament luminos, eficient compartimentat, ideal pentru o persoană sau un cuplu. Este compus dintr-un dormitor, bucatarie open-space, baie cu dus, hol cu spații de depozitare, loc de parcare inclus și un balcon deschis. ...

58 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

de inchiriat
8

de inchiriat

Ap 3 camere de inchiriat , zona Lipovei

68 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu de vanzare sau inchiriat  79 mp , str Martir Gabriela Tako nr.3, Zona Lipovei
5
6

Spatiu de vanzare sau inchiriat 79 mp , str Martir Gabriela Tako nr.3, Zona Lipovei

Direct de la dezvoltator! Oferim spre vânzare un spațiu comercial excelent situat în zona Lipovei . Acesta se află în Blocul VESTA 1, pe Strada Martir Gabriela Tako 3, oferindu-vă oportunitatea perfectă de a dezvolta afacerea visată sau investi într-un spațiu cu potențial enorm pretabil pentru activitati ...

1900 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, cu terasă, 52 mp – zona Lipovei / Dumbrăvița
14

Blitz vă propune spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, situat la parter, în zona Lipovei / Dumbrăvița – o locație apreciată pentru accesibilitate și liniște. Cu o suprafață utilă de 52 mp, apartamentul este bine compartimentat și oferă un spațiu confortabil și funcțional: Living generos, ...

52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios si luminos | 67 mp | 3 camere si 2 bai | Lipovei
20

Evand Homes va propune spre vanzare un apartament primitor si bine compartimentat, ideal pentru cei care isi doresc un camin gata de mutare, intr-o zona apreciata din Timisoara-Lipovei. Cu o suprafata utila totala de 67 mp, locuinta ofera un echilibru perfect intre spatiu si confort. Cele 3 camere sunt ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere centrala proprie balcon pe ambele parti Lipovei
8
1

De vanzare apartament cu 3 camere decomandat in zona Lipovei, complet mobilat si utilat:centrala gaz,ceasuri apa inteligente aer conditionat, plasat pe doua parti cu doua balcoane,acces usor mijloace de transport in comun;scoala ,gradinita in apropiere, piata si hipermaketuri. Pret. 105000 euro Telefon. ...

1842 EUR/m2 | 57 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat. Utilat. Imobil Izolat termic exterior - Cu Mansarda Deasupra
13
2

. 2 camere de vanzare, in Lipovei, aproape de supermarket, mijloace de transport si Piana Noua. Apartament situat in bloc izolat termic exterior; etaj 4 4 + Mansarda, 4 apartamente pe nivel; model cu vedere pe o singura parte; parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1567 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Lipovei, aproape de Piata noua
10

Apartament 2 camere Lipovei, aproape de Piata noua

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei, langa Piata noua, pozitie excelenta, situat la etajul 2 intr-un imobil P+4. Apartamentul este compartimentat astfel: - Living mare - Hol de acces in dormitor si baie - 1 dormitor - 1 baie cu cada - Bucatarie Confortul termic ...

1627 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
SAD de inchiriat 79 mp  - pretabil: CABINET MEDICAL. BIROU, SHOWROOM , ETC..Martir Gabriela Tako 3
20
3

SAD de inchiriat 79 mp - pretabil: CABINET MEDICAL. BIROU, SHOWROOM , ETC..Martir Gabriela Tako 3

VANZARE, INCHIRIERE DIRECT DE LA PROPRIETAR! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, compusă din: 67 mp spațiu ...

79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - Spațiu finisat modern 79 mp DISPONIBIL IMEDIAT, clădire nouă
20
1

Direct de la proprietar! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Spatiul se inchiriaza direct de la proprietar! Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, ...

79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere | Mobilat si Utilat | Lipovei | 134.900 EUR
9
2

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare un apartament semidecomandat, situat la etajul 2 al unui bloc, intr-una dintre cele mai cautate zone ale Timisoarei – Lipovei. Suprafata utila: 71 mp Regim inaltime: P+4+M Mobilat si utilat complet – te poti muta imediat, fara investitii suplimentare Avantaje ...

1900 EUR/m2 | 71 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament  2  camere  Decomandat Lipovei
10
12

Apartament 2 camere Decomandat Lipovei

Nou ! REPOZITIONARE PRET 82900 Euro Va prezentam apartament 2 camere in zona Aradului la 10 minute de Iulius Town ,in imediata vecinătate Piata Noua, magazine, mijloc de transport în comun , str.Constantin cel Mare Etaj 4 73 mp cu balcoane spatioase utile , inchise ...

1136 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 43 mp, zona Lipovei
8

Apartament 2 camere, 43 mp, zona Lipovei

Blitz vă propune spre achiziție un apartament cu 2 camere, situat în zona Lipovei –o locație apreciată pentru accesibilitate, liniște și proximitatea punctelor de interes urban. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui imobil cu 5 niveluri (bloc mansardat), beneficiază de izolație termică exterioară ...

1977 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar vinde apartament 3 camere decomandat, Zona Lipovei
5
3

De vânzare un apartament cu 3 camere, situat într-una dintre cele mai căutate și aerisite zone din Timișoara: Calea Lipovei, chiar lângă Piața Nouă. Proprietatea reprezintă o investiție excelentă pentru o familie care dorește să își personalizeze viitorul cămin sau pentru cineva care caută un proiect ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 2 bai,2 balcoane. bloc izolat, Etaj 2. Lipovei
20
1

De vânzare apartament spațios cu 3 camere, 2 băi și 2 balcoane – Mobilat & Utilat – Zona Lipovei, Timișoara, Strada Constantin cel Mare Situat la etajul 2 din 4+mansarda, bloc izolat, locuri de parcare La câțiva pași de Școala Generală Nr. 7, creșă și grădiniță, in imediata apropiere ...

1824 EUR/m2 | 74 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casa de lux 5 camere,2 garaej,4 bai, 500 mp teren. Lipovei/Iulius Mall