Imobiliare Timisoara Medicinei Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Medicinei Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriez apartament cu 1 camera langa Facultatea de Medicina
4

Inchiriez apartament o camera de inchiriat langa Facultatea de Medicina ,parter, 28 mp. Proaspat renovat. Totul este nou. Pentru mai multe informatii va rog sa ma contactati!

28 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
apartamet o camera de inchiriat in zona Medicinei
3
61

apartamet o camera de inchiriat in zona Medicinei

Inchiriez apartament decomandat cu 1 camera pe termen lung la etajul 2 cu o suprafata de 30 mp.Apartamentul este mobilat, pat matrimonial, dotat cu aragaz, combina frigorifica, aspirator praf, cuptor microunde, televizor LCD SAMSUNG, WI-FI, gresie, faianta, termopane, USA acces metalica.

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera zona Medicinei de inchiriat
3
1

Garsoniera zona Medicinei de inchiriat

Inchiriez garsoniera la etajul 3 cu o suprafata de 23 mp, utilata si mobilata complet

23 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriere un apartament in zona Medicinei
6

inchiriere un apartament in zona Medicinei

Ofer spre inchiriere un apartament in zona Medicinei, dispune de o suprafata de 31 mp cu centrala proprie si se situeaza la etajul 4, apartamentul este complet utilat cu baie separata si bucatarie open space

31 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament 1 camera in zona  Medicinei
3
68

De vanzare apartament 1 camera in zona Medicinei

Ofer spre vanzare apartament 1 camera, suprafata utila 35 mp, etaj 1 .Apartamentul se vinde mobilat si utilat . Incalzirea este in sistem centralizat . Pentru mai multe detalii , puteti apela nr afisat in anunt!

1414 EUR/m2 | 35 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Medicinei
4

Apartament 2 camere Medicinei

Inchiriez apartament cu 2 camere decomandat, mobilat si utilat complet, se afla la etajul 3, cu o suprafata de 50 mp. Se accepta animale de companie. Are centrala proprie

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera  in zona Medicinei
3
115

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei

Inchiriez garsoniera, confort 3, utilata si mobilata complet. Se accepta animale de companie, este situata la etajul 2 si are o suprafata de 20 mp

20 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Inchiriez garsoniera zona Medicinei
3
1

Inchiriez garsoniera zona Medicinei

Inchiriez garsoniera utilata si mobilata complet cu o suprafata de 25 mp, la etaju 3

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Medicina
4
18

De inchiriat garsoniera in zona Medicina

Ofer spre închiriere o garsonieră cochetă, situată în imediata apropiere a Universității de Medicină și Farmacie Victor Babeș , ideală pentru studenți, rezidenți sau tineri profesioniști. Este situata la etajul 2 din 4 , cu o suprafata de 30 mp . Aproape de mijloace de transport, supermarketuri, farmacii ...

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Medicinei
4

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Medicinei

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Medicinei,foarte aproape de facultate, la etajul 2,cu o suprafata utila de 28 mp,se inchiriaza complet utilat si mobilat. In proximitatea sa se afla mijloace de transport in comun,diverse magazine dar si alte puncte de interes precum farmacii,banci,restaurante,terase,etc. Este ...

28 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
apartament 2 camere - pe zona Medicinei
4
1

apartament 2 camere - pe zona Medicinei

Oferim spre inchiriere un apartament situat la etajul 4 pe strada Bucuresti in spatele bancii ING. Are 42 mp , living si dormitor , baie , aer conditionat etc.

42 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

 Apartamanet 2 camere zona Medicina
5

Apartamanet 2 camere zona Medicina

Se ofera spre inchiriere 2 camere zona Medicina, decomandat, cf 1. Living si dormitor cu pat matrimonial totul mobilat. Etaj 3, 55 mp2, pret 300 euro.

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament1 camera zona Medicina
5

Apartament1 camera zona Medicina

Apartament cu o camera, vis a vis de prefectura - medicina, etaj 3, mobilat si utilat complet.

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament o camera de inchiriat in zona Medicinei
3
155

Apartament o camera de inchiriat in zona Medicinei

Ofer spre inchiriere apartament o camera Medicina , etaj 3 , suprafata 33 mp. Baie , bucatarie recent renovate , recent schimbate conducte apa . Dotari: frigider , clima , masina de spalat rufe !

