Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Medicinei Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
inchiriere un apartament in zona Medicinei
6

inchiriere un apartament in zona Medicinei

Ofer spre inchiriere un apartament in zona Medicinei, dispune de o suprafata de 31 mp cu centrala proprie si se situeaza la etajul 4, apartamentul este complet utilat cu baie separata si bucatarie open space

31 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicinei
3
25

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicinei

Se inchiriaza in zona medicinei un apartament cu o camera. Decomandat, complet utilat si mobilat. Aproape de facultate, mijloace de transport si magazine. Accesul catre parcuri este foarte rapid pentru a facilita si iesitul la plimbare cu animalul de companie pentru cei doritori. Dispune de o suprafata ...

36 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriere apartament 1 camera Universitatea de Medicina
4

inchiriere apartament 1 camera Universitatea de Medicina

Se ofera spre inchiriere apartament 1 camere, la 2 minute de Universitatea de Medicina si farmacie Victor Babes. Suprafata: 35mp Etaj: 3

35 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
apartament 2 camere - pe zona Medicinei
4
1

apartament 2 camere - pe zona Medicinei

Oferim spre inchiriere un apartament situat la etajul 4 pe strada Bucuresti in spatele bancii ING. Are 42 mp , living si dormitor , baie , aer conditionat etc.

42 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam dec centrala proprie curte interioara etaj intermediar zona Medicinei
4

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:

2667 EUR/m2 | 45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Medicinei cu centrala
3
259

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei cu centrala

Ofer spre inchiriere garsoniera, mobilata si utilata, spatioasa si luminoasa, bucatarie si baie utilate. Suprafata utila este de 30 mp la etajul 4, inchiriaza doar pe termen lung

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam cladire istorica  ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei
9
3

2 cam cladire istorica ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308

1813 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Medicinei centrala proprie
4

Se ofera spre inchiriere apartament cu o camera in zona Medicinei,foarte frumos amenajat,la etajul 3,suprafata de 35mp, mobilat complet si utilat,cu toate utilitatile necesare. Imobilul a fost recent renovat,este foarte curat si bine intretinut. Disponibilitate imediata! Va asteptam la vizionari!

35 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina
10

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament cu 1 camera langa Facultatea de Medicina
4

Inchiriez apartament o camera de inchiriat langa Facultatea de Medicina ,parter, 28 mp. Proaspat renovat. Totul este nou. Pentru mai multe informatii va rog sa ma contactati!

28 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Medicinei centrala proprie
6
1

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in Medicinei, amenajat,la etajul 3,suprafata de 53 mp,mobilat complet si utilat,cu toate utilitatile necesare. Disponibilitate imediata! Va asteptam la vizionari!

53 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Inchiriez garsoniera in zona Medicinei
3
2

Inchiriez garsoniera in zona Medicinei

Inchiriez garsoniera utilata si mobilata complet, aflata la etajul 2 avand o suprafata de 20 mp. Se accepta animale de companie

Medicinei, Timisoara, Timis

inchiriere garsoniera in zona Medicinei
3
63

inchiriere garsoniera in zona Medicinei

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Medicinei, de preferabil pentru o studenta maxim doua, garsoniera dispune de o suprafata de 34mp, cu costuri mici de intretinere si complet utilata, garsoniera se afla la etajul 3!

34 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Medicinei
4

Apartament cu o camera in zona Medicinei

Inchirirez apartament cu 1 camera la etajul 2, mobilat utilat complet, o suprafata de 30 mp. Se accepta animale de companie, centrala este in curs de montare

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Medicinei
6
6

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Medicinei

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Medicinei, aproape de facultatea de medicina. Perfect pentru un cuplu sau o familie. Se inchiriaza complet mobilat si utilat, dispune de toate cele necesare. Suprafata utila este de 50mp si este situat la etaju 2. Pentru mai multe informatii ...

50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicinei
3
25

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicinei

36 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriere apartament 1 camera Take Ionescu
4

inchiriere apartament 1 camera Take Ionescu

35 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 3 camere in zona Medicinei
5
17

De inchiriat apartament 3 camere in zona Medicinei

Inchiriez apartament cu 3 camere situat la etajul 3, cu o suprafata de 80 mp, loc de parcare inclus, mobilat si utilat complet, prima inchiriere. Se accepta si animale de companie.

80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

 Apartament 1 camera zona Medicina
4

Apartament 1 camera zona Medicina

Se inchiriaza langa Facultatea de Medicina apartament cu o camera, foarte curat si bine amenajat, micut ( 25mp ), situat la etajul 2. Disponibil imediat!

Medicinei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De închiriat   apartament pentru birou, zona Poșta Mare
7
1

De închiriat apartament pentru birou, zona Poșta Mare

Se oferă spre închiriere apartament ideal pentru activitate de birou, situat în imediata apropiere a Poștei Mari. Imobilul este amplasat la etajul 1 și este compus din 2 camere, antreu și baie, suprafata utila 44 mp. Apartamentul este recent renovat și beneficiază de: Incălzire în pardoseală Centrală ...

44 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Facultatii de Medicina
3
1

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Facultatii de Medicina,se afla situat la etajul 3 din 5,avand o suprafata de 37 mp,este mobilat si utilat complet. Este ideal pentru studenti,deoarece se ajunge in maxim 10 minute la facultate,dar ofera un acces rapid la mijloacele de transport ...

37 m2