Imobiliare Timisoara Medicinei Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Medicinei Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicinei
3
25

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicinei

Se inchiriaza in zona medicinei un apartament cu o camera. Decomandat, complet utilat si mobilat. Aproape de facultate, mijloace de transport si magazine. Accesul catre parcuri este foarte rapid pentru a facilita si iesitul la plimbare cu animalul de companie pentru cei doritori. Dispune de o suprafata ...

36 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicinei
4
101

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicinei

Inchiriez apartament cu 2 camere decomnadat, mobilat si utilat complet, la etajul 4 (bloc cu lift), cu o suprafata de 60 mp. Se accepta animale de companie

60 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamet o camera - zona Medicinei
3
2

Apartamet o camera - zona Medicinei

Inchiriez apartament decomandat cu 1 camera pe termen lung la etajul 2 cu o suprafata de 30 mp.Apartamentul este mobilat, pat matrimonial, dotat cu aragaz, combina frigorifica, aspirator praf, cuptor microunde, televizor LCD SAMSUNG, WI-FI, gresie, faianta, termopane, USA acces metalica.

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere în zona Take Ionescu Medicina
18

Apartament cu 3 camere în zona Take Ionescu Medicina

De vânzare apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 2 într-un bloc cu lift, în Timișoara Take Ionescu Medicina. Locuința are o suprafață utilă de 66 mp și o suprafață construită de 77 mp, dispunând de un balcon mare. Apartamentul se vinde mobilat, conform fotografiilor. Caracteristici: 3 ...

1962 EUR/m2 | 66 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Medicinei centrala proprie
4

Se ofera spre inchiriere apartament cu o camera in zona Medicinei,foarte frumos amenajat,la etajul 3,suprafata de 35mp, mobilat complet si utilat,cu toate utilitatile necesare. Imobilul a fost recent renovat,este foarte curat si bine intretinut. Disponibilitate imediata! Va asteptam la vizionari!

35 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina
10

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament cu 1 camera langa Facultatea de Medicina
4

Inchiriez apartament o camera de inchiriat langa Facultatea de Medicina ,parter, 28 mp. Proaspat renovat. Totul este nou. Pentru mai multe informatii va rog sa ma contactati!

28 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Medicinei centrala proprie
6
1

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in Medicinei, amenajat,la etajul 3,suprafata de 53 mp,mobilat complet si utilat,cu toate utilitatile necesare. Disponibilitate imediata! Va asteptam la vizionari!

53 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Inchiriez garsoniera in zona Medicinei
3
2

Inchiriez garsoniera in zona Medicinei

Inchiriez garsoniera utilata si mobilata complet, aflata la etajul 2 avand o suprafata de 20 mp. Se accepta animale de companie

Medicinei, Timisoara, Timis

inchiriere garsoniera in zona Medicinei
3
63

inchiriere garsoniera in zona Medicinei

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Medicinei, de preferabil pentru o studenta maxim doua, garsoniera dispune de o suprafata de 34mp, cu costuri mici de intretinere si complet utilata, garsoniera se afla la etajul 3!

34 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Medicinei
4

Apartament cu o camera in zona Medicinei

Inchirirez apartament cu 1 camera la etajul 2, mobilat utilat complet, o suprafata de 30 mp. Se accepta animale de companie, centrala este in curs de montare

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Medicinei
6
6

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Medicinei

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Medicinei, aproape de facultatea de medicina. Perfect pentru un cuplu sau o familie. Se inchiriaza complet mobilat si utilat, dispune de toate cele necesare. Suprafata utila este de 50mp si este situat la etaju 2. Pentru mai multe informatii ...

50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicinei
3
25

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicinei

36 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriere apartament 1 camera Take Ionescu
4

inchiriere apartament 1 camera Take Ionescu

Se ofera spre inchiriere apartament 1 camere, la 2 minute de Universitatea de Medicina si farmacie Victor Babes. Suprafata: 35mp Etaj: 3

35 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 3 camere in zona Medicinei
5
17

De inchiriat apartament 3 camere in zona Medicinei

Inchiriez apartament cu 3 camere situat la etajul 3, cu o suprafata de 80 mp, loc de parcare inclus, mobilat si utilat complet, prima inchiriere. Se accepta si animale de companie.

80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

 Apartament 1 camera zona Medicina
4

Apartament 1 camera zona Medicina

Se inchiriaza langa Facultatea de Medicina apartament cu o camera, foarte curat si bine amenajat, micut ( 25mp ), situat la etajul 2. Disponibil imediat!

Medicinei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De închiriat   apartament pentru birou, zona Poșta Mare
7
1

De închiriat apartament pentru birou, zona Poșta Mare

Se oferă spre închiriere apartament ideal pentru activitate de birou, situat în imediata apropiere a Poștei Mari. Imobilul este amplasat la etajul 1 și este compus din 2 camere, antreu și baie, suprafata utila 44 mp. Apartamentul este recent renovat și beneficiază de: Incălzire în pardoseală Centrală ...

44 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Facultatii de Medicina
3
1

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Facultatii de Medicina,se afla situat la etajul 3 din 5,avand o suprafata de 37 mp,este mobilat si utilat complet. Este ideal pentru studenti,deoarece se ajunge in maxim 10 minute la facultate,dar ofera un acces rapid la mijloacele de transport ...

37 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura 3

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, su 50 mp, etaj 1, centrala proprie, bloc caramida, geam la baie, fara amenajari recente, langa Fac de Medicina si Prefectura. Pret: 130000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2600 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicinei
3
7

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicinei

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor
1
6

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret: 110000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2200 EUR/m2 | 50 m2