28 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartamnet 1 camera in zona Medicinei
3

De inchiriat apartamnet 1 camera in zona Medicinei

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona medicinei,etaj 2, ,mobilat si dotat cu centrala proprie, aer conditionat, masina de spalat,baie cu vana,mini bucatarie, suprafata de 29 mp. Cheltuieli mici si aproape de mijloacele de transport. Va asteptam la vizionare!

29 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament de inchiriat, zona Medicinei.
10
3

Apartament de inchiriat, zona Medicinei.

Va propune un apartament, spatios si luminos, situat in zona Medicinei, o zona linistita si bine pozitionata in Timisoara, potrivit pentru cupluri, sau studenti care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu acces facil catre, statii de autobuz, supermarketuri , magazine de zona, parcuri. Este ...

40 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei
3

Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei

Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei!! Garsoniera se inchiriaza exact ca in poze. La 10-15min de Facultatea de Medicina. Este decomandata, formata din camera, baie, bucatarie. Se inchiriaza urgent. Situata la etajul 2, are o suprafata utila de 40mp. Va asteptam la o vizionare.

40 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicinei
3
6

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicinei

Inchiriere pe termen lung apartament cu 1 camera,complet decomandat,uitlat si mobilat,suprafata 29 mp,la etaj 1,foarte aproape de Facultatea de Medicina.

29 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicina
4
113

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicina

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere, decomandat, situat intr-o zona foarte linistita (str Bucuresti, langa Scoala gen. 16, la 2 min de bd. Take Ionescu). Apartamentul este situat la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje, suprafata de 47mp2, este complet utilat si proaspat renovat iar cheltuielile ...

47 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Medicinei
4
30

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Medicinei

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Medicinei, in vecinatatea liceului Ana Aslan,suparafata de 46 mp,la etajul 2 cu toate utilitatile incluse. In zona se afla scoala,gradinita,market-uri,mijloace de transport in comun(tramvai,autobuz),parc(loc de joaca pt copii). Se accepta si animale ...

46 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei
3
266

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei

25 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartamet o camera zona Medicinei
3

Apartamet o camera zona Medicinei

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Medicinei
4

Apartament cu 2 camere in zona Medicinei

Inchiriez apartament cu 2 camere decomnadat, mobilat si utilat complet, la etajul 4 (bloc cu lift), cu o suprafata de 60 mp. Se accepta animale de companie

60 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

apartament doua camere de inchiriat in zona Medicinei
4
81

apartament doua camere de inchiriat in zona Medicinei

Inchiriez apartament cu doua camere, suprafata utila 56 mp, se afla la etajul 2. Apartamentul are un living cu bucatarie open space, un dormitor cu un pat de doua persoane si o baie. Apartamentul va mai pune la dispozitie: o masina de spalat, un frigider, o plita electrica si loc de parcare pentru masina ...

56 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Centru
4
239

De inchiriat apartament 2 camere in zona Centru

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat , situat langa Facultatea de Medicina , strada Nicolae Iorga. Apartamentul se afla la etajul 4 4 , este decorat modern si este complet mobilat si utilat.

48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere zona Medicina
4
2

Apartament 2 camere zona Medicina

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere, decomandat, situat intr-o zona foarte linistita (str Bucuresti, langa Scoala gen. 16, la 2 min de bd. Take Ionescu). Apartamentul este situat la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje, suprafata de 52mp2, este complet utilat si proaspat renovat iar cheltuielile ...

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicinei
5
19

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicinei

Se ofera spre inchirere apartament cu 2 camere decomandat, zona Medicina, complet mobilat si utilat, prima inchirere, totul nou, incalzire: centrala proprie. Apartamentul este spatios cu o suprafata de 50mp si este situat la etajul 3.

50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamet o camera - zona Medicinei
3
2

Apartamet o camera - zona Medicinei

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Medicinei
3
136

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Medicinei

Oferim spre inchiriere un apartament in zona Medicinei care dispunde de o suprafata de 30mp cu centrala proprie si bucatarie open space complet utilata, fiind situata la etajul 2!

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Medicinei
2
1

Garsoniera in zona Medicinei

Inchiriez garsoniera, mobilata si utilata complet cu o suprafata de 25 mp, se afla la etajul 2, se accepta animale de companie

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Take Ionescu
4
36

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Take Ionescu

Inchiriez apartament cu 2 camere decomandat , etajul 4. Apartamentul este mobilat si proaspat renovat. Suprafata utila este de 50 mp. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati!

