De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu cu centrala proprie
Inchiriez garsonierazona situata la parter, mobilat, izolat termic, usa metalica, incalzire centralizata cu o suprafata de 25 mp
25 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
ieri 16:18
Anunțuri promovate – Vezi toate
25 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
ieri 16:18
Inchiriez garsoniera utilata si mobilata complet cu o suprafata de 25 mp, la etaju 3
Medicinei, Timisoara, Timis
ieri 13:44
Inchiriez apartament decomandat cu 1 camera pe termen lung la etajul 2 cu o suprafata de 30 mp.Apartamentul este mobilat, pat matrimonial, dotat cu aragaz, combina frigorifica, aspirator praf, cuptor microunde, televizor LCD SAMSUNG, WI-FI, gresie, faianta, termopane, USA acces metalica.
30 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
ieri 18:48
Inchiriez garsoniera, confort 3, utilata si mobilata complet. Se accepta animale de companie, este situata la etajul 2 si are o suprafata de 20 mp
20 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
ieri 13:00
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
De inchiriat in zona Medicinei o garsoniera, modesta, utilata si mobilata cu strictul necesar. Garsoniera are o suprafata utila de 25mp si este la etajul 2. Se inchiriaza pentru o persoana sau un cuplu. Sunteti aproape de Facultatea de Medicina Victor Babes, mijloace de transort si magazine. Sunati pentru ...
25 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:36
Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Facultatii de Medicina,se afla situat la etajul 3 din 5,avand o suprafata de 37 mp,este mobilat si utilat complet. Este ideal pentru studenti,deoarece se ajunge in maxim 10 minute la facultate,dar ofera un acces rapid la mijloacele de transport ...
37 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:27
Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat , situat langa Facultatea de Medicina , strada Nicolae Iorga. Apartamentul se afla la etajul 4 4 , este decorat modern si este complet mobilat si utilat.
48 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:21
Se ofera spre inchirere apartament cu 2 camere decomandat, zona Medicina, complet mobilat si utilat, prima inchirere, totul nou, incalzire: centrala proprie. Apartamentul este spatios cu o suprafata de 50mp si este situat la etajul 3.
50 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:20
Inchiriez apartament 1 camera bine intretinut. Izolat, utilat, termopane, centrala proprie. Suprafata utila este de 35 mp. Etaj 1.Pentru mai multe detalii sunati la nr afisat in anunt !
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:20
De inchiriat apartament cu doua camere situat într-un bloc aflat in spatele Facultatii de Medicina. Apartamentul este utilat si mobilat complet si se inchiriaza imediat!
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:19
Oferim spre inchiriere un apartament in zona Medicinei care dispunde de o suprafata de 30mp cu centrala proprie si bucatarie open space complet utilata, fiind situata la etajul 2!
30 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:18
Inchiriez apartament cu 2 camere decomandat , etajul 4. Apartamentul este mobilat si proaspat renovat. Suprafata utila este de 50 mp. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati!
50 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:18
Ofer spre inchiriere garsoniera, mobilata si utilata, spatioasa si luminoasa, bucatarie si baie utilate. Suprafata utila este de 30 mp la etajul 4, inchiriaza doar pe termen lung
30 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:10
De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:
2667 EUR/m2 | 45 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:03
De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308
1813 EUR/m2 | 80 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:02
Se ofera spre inchiriere 2 camere zona Medicina, decomandat, cf 1. Living si dormitor cu pat matrimonial totul mobilat. Etaj 3, 55 mp2, pret 300 euro.
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 12:59
De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: ...
3188 EUR/m2 | 80 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 12:59
Se inchiriaza in zona medicinei un apartament cu o camera. Decomandat, complet utilat si mobilat. Aproape de facultate, mijloace de transport si magazine. Accesul catre parcuri este foarte rapid pentru a facilita si iesitul la plimbare cu animalul de companie pentru cei doritori. Dispune de o suprafata ...
36 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 12:58
De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308
2644 EUR/m2 | 87 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 12:55
Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in Medicinei, amenajat,la etajul 3,suprafata de 53 mp,mobilat complet si utilat,cu toate utilitatile necesare. Disponibilitate imediata! Va asteptam la vizionari!
53 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 12:49
Ofer spre inchiriere un apartament in zona Medicinei, dispune de o suprafata de 31 mp cu centrala proprie si se situeaza la etajul 4, apartamentul este complet utilat cu baie separata si bucatarie open space
31 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 12:44
Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Medicinei, de preferabil pentru o studenta maxim doua, garsoniera dispune de o suprafata de 34mp, cu costuri mici de intretinere si complet utilata, garsoniera se afla la etajul 3!
34 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 12:41
De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...
2450 EUR/m2 | 48 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 12:38
De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...
3188 EUR/m2 | 80 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 12:34