Imobiliare Timisoara Lipovei Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Lipovei Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, renovat, zona Lipovei, Timisoara
15
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament renovat cu 3 camere, decomandat, etjul 4/4, situat in zona Lipovei din Timisoara, judetul Timis. Blocul detine acoperis cu tigla reabilitat si izolat recent, pe etaj regasim doar 2 apartamente. Apartamentul este amplasat la etajul4/4 ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat etaj 3 renovat -CENTRALA
15

2 camere decomandat etaj 3 renovat -CENTRALA

De vanzare apartament 2 camere decomandat, etaj 3 din 4, amenajat, mobilat, utilat, centrala termica, 2 aparate de aer conditionat, Pret 93000euro neg. Tel.0734879293

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu 1 camera de inchriat in zona Lipovei
3
209

apartament cu 1 camera de inchriat in zona Lipovei

Inchiriez apartament 1 camera in Lipovei , langa posta , complet mobilat si utilat . Apartamentul este decomandat si are 35 mp ,parter.

35 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Lipovei
4
7

Garsoniera de inchiriat in zona Lipovei

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Lipovei la etajul 2, cu o suprafata utila de 36 mp, complet utilata si mobilata. Cei interesati sunt rugati sa sune la nr de tel din anunt!

36 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

OCAZIE COMISION 0% - vanzare spatiu comercial in Timisoara, zona Iulius Mall
20
3

Spatiu comercial cu 4 incaperi de vanzare in Timisoara, zona Lipovei - Iulius Mall. FOXFORT propune spre vanzare spatiu comercial (SAD) in zona Lipovei - Iulius Mall, cu o suprafata de 152 mp, compartimentat, cu 3 intrari din strada, fiind structurat ca 2 spatii distincte care nu comunica intre ele. Spatiul ...

1513 EUR/m2 | 152 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, Lipovei - loc de parcare, balcon
10
1

Apartament 3 camere, Lipovei - loc de parcare, balcon

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 2 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2006, structura beton, ...

1779 EUR/m2 | 104 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Lipovei 3 camere 97000 euro
5
4

Lipovei 3 camere 97000 euro

Vand apartament cu 3 camere zona Lipovei- Ion Ionescu de la Brad, vis a vis de LIDL, et 3 4, decomandat, SU= 55 mp, centrala proprie, necesita amenajari. Ideal pentru investitii. Momentan este inchiriat. Pret: 97000 euro negociabil, tel: 0745303563

1764 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, etaj intermediar, finisaje la alegere, in zona Lipovei
5
4

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, intr-un complex rezidential renumit, cunoscut pentru standardele sale premium, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime ...

1971 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 bai Centrala Proprie Zona Lipovei
14
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, complet mobilat si utilat, su: 73,82 mp, situat la et 2 din 4, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, cu loc de parcare langa bloc. Pret: 135000 euro negociabil Tel: 0726649775

1824 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera zona Lipovei
3

Apartament cu o camera zona Lipovei

Inchiriez apartament cu o camera la etajul 3 4 semidecomandat in zona linistita, in apropiere de mijloacele de transport in comun. Apartamentul este complet mobilat, incalzire de la oras Suprafata utila fiin de de 25 mp

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
 inchiriere apartament 2 camere in zona Lipovei
4
206

inchiriere apartament 2 camere in zona Lipovei

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere situat la parter in zona Lipovei aproape de scoala, statie de autobuz plus alte facilitati. De preferat pe termen lung, rog si ofer seriozitate! Apartamentul are 50 m2, centrala termica si este renovat complet. Disponibil imediat!

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Lipovei
2
1

Apartament cu o camera in zona Lipovei

Dam spre inchiriere apartament 1 camera, decomandat, 35 mp, zona linistita, complet mobilat si utilat. Incalzirea este de la oras, apartamentul se afla la etajul 1 al unui bloc de 4 etaje. Va asteptam la vizionare

35 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona Lipovei
3
12

Apartament o camera zona Lipovei

Vanzare apartament cu 1 camera in zona medicinei, etaj 2, confort 2, mobilat si utilat, dotat cu centrala proprie, aer conditionat, suprafata de 24 mp. Aproape de mijloacele de transport, de Facultatea de Medicina, Complexul Studentesc, magazine. Mai multe detalii la numarul de telefon afisat, nu ezitati ...

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, etaj 3 - zona Lipovei
12
6

Apartament cu 2 camere, etaj 3 - zona Lipovei

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1984, structura beton, material ...

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei
4
2

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Lipovei, la etaju 2 din 4 cu o suprafata de 55 mp. Apartamenul este complet mobilat si dispune de centrala proprie!

55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Lipovei
9
3

Apartament cu o camera in zona Lipovei

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Lipovei, cu o suprafata de 30 mp, etajul 3 Este dotata cu centrala propie si detine toate utilitatile necesare. Se acccepta si animale de companie. Va asteptam la vizionare.

30 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere. Zona Lipovei. Ideal pentru investitie
7
5

3 camere. Zona Lipovei. Ideal pentru investitie

Apartament cu 3 camere, in zona Lipovei, situat langa scoala, gradinita, centru comercial. Este situat la etajul 5 intr-un bloc de 5 5 etaje, dispune de centrala proprie, bloc izolat, acoperis tigla, mobilat si uilat, gata pentru locuit ori dat in chirie. Disponibil imediat! Pret. 88.000 Eur Neg Comision ...

1630 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere in Lipovei
4
1

Apartament 2 camere in Lipovei

Inchiriez ap 2 camere in Lipovei, etaj 3. Apartamentul este complet mobilat si utilat, compus din bucatarie cu aragaz, frigider si masina de spalat si baie cu vana, chiuveta, wc. Toate cheltuielile se platesc la asociatia blocului, nu e nevoie sa te deplasezi.In apropierea apartamentului se afla magazinele ...

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere, spatios, renovat – Lipovei
11
1

Apartament 4 camere, spatios, renovat – Lipovei

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1985, structura beton, material ...

1869 EUR/m2 | 84 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Garsoniera - Zona Lipovei
3
3

Garsoniera - Zona Lipovei

Inchiriez garsoniera cu toate dotarile , zona linistita , etaj 1 ,calea Lipovei , suprafata 25 mp.

Lipovei, Timisoara, Timis

Garsoniera Lipovei de inchiriat
3

Garsoniera Lipovei de inchiriat

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei
20
3

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1985, structura beton, material ...