Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Lipovei Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | Etaj 2 | Zona Lipovei
13
3

Apartament 2 camere decomandat | Etaj 2 | Zona Lipovei

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Lipovei, la doar câteva minute de Iulius Mall, într-o zonă foarte căutată și bine conectată. Apartamentul este poziționat la etajul 2 din 4 + mansardă, într-un bloc anvelopat, oferind un confort termic sporit. Suprafață ...

2111 EUR/m2 | 45 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Lipovei
4
53

De vanzare garsoniera in zona Lipovei

Oferim spre vanzare o garsoniera cu o suprafata de 23 mp, situata la parter. Garsoniera se afla pe str. Sever Bocu. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati

1739 EUR/m2 | 23 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
 Oportunitate excelentă în Lipovei   apartament gata de mutat sau perfect pentru investiție!
8

Oportunitate excelentă în Lipovei apartament gata de mutat sau perfect pentru investiție!

Agentie imobiliara ofera spre vanzare : Dacă îți dorești un apartament cochet, într-o zonă foarte căutată din Timișoara, această proprietate este alegerea ideală. Situat în zona Lipovei Holdelor, lângă Pizzeria Thalia, apartamentul este pregătit pentru locuire imediată și poate genera rapid venit ...

2438 EUR/m2 | 24 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Lipovei
6
9

De inchiriat apartament cu o camera in zona Lipovei

Se ofera spre inchiriere in zona Lipovei, un apartament cu o camera chiar la etajul PARTER. Mobilat si utilat ca in poze, dispune de centrala proprie si AC. Are o suprafata utila de 35mp. Se primesc si animale de companie. Sunati daca sunteti interesati.

35 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat garsoniera in zona Lipovei
3
9

De inchiriat garsoniera in zona Lipovei

Dam spre inchiriere garsoniera in zona Lipovei,la parter,cu o suprafata de 22 mp,este recent renovata modern si complet utilata. Se afla situata pe strada Leandrului,aflandu-se foarte apropae de statiile de transport in comu,scoli,gradinite,magazine,parc,etc. Pentru detalii sau vizionari,va rugam sa ...

22 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% Duplex de tip insiruit, 4 camere, predare la alb - zona Lipovei
6
4

Duplex cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei Descopera noul proiect de duplexuri moderne din zona de nord a orasului. FOXFORT propune spre vanzare acest ansamblu de duplexuri insiruite, construite in 2025, care iti ofera oportunitatea perfecta de a-ti crea locuinta de vis, asa cum iti doresti. ...

2317 EUR/m2 | 119 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, semidecomandat, clasă energetică A, etaj 4 5   Lipovei
11

Apartament 2 camere, semidecomandat, clasă energetică A, etaj 4 5 Lipovei

Propunem spre vânzare un apartament de 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 din 5 al unui bloc mansardat, în zona Lipovei. Aproape de artera principală, cu acces rapid la stația de transport în comun și cu posibilitatea găsirii locurilor de parcare în zonă. Apartamentul este izolat atât la interior, ...

1575 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Lipovei
3
2

De inchiriat apartament cu o camera in zona Lipovei

Închiriez apartament cu 1 cameră, luminos și bine compartimentat, situat în zona Lipovei o zonă liniștită, verde și bine conectată la restul orașului cu o suprafata de 27 mp , situat la etaj intermediar. Zonă liniștită, aproape de magazine, farmacii, școli și stații de autobuz tramvai Acces rapid către ...

27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere  in zona Lipovei cu centrala proprie
4
134

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei cu centrala proprie

Apartament de inchiriat, 2 camere, 50 mp foarte frumos, cochet, modern, cu scara interioara, foarte aproape de Iulius Mall, Kappa, Euro, Dedeman, Galeria1, la 3 minute cu masina de Centru. Vedere chiar la Calea Lipovei, in fata este un parc mare si o parcare mare, doar pentru locatarii blocului. Ideal ...

