Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Lipovei Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Lipovei
4
12

De inchiriat apartament cu o camera in zona Lipovei

Va oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Lipovei, fiind situat pe Calea Sever Bocu. Apartamentul are o suprafata totala de 35 mp, utilat mobilat complet, apartamentul se afla la etajul 2! Se accepta animale de companie!

35 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casa - Pensiune - 210 mp - 550 000 euro
15

Casa - Pensiune - 210 mp - 550 000 euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare casa pregatita pentru a fi transformata in pensiune. In prezent casa este formata din 2 apartamente/ 85 mp utili fiecare si un demisol de aproximativ 40-50 mp. Casa a fost recent renovata (2025), aree camere inalte de 3.8 m si beneficiaza de: centrala termica Vailant, ...

2619 EUR/m2 | 210 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
ofer spre inchiriere o camera in zona Lipovei
6
27

ofer spre inchiriere o camera in zona Lipovei

De inchiriat apartament o camera, localizat in zona Lipovei, la 10 minute de Mall, spatii depozitare, canapea extensibila. Suprafata utila: 30mp

30 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat,centrala proprie,Lipovei
18

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament complet decomandat si bine ingrijit, cu 3 camere, situat in zona Lipovei din jud. Timis, Timisoara. Locatie excelenta, ce ofera acces rapid catre majoritatea punctelor de interes. In imediata apropiere regasim: scoala generala nr. ...

1832 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere zona Lipovei
5

Apartament 3 camere zona Lipovei

De vânzare in zona Lipovei, apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 cu acoperis , suprafata utila 55 mp, 1 baie, 2 balcoane inchise cu structura metalica, vedere pe 2 parti, , confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz, gresie, faianta, parchet laminat, ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere. Zona Lipovei. Ideal pentru investitie
7
5

3 camere. Zona Lipovei. Ideal pentru investitie

Apartament cu 3 camere, in zona Lipovei, situat langa scoala, gradinita, centru comercial. Este situat la etajul 5 intr-un bloc de 5 5 etaje, dispune de centrala proprie, bloc izolat, acoperis tigla, mobilat si uilat, gata pentru locuit ori dat in chirie. Disponibil imediat! Pret. 88.000 Eur Neg Comision ...

1630 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament Timișoara - zona Lipovei
10
3

Vând apartament Timișoara - zona Lipovei

PROPIETAR: Se vinde apartament 2 camere, situat în zona Lipovei, Timișoara, în apropiere de Lidl pe strada Martir Alexandru Grama. Apartamentul are o suprafață utilă de 43 mp și este poziționat la etajul 2. Compartimentarea a fost optimizată, rezultând două dormitoare (camera din mijloc fiind transformată ...

2233 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere. Padurea Verde. Mobilat si utilat
8

2 camere. Padurea Verde. Mobilat si utilat

Apartament cu 2 camere, in zonba Padurea Verde, situat la et 8 din 10, centrala proprie, incalzire in pardoseala cu temostat de ambient in fiecare incapere, terasa generoasa de 10 mp. Dispune de un loc de parcare notat in CF. Se vinde mobilat si utilat conform pozelor de promovare Pret 127.000 Eur ...

2309 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, confort și liniște – zona Lipovei
8
3

Apartament cu 3 camere, confort și liniște – zona Lipovei

BLITZ vă propune un apartament cu 3 camere decomandate, situat într-o zonă liniștită și apreciată, aproape de mijloace de transport, școli și magazine. Locuința se află la etajul 4 al unui bloc cu 4 niveluri și oferă 63 mp utili, compartimentare practică, living spațios cu bucătărie închisă și baie ...

1825 EUR/m2 | 63 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vila individuala, 190 mp, 8 camere, garaj, curte, zona Lipovei-Timisoara
13
4

Blitz vă prezintă o oportunitate deosebită de achiziție – o proprietate cu 8 camere, situată într-o zonă deosebită din cartierul Lipovei, care beneficiază de o compartimentare inteligentă și un teren generos. Această locuință se distinge prin versatilitatea sa, fiind ideală atât pentru uz rezidențial, ...

