Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Medicinei Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriez apartament cu 1 camera langa Facultatea de Medicina
4

Inchiriez apartament o camera de inchiriat langa Facultatea de Medicina ,parter, 28 mp. Proaspat renovat. Totul este nou. Pentru mai multe informatii va rog sa ma contactati!

28 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicinei
4
101

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicinei

Inchiriez apartament cu 2 camere decomnadat, mobilat si utilat complet, la etajul 4 (bloc cu lift), cu o suprafata de 60 mp. Se accepta animale de companie

60 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Medicinei centrala proprie
4

Se ofera spre inchiriere apartament cu o camera in zona Medicinei,foarte frumos amenajat,la etajul 3,suprafata de 35mp, mobilat complet si utilat,cu toate utilitatile necesare. Imobilul a fost recent renovat,este foarte curat si bine intretinut. Disponibilitate imediata! Va asteptam la vizionari!

35 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriere apartament 1 camera Take Ionescu
4

inchiriere apartament 1 camera Take Ionescu

Se ofera spre inchiriere apartament 1 camere, la 2 minute de Universitatea de Medicina si farmacie Victor Babes. Suprafata: 35mp Etaj: 3

35 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Medicina
6
6

apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Medicina

Oferim spre închiriere un apartament spațios și luminos cu 2 camere, situat în zona Medicina cu o suprafata de 50 mp , situat la etajul 3 din 4. Poziționare excelentă: la doar câteva minute de mers pe jos de Universitatea de Medicină și Farmacie Victor Babeș , aproape de centrul orașului, Piața Bălcescu, ...

45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicina
4
113

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicina

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere, decomandat, situat intr-o zona foarte linistita (str Bucuresti, langa Scoala gen. 16, la 2 min de bd. Take Ionescu). Apartamentul este situat la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje, suprafata de 47mp2, este complet utilat si proaspat renovat iar cheltuielile ...

47 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Medicinei
5
4

Apartament cu o camera in zona Medicinei

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat la etajul 4 7 avand o suprafata de 24 mp. Foarte aproape de mijloacele in comun. Actele pentru centrala proprie sunt facute, trebuie doar montata.

1481 EUR/m2 | 27 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Inchiriez garsoniera zona Medicinei
3
2

Inchiriez garsoniera zona Medicinei

Inchiriez garsoniera utilata si mobilata complet cu o suprafata de 25 mp, la etaju 3

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Centru
4
240

De inchiriat apartament 2 camere in zona Centru

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat , situat langa Facultatea de Medicina , strada Nicolae Iorga. Apartamentul se afla la etajul 4 4 , este decorat modern si este complet mobilat si utilat.

48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Medicinei
5
1

Apartament cu o camera in zona Medicinei

and apartament cu 1 camera, mobilat si utilat la etajul 4 7 avand o suprafata de 24 mp. Foarte aproape de mijloacele in comun. Actele pentru centrala proprie sunt facute, trebuie doar montata.

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu
4
227

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu

Oferim spre inchiriere un apartament situat la etajul 4 pe strada Bucuresti in spatele bancii ING. Are 45 mp , living si dormitor , baie , aer conditionat etc.

45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei
3

Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei

Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei!! Garsoniera se inchiriaza exact ca in poze. La 10-15min de Facultatea de Medicina. Este decomandata, formata din camera, baie, bucatarie. Se inchiriaza urgent. Situata la etajul 2, are o suprafata utila de 40mp. Va asteptam la o vizionare.

40 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei
4
9

Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei

Dam spre inchiriere o garsoniera aproape de Facultatea de Medicina (la 10min de mers pe jos). Perfecta pentru o singura persoana sau un cuplu. Se inchiriaza pe termen lung. Garsonieara are o suprafata utila de 25mp si este la etajul 2. Vizionarile se stabilesc la telefon.

25 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicinei
5
19

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicinei

Se ofera spre inchirere apartament cu 2 camere decomandat, zona Medicina, complet mobilat si utilat, prima inchirere, totul nou, incalzire: centrala proprie. Apartamentul este spatios cu o suprafata de 50mp si este situat la etajul 3.

50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie curte interioara etaj intermediar zona Medicinei
4

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:

2667 EUR/m2 | 45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Medicinei
4
1

Apartament cu 2 camere in zona Medicinei

60 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam cladire istorica  ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei
9
3

2 cam cladire istorica ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308

1813 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez ap 2 camere decomandat  Centrala in zona Medicina
5
8

Proprietar inchiriez ap 2 camere decomandat Centrala in zona Medicina

Proprietar inchiriez apartament 2 camere in zona Bastion - Medicina ( 2 minute de Medicina ) . Apartamentul este decomandat, comfort 1. Se inchiriaza mobilat si utilat ( frigider, masina de spalat, aragaz, clima ). Dispune de centrala termica noua ! Nu se accepta studenti straini sau animale de companie. Adresa: ...

50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina
10

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament doua camere Medicinei
4

Apartament doua camere Medicinei

Inchiriez apartament cu doua camere, suprafata utila 56 mp, se afla la etajul 2. Apartamentul are un living cu bucatarie open space, un dormitor cu un pat de doua persoane si o baie. Apartamentul va mai pune la

Medicinei, Timisoara, Timis

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat  2 camere in spatele Facultatii de Medicina
5
184

De inchiriat 2 camere in spatele Facultatii de Medicina

De inchiriat apartament cu doua camere situat într-un bloc aflat in spatele Facultatii de Medicina. Apartamentul este utilat si mobilat complet si se inchiriaza imediat!

48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Medicina - Take Ionescu
5
1

Apartament 2 camere zona Medicina - Take Ionescu

Se inchiriaza apartament 2 camere 52 mp LUX, menajat, gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, mobilat complet, aer conditionat, centrala termica proprie, aragaz, frigider, masina spalat, internet. Etaj 3 4 zona Medicina, Take Ionescu.