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei
4
12

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei

Va propunem spre inchiere apartament cu 2 camere, in zona Lipovei, intr-un bloc izolat construit in anul 1990, cu o suprafata de 52 mp. Apartamentul este mobilat si dispune de centrala propie. Imobilul se afla in apropiere de scoala, supermarket si mijloc de transport in comun.

52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Calea Lipovei
3
115

De inchiriat apartament 1 camera in zona Calea Lipovei

Inchiriez apartament cu o camera la etajul 3 4 semidecomandat in zona linistita, in apropiere de mijloacele de transport in comun. Apartamentul este complet mobilat, incalzire de la oras Suprafata utila fiin de de 25 mp

25 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Lipovei
4
180

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Lipovei

Oferim spre inchiriere apartament 1 camera zona Lipovei situat la etajul 3 , curat si bine intretinut . Dispune de o suprafata 35 mp. Pt mai multe informatii despre apartament , contactati-ma!

35 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera situat in zona Lipovei de inchiriat
5
112

Apartament cu 1 camera situat in zona Lipovei de inchiriat

Inchiriez apartament cu o camera, confort 1, mobilat si utilat, etaj 1. Locatie: Zona Lipovei Str. Radulescu Motru, Timisoara vis a vis de benzinaria Lukoil, in apropiere de Magzinul Dedeman si Iulius Mall.

32 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei
6
40

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei

Apartament 2 camere in zona Lipovei - Ion Ionescu de la Brad, situat la etajul 1, mobilat si utilat. Apartamentul este situat la distanta de 10 minute de Centrul orasului, 5 minute de Iulius Mall si 2 minute de Lidl, Pepco, Mega Image, DM, Profi, Statii pentru mijloace publice de transport in comun.

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei
4
205

De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei

Inchiriez apartament 1 camera in Timisoara , zona Lipovei. Disponibila pentru un cuplu ! Imobilul este situat la etajul 2 avand o suprafata de 27 mp. Pentru mai multe inf. sunati la nr afisat in anunt!

27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

de inchiriat apartament o camera in zona Lipovei
3
187

de inchiriat apartament o camera in zona Lipovei

Inchiriez apartament o camera complet utilat si mobilat, recent renovat ,spatios, incalzire prin centrala termica in zona Lipovei la etajul 1 , 35 mp.

35 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Calea Lipovei
4
31

De inchiriat garsoniera in zona Calea Lipovei

Va propunem spre închiriere o garsoniera in Calea Lipovei. Garsoniera se afla la etajul 1 3. Suprafața utila este de 26 mp. Vecinatati: Profi, farmacii, parcuri, piețe, mijloace de transport in comun, Iulius Town, etc. Va așteptăm cu drag la o vizonare!

26 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei
4
3

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei

Se da spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Calea Lipovei,la etajul 2,cu o suprafata de 54 mp,se inchiriaza utilat si mobilat complet. Apartamentul se afla la 10 minute de mers pietonal de Iulius Mall,intr-o zona bine pozitionata,cu acces rapid la statii de autobuz si tramvai,banci,farmacii,magazine,etc. Se ...

54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
2

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare
8
1

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare

Apartament 2 camere , zona Lipovei, semidecomandat, 51mp util, parter, posibilitate montare centrala, boxa, balcon Pret 97000 Euro

1796 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
5

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3
8
1

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3

De vanzare apartament de 2 camere, decomandat, transformat in 3 camere, amenajat, mobilat si utilat, bloc izolat termic, boxa in CF, zona Lipovei. pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere , bloc 2021, etaj intermediar, zona Lipovei
7

Apartament cu 3 camere, 2 bai, balcon, 2 lifturi, suprafata utila 65 mp+ balcon de 7 mp, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie, incalzire in pardosea, sistem de climatizare in living,. Bloc 2021.

2462 EUR/m2 | 65 m2