Apartament1 camera zona Medicina
Apartament cu o camera, vis a vis de prefectura - medicina, etaj 3, mobilat si utilat complet.
Medicinei, Timisoara, Timis
ieri 12:44
Anunțuri promovate – Vezi toate
Medicinei, Timisoara, Timis
ieri 12:44
Se inchiriaza apartament 2 camere 52 mp LUX, menajat, gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, mobilat complet, aer conditionat, centrala termica proprie, aragaz, frigider, masina spalat, internet. Etaj 3 4 zona Medicina, Take Ionescu.
Medicinei, Timisoara, Timis
ieri 13:58
Inchiriez apartament total mobilat si utilat nou si modern situat la etajul 2 4, izolat termic si cu centrala termica. Este impecabil - totul este aproape nou: mobila, electrocasnice, centrala termica, etc. Merita vazut ! - In realitate arata mult mai bine decat in forografii. Este recent renovat cu ...
52 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 07:54
Oferim spre inchiriere camera zona Medicina , str Alexandru Martha , parter , 21 mp . Este compusa din baie , camera , bucatarie .
21 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 07:52
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Medicinei, in vecinatatea liceului Ana Aslan,suparafata de 46 mp,la etajul 2 cu toate utilitatile incluse. In zona se afla scoala,gradinita,market-uri,mijloace de transport in comun(tramvai,autobuz),parc(loc de joaca pt copii). Se accepta si animale ...
46 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 12:07
Inchiriez garsoniera utilata si mobilata complet cu o suprafata de 25 mp, la etaju 3
25 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 12:06
Inchiriez apartament decomandat cu 1 camera pe termen lung la etajul 2 cu o suprafata de 30 mp.Apartamentul este mobilat, pat matrimonial, dotat cu aragaz, combina frigorifica, aspirator praf, cuptor microunde, televizor LCD SAMSUNG, WI-FI, gresie, faianta, termopane, USA acces metalica.
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 12:00
Inchiriez apartament cu 2 camere decomnadat, mobilat si utilat complet, la etajul 4 (bloc cu lift), cu o suprafata de 60 mp. Se accepta animale de companie
60 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 11:58
Inchiriez apartament cu doua camere, suprafata utila 56 mp, se afla la etajul 2. Apartamentul are un living cu bucatarie open space, un dormitor cu un pat de doua persoane si o baie. Apartamentul va mai pune la dispozitie: o masina de spalat, un frigider, o plita electrica si loc de parcare pentru masina ...
56 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 11:52
Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat , situat langa Facultatea de Medicina , strada Nicolae Iorga. Apartamentul se afla la etajul 4 4 , este decorat modern si este complet mobilat si utilat.
48 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 11:39
Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere, decomandat, situat intr-o zona foarte linistita (str Bucuresti, langa Scoala gen. 16, la 2 min de bd. Take Ionescu). Apartamentul este situat la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje, suprafata de 52mp2, este complet utilat si proaspat renovat iar cheltuielile ...
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 11:37
Se ofera spre inchirere apartament cu 2 camere decomandat, zona Medicina, complet mobilat si utilat, prima inchirere, totul nou, incalzire: centrala proprie. Apartamentul este spatios cu o suprafata de 50mp si este situat la etajul 3.
50 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 11:36
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 11:35
Oferim spre inchiriere un apartament in zona Medicinei care dispunde de o suprafata de 30mp cu centrala proprie si bucatarie open space complet utilata, fiind situata la etajul 2!
30 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 11:35
Inchiriez garsoniera, mobilata si utilata complet cu o suprafata de 25 mp, se afla la etajul 2, se accepta animale de companie
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 11:35
Inchiriez apartament cu 2 camere decomandat , etajul 4. Apartamentul este mobilat si proaspat renovat. Suprafata utila este de 50 mp. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati!
50 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 11:34
De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:
2667 EUR/m2 | 45 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 11:29
Ofer spre inchiriere garsoniera, mobilata si utilata, spatioasa si luminoasa, bucatarie si baie utilate. Suprafata utila este de 30 mp la etajul 4, inchiriaza doar pe termen lung
30 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 11:28
De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308
1813 EUR/m2 | 80 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 11:27
Se ofera spre inchiriere apartament cu o camera in zona Medicinei,foarte frumos amenajat,la etajul 3,suprafata de 35mp, mobilat complet si utilat,cu toate utilitatile necesare. Imobilul a fost recent renovat,este foarte curat si bine intretinut. Disponibilitate imediata! Va asteptam la vizionari!
35 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 11:22
De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: ...
3188 EUR/m2 | 80 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 11:21
De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308
2644 EUR/m2 | 87 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 11:15
Inchiriez apartament o camera de inchiriat langa Facultatea de Medicina ,parter, 28 mp. Proaspat renovat. Totul este nou. Pentru mai multe informatii va rog sa ma contactati!
