Imobiliare Timisoara Medicinei Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Medicinei Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
 Apartament 2 camere situat langa Facultatea de Medicina
4
2

Apartament 2 camere situat langa Facultatea de Medicina

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat , situat langa Facultatea de Medicina , strada Nicolae Iorga. Apartamentul se afla la etajul 4 4 , are vedere pe 3 parti , este decorat modern si este complet mobilat si utilat.

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
apartamet o camera de inchiriat in zona Medicinei
3
61

apartamet o camera de inchiriat in zona Medicinei

Inchiriez apartament decomandat cu 1 camera pe termen lung la etajul 2 cu o suprafata de 30 mp.Apartamentul este mobilat, pat matrimonial, dotat cu aragaz, combina frigorifica, aspirator praf, cuptor microunde, televizor LCD SAMSUNG, WI-FI, gresie, faianta, termopane, USA acces metalica.

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriere apartament 1 camera Take Ionescu
4

inchiriere apartament 1 camera Take Ionescu

Se ofera spre inchiriere apartament 1 camere, la 2 minute de Universitatea de Medicina si farmacie Victor Babes. Suprafata: 35mp Etaj: 3

35 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Medicinei
3
69

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Medicinei

Oferim spre inchiriere camera zona Medicina , str Alexandru Martha , parter , 21 mp . Este compusa din baie , camera , bucatarie .

21 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament zona Medicinei Liceul Loga
12

Apartament zona Medicinei Liceul Loga

Spre inchiriere apartament cu 2 camere Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living -bucatarie -dormitor, -baie -balcon -garaj 30 euro Pentru alte detalii nu ezitati sa ma contactati. Pretul ...

54 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament langa medicina
7

Apartament langa medicina

Spre inchiriere apartament cu 2 camere langa medicina Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living -bucatarie -hol -dormitor, -baie Pentru alte detalii nu ezitati sa ma contactati. Pretul este ...

54 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament zona medicinei
7
26

Apartament zona medicinei

Spre inchiriere apartament cu 3 camere Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -2 dormitoare, -baie -balcon Pentru alte detalii nu ezitati sa ma contactati. Pretul ...

70 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere langa medicina
9
9

Apartament cu 2 camere langa medicina

Spre inchiriere apartament cu 2 camere langa medicina, complex Vivalia Grand Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -dormitor, -baie -terasa -curte -loc de parcare ...

54 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina
10

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez ap 2 camere decomandat  Centrala in zona Medicina
5
8

Proprietar inchiriez ap 2 camere decomandat Centrala in zona Medicina

Proprietar inchiriez apartament 2 camere in zona Bastion - Medicina ( 2 minute de Medicina ) . Apartamentul este decomandat, comfort 1. Se inchiriaza mobilat si utilat ( frigider, masina de spalat, aragaz, clima ). Dispune de centrala termica noua ! Nu se accepta studenti straini sau animale de companie. Adresa: ...

50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera  in zona Medicinei
3
115

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei

Inchiriez garsoniera, confort 3, utilata si mobilata complet. Se accepta animale de companie, este situata la etajul 2 si are o suprafata de 20 mp

20 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicinei
3
6

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicinei

Inchiriere pe termen lung apartament cu 1 camera,complet decomandat,uitlat si mobilat,suprafata 29 mp,la etaj 1,foarte aproape de Facultatea de Medicina.

29 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament1 camera zona Medicina
5

Apartament1 camera zona Medicina

Apartament cu o camera, vis a vis de prefectura - medicina, etaj 3, mobilat si utilat complet.

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona  Medicinei
5

Apartament 2 camere zona Medicinei

De inchiriat apartament cu doua camere situat într-un bloc aflat in spatele Facultatii de Medicina. Apartamentul este utilat si mobilat complet si se inchiriaza imediat!

Medicinei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura 3

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, su 50 mp, etaj 1, centrala proprie, bloc caramida, geam la baie, fara amenajari recente, langa Fac de Medicina si Prefectura. Pret: 130000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2600 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat  garsoniera in zona Take Ionescu cu centrala proprie
3
301

De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu cu centrala proprie

Inchiriez garsonierazona situata la parter, mobilat, izolat termic, usa metalica, incalzire centralizata cu o suprafata de 25 mp

25 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor
1
6

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret: 110000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2200 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei
3

Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei

Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei!! Garsoniera se inchiriaza exact ca in poze. La 10-15min de Facultatea de Medicina. Este decomandata, formata din camera, baie, bucatarie. Se inchiriaza urgent. Situata la etajul 2, are o suprafata utila de 40mp. Va asteptam la o vizionare.

40 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Medicinei centrala proprie
4

Se ofera spre inchiriere apartament cu o camera in zona Medicinei,foarte frumos amenajat,la etajul 3,suprafata de 35mp, mobilat complet si utilat,cu toate utilitatile necesare. Imobilul a fost recent renovat,este foarte curat si bine intretinut. Disponibilitate imediata! Va asteptam la vizionari!

35 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartamet o camera zona Medicinei
3

Apartamet o camera zona Medicinei

Medicinei, Timisoara, Timis

 Apartamanet 2 camere zona Medicina
5

Apartamanet 2 camere zona Medicina

Se ofera spre inchiriere 2 camere zona Medicina, decomandat, cf 1. Living si dormitor cu pat matrimonial totul mobilat. Etaj 3, 55 mp2, pret 300 euro.