Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Lipovei Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere zona Lipovei- 10min pe jos de Iulius Town
10

Bindea Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la mansardă, în zona Lipovei – o locație apreciată pentru accesibilitate și facilități. Poziționat pe Aleea Lirei, într-un imobil îngrijit, cu fațadă izolată și scară curată, apartamentul beneficiază de o amplasare excelentă: ...

1792 EUR/m2 | 48 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Lipovei,Timisoara
20
6

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Lipovei,Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE are placerea de a va oferi spre vanzare un apartament cu 3 camere, semi-decomandat, centrala proprie, la parter Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 56 mp utili si este compartimentat astfel: - hol de acces - living - 2 dormitoare - bucatarie deschisa - 2 baie ...

2321 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu comercial modern de vanzare 79 mp, amenajat premium in  zona de Nord, Vesta Residence
20

Spatiu comercial modern de vanzare 79 mp, amenajat premium in zona de Nord, Vesta Residence

Direct de la proprietar! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, compusă din: 67mp spațiu principal open-space, ...

1900 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare, decomandat, 3 camere, Lipovei, Timisoara
12
3

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, amplasat la etajul 4 al unui bloc cu 4 nivele, situat in zona Lipovei, Timisoara, Timis. Zona este linistita, apartamentul se afla la cateva minute fata de scoala, market, statie de autobuz, farmacii sau parc. La doar 1.7 km ...

1667 EUR/m2 | 66 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Lipovei
3
134

apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Lipovei

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Lipovei,la parter,pe Strada Rasaritul,suparafata de 32 mp, acesta fiind utilat si mobilat complet. Acesta se afla intr-o zona usor accesibila mijloacelor de transport in comun, magazine si scoli. Se inchiriaza pe temen lung! Pentru mai multe detalii, ...

32 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu o camera de inchiriat in zona Lipovei
3
160

apartament cu o camera de inchiriat in zona Lipovei

Inchiriez apartament cu o camera la parterul unui bloc de 4 etaje. Apartamentul este complet mobilat si utilat, are televizor, masina de spalat, frigider, baie cu dus, aer conditionat. Se accepta si animale de companie. SUprafata utila este de 32 mp

32 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament spatios cu 2 camere-mobilat si utilat- zona Lipovei
12
2

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, situat in Timisoara, zona Lipovei. Apartamentul se afla la parter intr-un imobil compus din Parter+4 etaje. Apartamentul are o suprafata utila totala de 60 m² in care este inclus un balcon inchis de 3,9 m² si o boxa trecuta ...

1732 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Lipovei
10
1

Apartament 2 Camere, Zona Lipovei

Jinnimo Concept va ofera spre vanzare un apartament decomandat, situat in zona Lipovei, la etajul 2 din 3, intr-un imobil construit in anul 2014. Strada Martir Ion Miron. Locuinta are o suprafata utila de 42,5 mp si este compartimentata eficient in 2 camere, cu bucatarie open space si balcon. Este complet ...

2262 EUR/m2 | 42 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat  apartament cu 2 camere Lipovei
4
199

De inchiriat apartament cu 2 camere Lipovei

Inchiriez apartament cu 2 camere, decomandate la etajul 4 4 in zona linistita Apartamentul este complet mobilat, cu centrala proprie si renovat Apartamentul are loc de parcare individual si balcon. Suprafata utila fiinde de 46mp

46 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Bloc nou -Apartament cu 2 camere - mobilat utilat - Lipovei
14

Bloc nou -Apartament cu 2 camere - mobilat utilat - Lipovei

Evand Homes va propune spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat in zona Lipovei, intr-un imobil construit in anul 2014. Locuinta are o suprafata utila de 42 mp, la care se adauga un balcon de 2 mp, fiind amplasata la etajul 2 al unui imobil cu regim de inaltime P+2+M. Blocul ...

2262 EUR/m2 | 42 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Oportunitate! Apartament cu 3 camere- bloc izolat termic- Lipovei
20
2

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, partial mobilat si utilat, situat in Timisoara, zona Lipovei, langa Scoala Generala Nr. 7. Apartamentul se afla la etajul 3 intr-un imobil compus din Parter+4 etaje. Blocul are acoperis si este izolat termic. Apartamentul are o suprafata utila ...

1765 EUR/m2 | 68 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere-etaj 3-bloc izolat cu vata bazaltica-zona Lipovei
20
2

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere, situat in Timisoara, zona Lipovei. Apartamentul se afla la etajul 3 intr-un imobil compus din Parter+4 etaje. Blocul are acoperis si podul este izolat termic cu vata bazaltica. Apartamentul are o suprafata utila totala de 86 m². Compartimentarea ...

