Imobiliare Timisoara Medicinei Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Medicinei Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Medicinei
3
69

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Medicinei

Oferim spre inchiriere camera zona Medicina , str Alexandru Martha , parter , 21 mp . Este compusa din baie , camera , bucatarie .

21 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Facultatii de Medicina
3
4

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Facultatii de Medicina,se afla situat la etajul 3 din 5,avand o suprafata de 37 mp,este mobilat si utilat complet. Este ideal pentru studenti,deoarece se ajunge in maxim 10 minute la facultate,dar ofera un acces rapid la mijloacele de transport ...

37 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Medicinei
4
1

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Medicinei

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Medicinei, in vecinatatea liceului Ana Aslan,suparafata de 46 mp,la etajul 2 cu toate utilitatile incluse. In zona se afla scoala,gradinita,market-uri,mijloace de transport in comun(tramvai,autobuz),parc(loc de joaca pt copii). Se accepta si animale ...

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicinei
3
26

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicinei

Se inchiriaza in zona medicinei un apartament cu o camera. Decomandat, complet utilat si mobilat. Aproape de facultate, mijloace de transport si magazine. Accesul catre parcuri este foarte rapid pentru a facilita si iesitul la plimbare cu animalul de companie pentru cei doritori. Dispune de o suprafata ...

36 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei cu centrala proprie
4
416

Inchiriez garsoniera spatioasa, se afla la etajul 3 5 cu o suprafata de 27 mp, utilata si mobilata complet. Are centrala proprie, se accepta animale de companie

27 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera zona Medicinei de inchiriat
3
1

Garsoniera zona Medicinei de inchiriat

Inchiriez garsoniera la etajul 3 cu o suprafata de 23 mp, utilata si mobilata complet

23 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina
10

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei
3
122

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei

Inchiriez garsoniera, utilata si mobilata complet, foarte aproape de mijloacele de transport. Se afla la etajul 3, cu o suprafata de 20 mp

20 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Inchiriez garsoniera zona Medicinei
3

Inchiriez garsoniera zona Medicinei

Inchriez garsoniera cu o suprafata de 25 mp, se afla la etjul 2. Este mobilat si utilat complet, renovat recent. Cer si ofer seriozitate

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Medicinei
4
31

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Medicinei

46 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Medicinei
4

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Medicinei

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Medicinei,foarte aproape de facultate, la etajul 2,cu o suprafata utila de 28 mp,se inchiriaza complet utilat si mobilat. In proximitatea sa se afla mijloace de transport in comun,diverse magazine dar si alte puncte de interes precum farmacii,banci,restaurante,terase,etc. Este ...

28 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartamnet cu o camera in zona Medicinei
3

Apartamnet cu o camera in zona Medicinei

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona medicinei,etaj 2, ,mobilat si dotat cu centrala proprie, aer conditionat, masina de spalat,baie cu vana,mini bucatarie, suprafata de 38 mp. Cheltuieli mici si aproape de mijloacele de transport. Va asteptam la vizionare!

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura 3

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, su 50 mp, etaj 1, centrala proprie, bloc caramida, geam la baie, fara amenajari recente, langa Fac de Medicina si Prefectura. Pret: 130000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2600 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

apartament 3 camere de inchiriat in zona Medicinei
5
79

apartament 3 camere de inchiriat in zona Medicinei

Inchiriere apartament 3 camere pe Heinrich Heine colt cu strada Medicinei , etaj 4 , cu acoperis de tigla , izolat pe interior. Apartamentul este decomandat , are un hol mare , 1 baie , 65 mp . Vecinitati: Facultatea de Medicina , Take Ionescu , Centru , Piata Unirii.

65 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Take Ionescu
4
36

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Take Ionescu

Inchiriez apartament cu 2 camere decomandat , etajul 4. Apartamentul este mobilat si proaspat renovat. Suprafata utila este de 50 mp. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati!

50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicinei
4
94

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicinei

Inchiriez apartament cu 2 utilat si mobilat complet, avand o suprafata de 50 mp. Se afla la etajul 3 5. Se accepta animale de companie

50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei
3
48

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Medicinei , mobilata , complet renovata recent , cu masina de spalat , etc. Suprafata este de 22 mp , etaj 2 . Pentru mai multe detalii va rog sunati la numarul de telefon.

22 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor
1
6

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret: 110000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2200 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicinei
4
130

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicinei

Dau spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Medicinei, cu o suprafata de 45 mp care dispune de centrala proprie , complet mobilat si utilat, apartamentul se afla la etajul 4 din 4!

45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat  2 camere in spatele Facultatii de Medicina
5
184

De inchiriat 2 camere in spatele Facultatii de Medicina

De inchiriat apartament cu doua camere situat într-un bloc aflat in spatele Facultatii de Medicina. Apartamentul este utilat si mobilat complet si se inchiriaza imediat!

48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Inchiriez garsoniera zona Medicinei
3
1

Inchiriez garsoniera zona Medicinei

Inchiriez garsoniera, utilata si mobilata recent. Se afla la etajul 3 4 si are o suprafata de 20 mp