Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Medicinei Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat  garsoniera in zona Take Ionescu cu centrala proprie
3
301

De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu cu centrala proprie

Inchiriez garsonierazona situata la parter, mobilat, izolat termic, usa metalica, incalzire centralizata cu o suprafata de 25 mp

25 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Medicinei
5
4

Apartament cu o camera in zona Medicinei

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat la etajul 4 7 avand o suprafata de 24 mp. Foarte aproape de mijloacele in comun. Actele pentru centrala proprie sunt facute, trebuie doar montata.

1481 EUR/m2 | 27 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament  1 camera in zona Medicina
5
166

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicina

Apartament cu o camera, vis a vis de prefectura - medicina, etaj 3, mobilat si utilat complet.

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Medicinei cu centrala
3
259

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei cu centrala

Ofer spre inchiriere garsoniera, mobilata si utilata, spatioasa si luminoasa, bucatarie si baie utilate. Suprafata utila este de 30 mp la etajul 4, inchiriaza doar pe termen lung

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriez garsoniera zona Medicinei
3
2

Inchiriez garsoniera zona Medicinei

Inchiriez garsoniera utilata si mobilata complet cu o suprafata de 25 mp, la etaju 3

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Centru
4
240

De inchiriat apartament 2 camere in zona Centru

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat , situat langa Facultatea de Medicina , strada Nicolae Iorga. Apartamentul se afla la etajul 4 4 , este decorat modern si este complet mobilat si utilat.

48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Medicinei
5
1

Apartament cu o camera in zona Medicinei

and apartament cu 1 camera, mobilat si utilat la etajul 4 7 avand o suprafata de 24 mp. Foarte aproape de mijloacele in comun. Actele pentru centrala proprie sunt facute, trebuie doar montata.

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu
4
227

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu

Oferim spre inchiriere un apartament situat la etajul 4 pe strada Bucuresti in spatele bancii ING. Are 45 mp , living si dormitor , baie , aer conditionat etc.

45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei
3

Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei

Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei!! Garsoniera se inchiriaza exact ca in poze. La 10-15min de Facultatea de Medicina. Este decomandata, formata din camera, baie, bucatarie. Se inchiriaza urgent. Situata la etajul 2, are o suprafata utila de 40mp. Va asteptam la o vizionare.

40 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei
4
9

Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei

Dam spre inchiriere o garsoniera aproape de Facultatea de Medicina (la 10min de mers pe jos). Perfecta pentru o singura persoana sau un cuplu. Se inchiriaza pe termen lung. Garsonieara are o suprafata utila de 25mp si este la etajul 2. Vizionarile se stabilesc la telefon.

25 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicinei
5
19

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicinei

Se ofera spre inchirere apartament cu 2 camere decomandat, zona Medicina, complet mobilat si utilat, prima inchirere, totul nou, incalzire: centrala proprie. Apartamentul este spatios cu o suprafata de 50mp si este situat la etajul 3.

50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie curte interioara etaj intermediar zona Medicinei
4

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:

2667 EUR/m2 | 45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Medicinei
4
1

Apartament cu 2 camere in zona Medicinei

Inchiriez apartament cu 2 camere decomnadat, mobilat si utilat complet, la etajul 4 (bloc cu lift), cu o suprafata de 60 mp. Se accepta animale de companie

60 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam cladire istorica  ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei
9
3

2 cam cladire istorica ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308

1813 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez ap 2 camere decomandat  Centrala in zona Medicina
5
8

Proprietar inchiriez ap 2 camere decomandat Centrala in zona Medicina

Proprietar inchiriez apartament 2 camere in zona Bastion - Medicina ( 2 minute de Medicina ) . Apartamentul este decomandat, comfort 1. Se inchiriaza mobilat si utilat ( frigider, masina de spalat, aragaz, clima ). Dispune de centrala termica noua ! Nu se accepta studenti straini sau animale de companie. Adresa: ...

50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina
10

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament doua camere Medicinei
4

Apartament doua camere Medicinei

Inchiriez apartament cu doua camere, suprafata utila 56 mp, se afla la etajul 2. Apartamentul are un living cu bucatarie open space, un dormitor cu un pat de doua persoane si o baie. Apartamentul va mai pune la

Medicinei, Timisoara, Timis

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat  2 camere in spatele Facultatii de Medicina
5
184

De inchiriat 2 camere in spatele Facultatii de Medicina

De inchiriat apartament cu doua camere situat într-un bloc aflat in spatele Facultatii de Medicina. Apartamentul este utilat si mobilat complet si se inchiriaza imediat!

48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Medicina - Take Ionescu
5
1

Apartament 2 camere zona Medicina - Take Ionescu

Se inchiriaza apartament 2 camere 52 mp LUX, menajat, gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, mobilat complet, aer conditionat, centrala termica proprie, aragaz, frigider, masina spalat, internet. Etaj 3 4 zona Medicina, Take Ionescu.

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicina
3
155

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicina

Ofer spre inchiriere apartament o camera ,mobilat utilat ,zona Medicinei ,etaj 1 , suprafata 30 mp. Pt mai multe detalii nu ezitati sa ma sunati !

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament de inchiriat, zona Medicinei.
10
3

Apartament de inchiriat, zona Medicinei.

Va propun spre inchiriere un apartament, spatios si luminos, situat in zona Medicinei, o zona linistita si bine pozitionata in Timisoara, potrivit pentru cupluri, sau studenti care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu acces facil catre, statii de autobuz, supermarketuri , magazine ...

40 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Medicinei
3

Garsoniera in zona Medicinei

Inchiriez garsoniera, mobilata si utilata la etajul 2, cu o suprafata de 23 mp.