1802 EUR/m2 | 86 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat - apartament cu 2 camere mobilat modern-Lipovei
13

Evand Homes ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Lipovei, aproape de Scoala Generala Nr. 7. Apartamentul se afla la etajul 4 intr-un imobil de P+4 etaje+mansarda si dispune de o suprafata utila de 62 m². Compartimentarea este decomandata oferind un spatiu luminos, ...

62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere la parter - mobilat si utilat, pozitie excelenta
20
2

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Lipovei . Apartamentul se afla la parter intr-un imobil de 4 etaje si dispune de o suprafata utila de 61 m², plus o boxa in folosinta la subsolul blocului. Compartimentarea este decomandata oferind un spatiu luminos, ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere complet renovat- Amenajat lux- Pozitie excelenta
20

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere complet mobilat si utilat, ultrafinisat si amenajat cu designer, situat in Timisoara, zona Lipovei la 5 minute de Iulius Mall. Apartamentul se afla la etajul 1 intr-un imobil de 4 etaje si dispune de o suprafata utila de 84 m2. Compartimentarea ...

2964 EUR/m2 | 84 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Investitie ideala-Apartament cu 2 camere-bloc izolat termic-zona Lipovei
14
2

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Lipovei. Apartamentul se afla la etajul 4 intr-un imobil compus din Parter + 4 etaje + mansarda. Blocul are acoperis. Apartamentul are o suprafata utila totala de 53 m². Compartimentarea este semidecomandata oferind ...

1547 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

 Apartament cu 3 camere si 2 bai-complet mobilat si utilat- Lipovei-124.400 Euro
20

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, situat in Timisoara, zona Lipovei. Apartamentul se afla la etajul 4 intr-un imobil compus din Parter+4 etaje. Blocul are acoperis. Apartamentul are o suprafata utila totala de 72m² care include si un balcon inchis de ...

1728 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

4 camere centrala proprie Calea Lipovei
12
18

4 camere centrala proprie Calea Lipovei

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat, situat la etajul 4 din 4 al unui bloc cu acoperis in zona Calea Lipovei pe strada principala la doar 5 minute de Iulius Mall. Apartamentul are o suprafata utila de 70mp, este alcatuit din 3 camere + sufragerie, bucatarie, debara, 2 bai si 2 balcoane cu vedere ...

1507 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere. Padurea Verde. Mobilat si utilat
8

2 camere. Padurea Verde. Mobilat si utilat

Apartament cu 2 camere, in zonba Padurea Verde, situat la et 8 din 10, centrala proprie, incalzire in pardoseala cu temostat de ambient in fiecare incapere, terasa generoasa de 10 mp. Dispune de un loc de parcare notat in CF. Se vinde mobilat si utilat conform pozelor de promovare Pret 127.000 Eur ...

2309 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 Cam | Parcare Subterana | Boxa | Lift |  Mobilat-Utilat | Comision 0
17

2 Cam | Parcare Subterana | Boxa | Lift | Mobilat-Utilat | Comision 0

De Inchiriat | 2 Camere | Parcare Subterana | Decomandat | Boxa | Lift | Mobilat-Utilat | Locatie Excelenta | Comision 0 Situat intr-una dintre cele mai cautate zone din Timisoara, acest apartament ofera mai mult decat o locatie privilegiata. Pozitionat in imediata apropiere a a Spitalului Premiere, ...

56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere centrala proprie bloc izolat Lipovei
5
1

Apartament cu 2 camere centrala proprie bloc izolat Lipovei

De vanzare apartament cu 2 camere, situat in zona Lipovei, confort 1 semidecomandat, parter din 4 etaje, cu o suprafata utila de 43 mp, amenajat, centrala termica, bloc izolat termic, garaj si boxa, 1 balcon. Pret. 84000 euro Telefon. 0723674418

1953 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Vilă cu 10 apartamente | P+2E+M | 470 mp | Zona Lipovei
20
1

Vă propun spre vânzare o vilă cu 10 apartamente situată în zona Lipovei, într-o zonă rezidențială extrem de căutată pentru închiriere, cu acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Localizare – ce este în zonă Imobilul este amplasat în apropiere de Iulius Town Timișoara, la câteva ...

1681 EUR/m2 | 470 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament o camera Lipovei
3

Apartament o camera Lipovei

Inchiriez apartament o camera complet utilat si mobilat, recent renovat ,spatios, incalzire prin centrala termica in zona Lipovei la etajul 1 , 35 mp.

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Iulius Mall
6

Apartament cu o camera in zona Iulius Mall

Oferim sper inchiriere un apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet la etajul 4 o suprafata de 25 mp, cu centrala proprie.

25 m2