1579 EUR/m2 | 190 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Lipovei - 2 Camere - Bloc izolat - Amenajat
9

Lipovei - 2 Camere - Bloc izolat - Amenajat

Agentia imobiliara Primum are placerea de a va prezenta spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat intr-un imobil izolat termic si mansardat, ideal pentru locuit sau investitie. Detalii apartament: Suprafata utila: 43 mp + balcon inchis Etaj: 4 5 (etaj intermediar) Compartimentare: semidecomandat ...

1928 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere  - Calea Lipovei   Ideal locuinta sau investitie
8

Apartament 2 camere - Calea Lipovei Ideal locuinta sau investitie

Vă propunem spre vânzare un apartament cochet cu 2 camere, situat în zona Calea Lipovei o locație apreciată pentru liniște, accesibilitate și proximitatea față de numeroase facilități urbane. Imobilul este amplasat la etajul 4 din 5 (bloc mansardat), într-un bloc izolat termic, oferind un confort ...

1977 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Cladire 7 Incaperi 5 Grupuri Sanitare| 1056mp Teren | Calea Lipovei
15

Va propunem spre inchiriere o cladire exclusivista, cu regim de inaltime Demisol-Parter-Etaj, situata in zona de nord a Timisoarei, in imediata apropiere de Iulius Town. Proprietatea dispune de 7 incaperi si 5 grupuri sanitare, fiind proiectata sa raspunda celor mai inalte standarde si nevoi ale viitorului ...

560 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare-ideala pentru locuit sau investitie
14
1

Garsoniera de vanzare-ideala pentru locuit sau investitie

De vanzare garsoniera situata in zona Lipovei la parterul unui bloc de patru nivele.Este amenajata pentru a oferi confort intr-un spatiu compact.Ideala pentru o persoana sau un cuplu,are toate facilitatile necesare pentru a locui.Spatiul eficient compartimentat,usor de intretinut este o investitie foarte ...

2350 EUR/m2 | 14 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei 2 Camere | Parter 58mp + 40mp Terasa | Mobilat Utilat Lux
10

Renaissance Estate va ofera spre inchiriere apartament premium cu 2 camere, situat in Complexul Rezidential Kubik, in zona Calea Lipovei, la doar 2 minute de Iulius Mall. Imobilul este amplasat la parterul unui bloc nou, construit in 2025, si beneficiaza de acces privat. Suprafata utila: 58 mp
 Curte ...

58 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
5

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3
8
1

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3

De vanzare apartament de 2 camere, decomandat, transformat in 3 camere, amenajat, mobilat si utilat, bloc izolat termic, boxa in CF, zona Lipovei. pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere , bloc 2021, etaj intermediar, zona Lipovei
7

Apartament cu 3 camere, 2 bai, balcon, 2 lifturi, suprafata utila 65 mp+ balcon de 7 mp, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie, incalzire in pardosea, sistem de climatizare in living,. Bloc 2021.

2462 EUR/m2 | 65 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Vand apartament in zona Lipovei
9
4

Vand apartament in zona Lipovei

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, 2 băi, zona Lipovei, construit in 1984, la 5 minute cu mașina și 15 minute pietonal de Iulius Mall Timișoara, situat la etajul 4/4 într-un bloc P+4 cu acoperiș din țiglă reabilitat recent, suplimentar izolat pe partea noastră (vecinul și-a izolat ulterior partea ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala
11
1

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala

De vanzare apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, centrala termica, amenajari clasice, etaj 1, 56 mp util. Pret 102000 euro negociabil.

1821 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei
11
4

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei

De vanzare , apartament 2 camere decomandat, zona Lipovei, bucatarie mutata in balcon, etaj 4 din 4, amenajari clasice.Pret 75000 euro

1500 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei parter  cu centrala
8

Apartament 3 camere Lipovei parter cu centrala

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei la parter cu intrare din strada confort 1 decomandat suprafata utila 72 mp incalzire cu centrala proprie pe gaz modelul cu 1 baievedere pe 2 parti se vinde semimobilat la pretul de 115000 euro negociabil. ID 11472

1917 EUR/m2 | 60 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala
7

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala

De vanzare apartament 2 camere , zona Lipovei, etaj 4 cu acoperis de tigla, modificat open space, izolat interior, centrala termica, instalatie de aer conditionat,mobilat si utilat. Pret 105000 euro

1981 EUR/m2 | 53 m2