50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie curte interioara etaj intermediar zona Medicinei
4

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:

2667 EUR/m2 | 45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Medicinei cu centrala
3
259

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei cu centrala

Ofer spre inchiriere garsoniera, mobilata si utilata, spatioasa si luminoasa, bucatarie si baie utilate. Suprafata utila este de 30 mp la etajul 4, inchiriaza doar pe termen lung

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam cladire istorica  ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei
9
3

2 cam cladire istorica ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308

1813 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Medicinei centrala proprie
4

Se ofera spre inchiriere apartament cu o camera in zona Medicinei,foarte frumos amenajat,la etajul 3,suprafata de 35mp, mobilat complet si utilat,cu toate utilitatile necesare. Imobilul a fost recent renovat,este foarte curat si bine intretinut. Disponibilitate imediata! Va asteptam la vizionari!

35 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina
10

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

28 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Medicinei centrala proprie
6
1

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in Medicinei, amenajat,la etajul 3,suprafata de 53 mp,mobilat complet si utilat,cu toate utilitatile necesare. Disponibilitate imediata! Va asteptam la vizionari!

53 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Inchiriez garsoniera in zona Medicinei
3
2

Inchiriez garsoniera in zona Medicinei

Inchiriez garsoniera utilata si mobilata complet, aflata la etajul 2 avand o suprafata de 20 mp. Se accepta animale de companie

Medicinei, Timisoara, Timis

inchiriere garsoniera in zona Medicinei
3
63

inchiriere garsoniera in zona Medicinei

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Medicinei, de preferabil pentru o studenta maxim doua, garsoniera dispune de o suprafata de 34mp, cu costuri mici de intretinere si complet utilata, garsoniera se afla la etajul 3!

34 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Medicinei
4

Apartament cu o camera in zona Medicinei

Inchirirez apartament cu 1 camera la etajul 2, mobilat utilat complet, o suprafata de 30 mp. Se accepta animale de companie, centrala este in curs de montare

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Medicinei
6
6

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Medicinei

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Medicinei, aproape de facultatea de medicina. Perfect pentru un cuplu sau o familie. Se inchiriaza complet mobilat si utilat, dispune de toate cele necesare. Suprafata utila este de 50mp si este situat la etaju 2. Pentru mai multe informatii ...

50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicinei
3
25

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicinei

Se inchiriaza in zona medicinei un apartament cu o camera. Decomandat, complet utilat si mobilat. Aproape de facultate, mijloace de transport si magazine. Accesul catre parcuri este foarte rapid pentru a facilita si iesitul la plimbare cu animalul de companie pentru cei doritori. Dispune de o suprafata ...

36 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriere apartament 1 camera Take Ionescu
4

inchiriere apartament 1 camera Take Ionescu

Se ofera spre inchiriere apartament 1 camere, la 2 minute de Universitatea de Medicina si farmacie Victor Babes. Suprafata: 35mp Etaj: 3

35 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 3 camere in zona Medicinei
5
17

De inchiriat apartament 3 camere in zona Medicinei

Inchiriez apartament cu 3 camere situat la etajul 3, cu o suprafata de 80 mp, loc de parcare inclus, mobilat si utilat complet, prima inchiriere. Se accepta si animale de companie.

80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

 Apartament 1 camera zona Medicina
4

Apartament 1 camera zona Medicina

Se inchiriaza langa Facultatea de Medicina apartament cu o camera, foarte curat si bine amenajat, micut ( 25mp ), situat la etajul 2. Disponibil imediat!

Medicinei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De închiriat   apartament pentru birou, zona Poșta Mare
7
1

De închiriat apartament pentru birou, zona Poșta Mare

Se oferă spre închiriere apartament ideal pentru activitate de birou, situat în imediata apropiere a Poștei Mari. Imobilul este amplasat la etajul 1 și este compus din 2 camere, antreu și baie, suprafata utila 44 mp. Apartamentul este recent renovat și beneficiază de: Incălzire în pardoseală Centrală ...

44 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Facultatii de Medicina
3
1

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Facultatii de Medicina,se afla situat la etajul 3 din 5,avand o suprafata de 37 mp,este mobilat si utilat complet. Este ideal pentru studenti,deoarece se ajunge in maxim 10 minute la facultate,dar ofera un acces rapid la mijloacele de transport ...

37 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura 3

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, su 50 mp, etaj 1, centrala proprie, bloc caramida, geam la baie, fara amenajari recente, langa Fac de Medicina si Prefectura. Pret: 130000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2600 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicinei
3
7

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicinei

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor
1
6

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret: 110000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2200 EUR/m2 | 50 m2