Apartament cu o camera in zona Medicinei
Inchirirez apartament cu 1 camera la etajul 2, mobilat utilat complet, o suprafata de 30 mp. Se accepta animale de companie, centrala este in curs de montare
30 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 12:21
Anunțuri promovate – Vezi toate
30 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 12:21
Oferim spre inchiriere camera zona Medicina , str Alexandru Martha , parter , 21 mp . Este compusa din baie , camera , bucatarie .
21 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 01:11
Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat , situat langa Facultatea de Medicina , strada Nicolae Iorga. Apartamentul se afla la etajul 4 4 , are vedere pe 3 parti , este decorat modern si este complet mobilat si utilat.
Medicinei, Timisoara, Timis
ieri 15:26
Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei!! Garsoniera se inchiriaza exact ca in poze. La 10-15min de Facultatea de Medicina. Este decomandata, formata din camera, baie, bucatarie. Se inchiriaza urgent. Situata la etajul 2, are o suprafata utila de 40mp. Va asteptam la o vizionare.
40 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 12:22
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Facultatii de Medicina,se afla situat la etajul 3 din 5,avand o suprafata de 37 mp,este mobilat si utilat complet. Este ideal pentru studenti,deoarece se ajunge in maxim 10 minute la facultate,dar ofera un acces rapid la mijloacele de transport ...
37 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:27
Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat , situat langa Facultatea de Medicina , strada Nicolae Iorga. Apartamentul se afla la etajul 4 4 , este decorat modern si este complet mobilat si utilat.
48 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:21
Se ofera spre inchirere apartament cu 2 camere decomandat, zona Medicina, complet mobilat si utilat, prima inchirere, totul nou, incalzire: centrala proprie. Apartamentul este spatios cu o suprafata de 50mp si este situat la etajul 3.
50 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:20
Inchiriez apartament 1 camera bine intretinut. Izolat, utilat, termopane, centrala proprie. Suprafata utila este de 35 mp. Etaj 1.Pentru mai multe detalii sunati la nr afisat in anunt !
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:20
De inchiriat apartament cu doua camere situat într-un bloc aflat in spatele Facultatii de Medicina. Apartamentul este utilat si mobilat complet si se inchiriaza imediat!
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:19
Oferim spre inchiriere un apartament in zona Medicinei care dispunde de o suprafata de 30mp cu centrala proprie si bucatarie open space complet utilata, fiind situata la etajul 2!
30 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:18
Inchiriez apartament cu 2 camere decomandat , etajul 4. Apartamentul este mobilat si proaspat renovat. Suprafata utila este de 50 mp. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati!
50 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:18
Ofer spre inchiriere garsoniera, mobilata si utilata, spatioasa si luminoasa, bucatarie si baie utilate. Suprafata utila este de 30 mp la etajul 4, inchiriaza doar pe termen lung
30 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:10
De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:
2667 EUR/m2 | 45 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:03
De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308
1813 EUR/m2 | 80 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 13:02
Se ofera spre inchiriere 2 camere zona Medicina, decomandat, cf 1. Living si dormitor cu pat matrimonial totul mobilat. Etaj 3, 55 mp2, pret 300 euro.
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 12:59
De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: ...
3188 EUR/m2 | 80 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 12:59
Se inchiriaza in zona medicinei un apartament cu o camera. Decomandat, complet utilat si mobilat. Aproape de facultate, mijloace de transport si magazine. Accesul catre parcuri este foarte rapid pentru a facilita si iesitul la plimbare cu animalul de companie pentru cei doritori. Dispune de o suprafata ...
36 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 12:58
De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308
2644 EUR/m2 | 87 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 12:55
Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in Medicinei, amenajat,la etajul 3,suprafata de 53 mp,mobilat complet si utilat,cu toate utilitatile necesare. Disponibilitate imediata! Va asteptam la vizionari!
53 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 12:49
Ofer spre inchiriere un apartament in zona Medicinei, dispune de o suprafata de 31 mp cu centrala proprie si se situeaza la etajul 4, apartamentul este complet utilat cu baie separata si bucatarie open space
31 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 12:44
Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Medicinei, de preferabil pentru o studenta maxim doua, garsoniera dispune de o suprafata de 34mp, cu costuri mici de intretinere si complet utilata, garsoniera se afla la etajul 3!
34 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 12:41
De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...
2450 EUR/m2 | 48 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 12:38
De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...
3188 EUR/m2 | 80 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 12:34
Inchiriez apartament o camera de inchiriat langa Facultatea de Medicina ,parter, 28 mp. Proaspat renovat. Totul este nou. Pentru mai multe informatii va rog sa ma contactati!
28 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 12:32