apartament 2 camere - pe zona Medicinei
Oferim spre inchiriere un apartament situat la etajul 4 pe strada Bucuresti in spatele bancii ING. Are 42 mp , living si dormitor , baie , aer conditionat etc.
42 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
ieri 11:27
Anunțuri promovate – Vezi toate
42 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
ieri 11:27
Se inchiriaza apartament 2 camere 52 mp LUX, menajat, gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, mobilat complet, aer conditionat, centrala termica proprie, aragaz, frigider, masina spalat, internet. Etaj 3 4 zona Medicina, Take Ionescu.
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 12:12
Inchiriez garsonierazona situata la parter, mobilat, izolat termic, usa metalica, incalzire centralizata cu o suprafata de 25 mp
25 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
ieri 08:52
Idea Real Estate Investment va ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere decomandat situat in vecinatatea Facultatii de Medcina compartimentat astfel : - 2 camere decomandate - baie - bucatarie - hol - balcon - terasa Confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz . Apartamentul ...
54 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
18 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:
2667 EUR/m2 | 45 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:54
De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308
1813 EUR/m2 | 80 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:52
Inchiriez garsoniera, mobilata si utilata la etajul 2, cu o suprafata de 26 mp.
26 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:52
De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: ...
3188 EUR/m2 | 80 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:49
Inchirirez apartament cu 1 camera la etajul 2, mobilat utilat complet, o suprafata de 30 mp. Se accepta animale de companie, centrala este in curs de montare
30 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:44
De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308
2644 EUR/m2 | 87 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:38
Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Medicinei , mobilata , complet renovata recent , cu masina de spalat , etc. Suprafata este de 22 mp , etaj 2 . Pentru mai multe detalii va rog sunati la numarul de telefon.
22 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:35
Ofer spre inchiriere apartament o camera ,mobilat utilat ,zona Medicinei ,etaj 1 , suprafata 30 mp. Pt mai multe detalii nu ezitati sa ma sunati !
30 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:34
Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat , situat langa Facultatea de Medicina , strada Nicolae Iorga. Apartamentul se afla la etajul 4 4 , are vedere pe 3 parti , este decorat modern si este complet mobilat si utilat.
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:33
Oferim spre inchiriere un apartament in zona Medicinei care dispunde de o suprafata de 30mp cu centrala proprie si bucatarie open space complet utilata, fiind situata la etajul 2!
30 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:32
Inchiriez garsoniera utilata si mobilata complet, aflata la etajul 2 avand o suprafata de 30 mp. Se accepta animale de companie
30 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:28
Se ofera spre inchirere apartament cu 2 camere decomandat, zona Medicina, complet mobilat si utilat, prima inchirere, totul nou, incalzire: centrala proprie. Apartamentul este spatios cu o suprafata de 50mp si este situat la etajul 3.
50 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:24
Inchiriez apartament decomandat cu 1 camera pe termen lung la etajul 2 cu o suprafata de 30 mp.Apartamentul este mobilat, pat matrimonial, dotat cu aragaz, combina frigorifica, aspirator praf, cuptor microunde, televizor LCD SAMSUNG, WI-FI, gresie, faianta, termopane, USA acces metalica.
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:24
Inchiriez apartament cu 2 camere decomandat , etajul 4. Apartamentul este mobilat si proaspat renovat. Suprafata utila este de 50 mp. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati!
50 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:23
Propun spre inchiriat, apartament pe malul Begai, cu 4 camere spatioase, intr-o cladire interbelica, in zona Medicinei, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, 2 balcoane deschise, din care unul cu vedere spre Bega, 2 bai din care una cu geam, pret 500 euro luna + 1 luna garantie + comisionul ...
125 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:17
De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...
2450 EUR/m2 | 48 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:09
Se inchiriaza in zona medicinei un apartament cu o camera. Decomandat, complet utilat si mobilat. Aproape de facultate, mijloace de transport si magazine. Accesul catre parcuri este foarte rapid pentru a facilita si iesitul la plimbare cu animalul de companie pentru cei doritori. Dispune de o suprafata ...
36 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:05
Inchiriez garsoniera utilata si mobilata complet cu o suprafata de 25 mp, la etaju 3
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:01
Inchiriez garsoniera, utilata si mobilata recent. Se afla la etajul 3 4 si are o suprafata de 30 mp
30 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:01
Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Medicinei, in vecinatatea liceului Ana Aslan,suparafata de 46 mp,la etajul 2 cu toate utilitatile incluse. In zona se afla scoala,gradinita,market-uri,mijloace de transport in comun(tramvai,autobuz),parc(loc de joaca pt copii). Se accepta si animale ...
46 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 12:50