Imobiliare Timisoara Lipovei Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Lipovei Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4

Apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Va propunem spre inchiere apartament cu 2 camere, in zona Lipovei, intr-un bloc izolat construit in anul 1990, cu o suprafata de 52 mp etajul 2. Apartamentul este mobilat si dispune de centrala propie. Imobilul se afla in apropiere de scoala, supermarket si mijloc de transport in comun.

52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, zona Lipovei, Timisoara
16

Apartament 3 camere de vanzare, zona Lipovei, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, etaj 2/4, situat in zona Lipovei din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 2 al unui imobil construit in 1979 si are o suprafata utila aproximativa de 63 mp plus balcon inchis. De ...

1873 EUR/m2 | 63 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera zona Lipovei
3
125

De vanzare garsoniera zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 2 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 27 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1333 EUR/m2 | 27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere in zona Lipovei
10
52

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Lipovei

Spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat Str. Sever Bocu langa Profi. La 5 minute de mers pe jos fata de Iulius Town, parcuri de joaca pentru copii, gradinita la 2 minute de mers pe jos. Apartamentul este situat la etajul 2. Suprafata utila 74 mp. Se vinde complet mobilat si utilat ca in poze. ...

1486 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Lipovei -2 camere decomandat CENTRALA PROPRIE
16

Lipovei -2 camere decomandat CENTRALA PROPRIE

De vanzare apartament 2 camere, confort 1, decomandat, zona Lipovei, etaj 3 din 4, amenajat, mobilat, utilat, centrala termica, 2 aparate de aer conditionat, Pret 93000euro neg.

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei
4
15

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 2 camere, etaj 2, 54 mp, in scara cu 16 apartamente, zona Lipovei, chiar pe artera, langa piata, la 2 statii de Iulius Mall. Se accepta animale de companie, pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati la numarul de telefon din anunt

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat  apartament cu 2 camere Lipovei
4
202

De inchiriat apartament cu 2 camere Lipovei

Inchiriez apartament cu 2 camere, decomandate la etajul 4 4 in zona linistita Apartamentul este complet mobilat, cu centrala proprie si renovat Apartamentul are loc de parcare individual si balcon. Suprafata utila fiinde de 46mp

46 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei
4
37

De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei

Apartament cu o cameră de închiriat zona Lipovei, 35 mp, etaj 3 din 4. Complet mobilat și utilat, cu balcon, bucătărie separată și spațiu bine compartimentat. Acces rapid la transport public, magazine și farmacii.

35 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
2

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Lipovei
5
13

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Dam spre inchiriere un apartament. Se afla chiar in zona Lipovei pe STR. CAROL DAVILA. Apartamentul dispune de 2 camere decomandate chiar la parter. Are de asemnea si o suprafata utila de 55mp. Se accepta si animale de companie. Daca sunteti interesati sunati la numarul de telefon afisat.

55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare
8
1

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare

Apartament 2 camere , zona Lipovei, semidecomandat, 51mp util, parter, posibilitate montare centrala, boxa, balcon Pret 97000 Euro

1796 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
6

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3
8
1

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3

De vanzare apartament de 2 camere, decomandat, transformat in 3 camere, amenajat, mobilat si utilat, bloc izolat termic, boxa in CF, zona Lipovei. pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere , bloc 2021, etaj intermediar, zona Lipovei
7

Apartament cu 3 camere, 2 bai, balcon, 2 lifturi, suprafata utila 65 mp+ balcon de 7 mp, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie, incalzire in pardosea, sistem de climatizare in living,. Bloc 2021.

2462 EUR/m2 | 65 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei
4
14

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei

Se vinde in zona Lipovei un apartament cu 2 camere, gata de mutare. Apartamentul e perfect atat ca si locuit cat si zona buna ca si investitie. Dispune de o suprafata utila de 50mp la etajul 2 4. Este decomandat, are dormitor, living, bucatarie. Zona linistita, aveti in apropiere atat Iulius Mall cat ...

1640 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vand apartament in zona Lipovei
9
4

Vand apartament in zona Lipovei

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, 2 băi, zona Lipovei, construit in 1984, la 5 minute cu mașina și 15 minute pietonal de Iulius Mall Timișoara, situat la etajul 4/4 într-un bloc P+4 cu acoperiș din țiglă reabilitat recent, suplimentar izolat pe partea noastră (vecinul și-a izolat ulterior partea ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala
11
1

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala

De vanzare apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, centrala termica, amenajari clasice, etaj 1, 56 mp util. Pret 102000 euro negociabil.

1821 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Lipovei
4
7

De inchiriat garsoniera in zona Lipovei

Zona Iulius Mall de inchiriat garsoniera, in Lipovei. Garsoniera are o suprafata utila de 24mp si este la etajul 3. Se primesc si animale de companie. Mai multe informatii sau vizionari la numarul de telefon afisat.

24 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei
11
5

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei

De vanzare , apartament 2 camere decomandat, zona Lipovei, bucatarie mutata in balcon, etaj 4 din 4, amenajari clasice.Pret 75000 euro

1500 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei parter  cu centrala
8

Apartament 3 camere Lipovei parter cu centrala

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei la parter cu intrare din strada confort 1 decomandat suprafata utila 72 mp incalzire cu centrala proprie pe gaz modelul cu 1 baievedere pe 2 parti se vinde semimobilat la pretul de 115000 euro negociabil. ID 11472

1917 EUR/m2 | 60 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala
7

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala

De vanzare apartament 2 camere , zona Lipovei, etaj 4 cu acoperis de tigla, modificat open space, izolat interior, centrala termica, instalatie de aer conditionat,mobilat si utilat. Pret 105000 euro

1981 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera zona Lipovei
4
22

De inchiriat garsoniera zona Lipovei

Inchiriez garsoniera la etajul 1 cu o suprafata de 30 mp, utilata si mobilata complet

30 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De  vanzare  apartament 3 camere zona Lipovei
8
20

De vanzare apartament 3 camere zona Lipovei

Spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat Str. Sever Bocu langa Profi. La 5 minute de mers pe jos fata de Iulius Town, parcuri de joaca pentru copii, gradinita la 2 minute de mers pe jos. Apartamentul este situat la etajul 4. Suprafata utila 64 mp. Se vinde complet mobilat si utilat ca in poze. ...

1563 EUR/m2 | 64 m2