28 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 11:12
Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in Medicinei, amenajat,la etajul 3,suprafata de 53 mp,mobilat complet si utilat,cu toate utilitatile necesare. Disponibilitate imediata! Va asteptam la vizionari!
53 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 11:08
Inchiriez garsoniera utilata si mobilata complet, aflata la etajul 2 avand o suprafata de 20 mp. Se accepta animale de companie
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 11:07
Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Medicinei, de preferabil pentru o studenta maxim doua, garsoniera dispune de o suprafata de 34mp, cu costuri mici de intretinere si complet utilata, garsoniera se afla la etajul 3!
34 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 11:04
Inchirirez apartament cu 1 camera la etajul 2, mobilat utilat complet, o suprafata de 30 mp. Se accepta animale de companie, centrala este in curs de montare
30 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 10:56
Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Medicinei, aproape de facultatea de medicina. Perfect pentru un cuplu sau o familie. Se inchiriaza complet mobilat si utilat, dispune de toate cele necesare. Suprafata utila este de 50mp si este situat la etaju 2. Pentru mai multe informatii ...
50 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 10:51
Se inchiriaza in zona medicinei un apartament cu o camera. Decomandat, complet utilat si mobilat. Aproape de facultate, mijloace de transport si magazine. Accesul catre parcuri este foarte rapid pentru a facilita si iesitul la plimbare cu animalul de companie pentru cei doritori. Dispune de o suprafata ...
36 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 10:50
De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...
2450 EUR/m2 | 48 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 10:49
Se ofera spre inchiriere apartament 1 camere, la 2 minute de Universitatea de Medicina si farmacie Victor Babes. Suprafata: 35mp Etaj: 3
35 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 10:49
Inchiriez apartament cu 3 camere situat la etajul 3, cu o suprafata de 80 mp, loc de parcare inclus, mobilat si utilat complet, prima inchiriere. Se accepta si animale de companie.
80 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 10:46
Se inchiriaza langa Facultatea de Medicina apartament cu o camera, foarte curat si bine amenajat, micut ( 25mp ), situat la etajul 2. Disponibil imediat!
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 10:45
De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...
3188 EUR/m2 | 80 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 10:44
Se oferă spre închiriere apartament ideal pentru activitate de birou, situat în imediata apropiere a Poștei Mari. Imobilul este amplasat la etajul 1 și este compus din 2 camere, antreu și baie, suprafata utila 44 mp. Apartamentul este recent renovat și beneficiază de: Incălzire în pardoseală Centrală ...
44 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 10:41
Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Facultatii de Medicina,se afla situat la etajul 3 din 5,avand o suprafata de 37 mp,este mobilat si utilat complet. Este ideal pentru studenti,deoarece se ajunge in maxim 10 minute la facultate,dar ofera un acces rapid la mijloacele de transport ...
37 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 10:41
De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, su 50 mp, etaj 1, centrala proprie, bloc caramida, geam la baie, fara amenajari recente, langa Fac de Medicina si Prefectura. Pret: 130000 euro Tel: 0736173096, 0729057644
2600 EUR/m2 | 50 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 10:39
30 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 10:37
De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret: 110000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644
2200 EUR/m2 | 50 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 10:37
Oferim spre inchiriere un apartament situat la etajul 4 pe strada Bucuresti in spatele bancii ING. Are 42 mp , living si dormitor , baie , aer conditionat etc.
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 10:36
Vă propunem spre închiriere un apartament cochet cu 1 cameră, situat în zona Zona Medicinei, una dintre cele mai apreciate locații din Timișoara, datorită accesului rapid către centre universitare, unități medicale, mijloace de transport și multiple facilități urbane. Apartamentul este amplasat la etajul ...
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 10:31
Ofer spre inchiriere un apartament in zona Medicinei, dispune de o suprafata de 31 mp cu centrala proprie si se situeaza la etajul 4, apartamentul este complet utilat cu baie separata si bucatarie open space
31 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 10:16
Inchiriez apartament cu 2 camere, 40mp, et2 4, utilat, rog si ofer seriozitate, disponibil imediat. Se accepta animale de companie
40 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 10:05
Inchiriem apartament cu o camera in zona Medicinei, apartamentul se afla la etaj 2, dispune si de centrala proprie pe gaz costul facturilor fiind micute. Se inchiriaza doar pe termen lung incepand cu 1 mai .
30 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 10:03
Inchiriez garsoniera, utilata si mobilata recent. Se afla la etajul 3 4 si are o suprafata de 30 mp
30 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 09:57
Ofer spre inchiriere camera zona Medicina , str Alexandru Martha , parter , 18 mp . Este compusa din baie , camera , bucatarie .