Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Medicinei Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Medicinei centrala proprie
4

Se ofera spre inchiriere apartament cu o camera in zona Medicinei,foarte frumos amenajat,la etajul 3,suprafata de 35mp, mobilat complet si utilat,cu toate utilitatile necesare. Imobilul a fost recent renovat,este foarte curat si bine intretinut. Disponibilitate imediata! Va asteptam la vizionari!

35 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Medicinei
3
183

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei

Inchiriez garsoniera conf.2 et.3, avand o suprafata de 20 mp, cu masina de spalat,aragaz,frigider,baie cu vana,apa calda si caldura de la centrala proprie cu mini bucatarie.

20 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera zona Medicinei de inchiriat
3
2

Garsoniera zona Medicinei de inchiriat

Inchiriez garsoniera la etajul 3 cu o suprafata de 23 mp, utilata si mobilata complet

23 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera  in zona Medicinei
3
115

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei

Inchiriez garsoniera, confort 3, utilata si mobilata complet. Se accepta animale de companie, este situata la etajul 2 si are o suprafata de 20 mp

20 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar inchiriez ap 2 camere decomandat  Centrala in zona Medicina
5
8

Proprietar inchiriez ap 2 camere decomandat Centrala in zona Medicina

Proprietar inchiriez apartament 2 camere in zona Bastion - Medicina ( 2 minute de Medicina ) . Apartamentul este decomandat, comfort 1. Se inchiriaza mobilat si utilat ( frigider, masina de spalat, aragaz, clima ). Dispune de centrala termica noua ! Nu se accepta studenti straini sau animale de companie. Adresa: ...

50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina
10

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament doua camere Medicinei
4

Apartament doua camere Medicinei

Inchiriez apartament cu doua camere, suprafata utila 56 mp, se afla la etajul 2. Apartamentul are un living cu bucatarie open space, un dormitor cu un pat de doua persoane si o baie. Apartamentul va mai pune la

Medicinei, Timisoara, Timis

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat  2 camere in spatele Facultatii de Medicina
5
184

De inchiriat 2 camere in spatele Facultatii de Medicina

De inchiriat apartament cu doua camere situat într-un bloc aflat in spatele Facultatii de Medicina. Apartamentul este utilat si mobilat complet si se inchiriaza imediat!

48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Medicina - Take Ionescu
5
1

Apartament 2 camere zona Medicina - Take Ionescu

Se inchiriaza apartament 2 camere 52 mp LUX, menajat, gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, mobilat complet, aer conditionat, centrala termica proprie, aragaz, frigider, masina spalat, internet. Etaj 3 4 zona Medicina, Take Ionescu.

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicina
3
155

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicina

Ofer spre inchiriere apartament o camera ,mobilat utilat ,zona Medicinei ,etaj 1 , suprafata 30 mp. Pt mai multe detalii nu ezitati sa ma sunati !

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament de inchiriat, zona Medicinei.
10
3

Apartament de inchiriat, zona Medicinei.

Va propun spre inchiriere un apartament, spatios si luminos, situat in zona Medicinei, o zona linistita si bine pozitionata in Timisoara, potrivit pentru cupluri, sau studenti care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu acces facil catre, statii de autobuz, supermarketuri , magazine ...

40 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Medicinei
3

Garsoniera in zona Medicinei

Inchiriez garsoniera, mobilata si utilata la etajul 2, cu o suprafata de 23 mp.

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament doua camere de inchiriat- zona Medicinei
4

Apartament doua camere de inchiriat- zona Medicinei

Inchiriez apartament cu 2 camere, 40mp, et2 4, utilat, rog si ofer seriozitate, disponibil imediat. Se accepta animale de companie

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Medicinei
3
136

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Medicinei

Oferim spre inchiriere un apartament in zona Medicinei care dispunde de o suprafata de 30mp cu centrala proprie si bucatarie open space complet utilata, fiind situata la etajul 2!

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura 3

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, su 50 mp, etaj 1, centrala proprie, bloc caramida, geam la baie, fara amenajari recente, langa Fac de Medicina si Prefectura. Pret: 130000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2600 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor
1
6

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret: 110000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2200 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicina
4
113

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicina

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere, decomandat, situat intr-o zona foarte linistita (str Bucuresti, langa Scoala gen. 16, la 2 min de bd. Take Ionescu). Apartamentul este situat la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje, suprafata de 47mp2, este complet utilat si proaspat renovat iar cheltuielile ...

47 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu
4
227

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu

Oferim spre inchiriere un apartament situat la etajul 4 pe strada Bucuresti in spatele bancii ING. Are 45 mp , living si dormitor , baie , aer conditionat etc.

45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Inchiriez garsoniera zona Medicinei
3

Inchiriez garsoniera zona Medicinei

Inchriez garsoniera cu o suprafata de 25 mp, se afla la etjul 2. Este mobilat si utilat complet, renovat recent. Cer si ofer seriozitate

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu 3 camere zona Medicina Tipografilor
5

apartament cu 3 camere zona Medicina Tipografilor

Inchiriem apartament cu 3 camere zona Medicina Tipografilor frumos amenajat mobilat la comanda 2 dormitoare cuptor electric masina de spalat cu uscator balcon parcare subterana

67 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Medicinei
2
1

Garsoniera in zona Medicinei

Inchiriez garsoniera, mobilata si utilata complet cu o suprafata de 25 mp, se afla la etajul 2, se accepta animale de companie