Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Medicinei Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera - zona Medicinei
3
6

Garsoniera - zona Medicinei

Inchiriez garsoniera utilata si mobilata complet cu o suprafata de 25 mp, la etaju 3

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Medicinei
4
1

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Medicinei

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Medicinei, in vecinatatea liceului Ana Aslan,suparafata de 46 mp,la etajul 2 cu toate utilitatile incluse. In zona se afla scoala,gradinita,market-uri,mijloace de transport in comun(tramvai,autobuz),parc(loc de joaca pt copii). Se accepta si animale ...

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
apartament 2 camere - pe zona Medicinei
4
1

apartament 2 camere - pe zona Medicinei

Oferim spre inchiriere un apartament situat la etajul 4 pe strada Bucuresti in spatele bancii ING. Are 42 mp , living si dormitor , baie , aer conditionat etc.

42 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera  in zona Medicinei
3
115

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei

Inchiriez garsoniera, confort 3, utilata si mobilata complet. Se accepta animale de companie, este situata la etajul 2 si are o suprafata de 20 mp

20 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Medicinei cu centrala
3
259

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei cu centrala

Ofer spre inchiriere garsoniera, mobilata si utilata, spatioasa si luminoasa, bucatarie si baie utilate. Suprafata utila este de 30 mp la etajul 4, inchiriaza doar pe termen lung

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie curte interioara etaj intermediar zona Medicinei
4

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:

2667 EUR/m2 | 45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam cladire istorica  ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei
9
3

2 cam cladire istorica ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308

1813 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

 Apartamanet 2 camere zona Medicina
5

Apartamanet 2 camere zona Medicina

Se ofera spre inchiriere 2 camere zona Medicina, decomandat, cf 1. Living si dormitor cu pat matrimonial totul mobilat. Etaj 3, 55 mp2, pret 300 euro.

Medicinei, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina
10

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicinei
3
25

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicinei

Se inchiriaza in zona medicinei un apartament cu o camera. Decomandat, complet utilat si mobilat. Aproape de facultate, mijloace de transport si magazine. Accesul catre parcuri este foarte rapid pentru a facilita si iesitul la plimbare cu animalul de companie pentru cei doritori. Dispune de o suprafata ...

36 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Medicinei centrala proprie
6
1

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in Medicinei, amenajat,la etajul 3,suprafata de 53 mp,mobilat complet si utilat,cu toate utilitatile necesare. Disponibilitate imediata! Va asteptam la vizionari!

53 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriere un apartament in zona Medicinei
6

inchiriere un apartament in zona Medicinei

Ofer spre inchiriere un apartament in zona Medicinei, dispune de o suprafata de 31 mp cu centrala proprie si se situeaza la etajul 4, apartamentul este complet utilat cu baie separata si bucatarie open space

31 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

inchiriere garsoniera in zona Medicinei
3
63

inchiriere garsoniera in zona Medicinei

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Medicinei, de preferabil pentru o studenta maxim doua, garsoniera dispune de o suprafata de 34mp, cu costuri mici de intretinere si complet utilata, garsoniera se afla la etajul 3!

34 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament cu 1 camera langa Facultatea de Medicina
4

Inchiriez apartament o camera de inchiriat langa Facultatea de Medicina ,parter, 28 mp. Proaspat renovat. Totul este nou. Pentru mai multe informatii va rog sa ma contactati!

28 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura 3

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, su 50 mp, etaj 1, centrala proprie, bloc caramida, geam la baie, fara amenajari recente, langa Fac de Medicina si Prefectura. Pret: 130000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2600 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor
1
6

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret: 110000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2200 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
apartament 2 camere - pe zona Medicinei
4
1

apartament 2 camere - pe zona Medicinei

42 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera  in zona Medicinei
3
103

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei

Inchiriez garsoniera, mobilata si utilata complet cu o suprafata de 25 mp, se afla la etajul 2, se accepta animale de companie

25 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei
3

Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei

Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei!! Garsoniera se inchiriaza exact ca in poze. La 10-15min de Facultatea de Medicina. Este decomandata, formata din camera, baie, bucatarie. Se inchiriaza urgent. Situata la etajul 2, are o suprafata utila de 40mp. Va asteptam la o vizionare.

40 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Medicinei
4

Apartament cu o camera in zona Medicinei

Inchirirez apartament cu 1 camera la etajul 2, mobilat utilat complet, o suprafata de 30 mp. Se accepta animale de companie, centrala este in curs de montare

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

 Apartament 1 camera zona Medicina
4

Apartament 1 camera zona Medicina

Se inchiriaza langa Facultatea de Medicina apartament cu o camera, foarte curat si bine amenajat, micut ( 25mp ), situat la etajul 2. Disponibil imediat!