Garsoniera zona Medicinei de inchiriat
Inchiriez garsoniera la etajul 3 cu o suprafata de 23 mp, utilata si mobilata complet
23 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
ieri 15:28
Anunțuri promovate – Vezi toate
23 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
ieri 15:28
Se inchiriaza in zona medicinei un apartament cu o camera. Decomandat, complet utilat si mobilat. Aproape de facultate, mijloace de transport si magazine. Accesul catre parcuri este foarte rapid pentru a facilita si iesitul la plimbare cu animalul de companie pentru cei doritori. Dispune de o suprafata ...
36 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 10:50
Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat , situat langa Facultatea de Medicina , strada Nicolae Iorga. Apartamentul se afla la etajul 4 4 , are vedere pe 3 parti , este decorat modern si este complet mobilat si utilat.
Medicinei, Timisoara, Timis
ieri 14:45
Inchirirez apartament cu 1 camera la etajul 2, mobilat utilat complet, o suprafata de 30 mp. Se accepta animale de companie, centrala este in curs de montare
30 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 10:56
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:
2667 EUR/m2 | 45 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 11:29
Ofer spre inchiriere garsoniera, mobilata si utilata, spatioasa si luminoasa, bucatarie si baie utilate. Suprafata utila este de 30 mp la etajul 4, inchiriaza doar pe termen lung
30 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 11:28
De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308
1813 EUR/m2 | 80 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 11:27
Se ofera spre inchiriere apartament cu o camera in zona Medicinei,foarte frumos amenajat,la etajul 3,suprafata de 35mp, mobilat complet si utilat,cu toate utilitatile necesare. Imobilul a fost recent renovat,este foarte curat si bine intretinut. Disponibilitate imediata! Va asteptam la vizionari!
35 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 11:22
De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: ...
3188 EUR/m2 | 80 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 11:21
De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308
2644 EUR/m2 | 87 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 11:15
Inchiriez apartament o camera de inchiriat langa Facultatea de Medicina ,parter, 28 mp. Proaspat renovat. Totul este nou. Pentru mai multe informatii va rog sa ma contactati!
28 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 11:12
Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in Medicinei, amenajat,la etajul 3,suprafata de 53 mp,mobilat complet si utilat,cu toate utilitatile necesare. Disponibilitate imediata! Va asteptam la vizionari!
53 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 11:08
Inchiriez garsoniera utilata si mobilata complet, aflata la etajul 2 avand o suprafata de 20 mp. Se accepta animale de companie
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 11:07
Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Medicinei, de preferabil pentru o studenta maxim doua, garsoniera dispune de o suprafata de 34mp, cu costuri mici de intretinere si complet utilata, garsoniera se afla la etajul 3!
34 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 11:04
30 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 10:56
Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Medicinei, aproape de facultatea de medicina. Perfect pentru un cuplu sau o familie. Se inchiriaza complet mobilat si utilat, dispune de toate cele necesare. Suprafata utila este de 50mp si este situat la etaju 2. Pentru mai multe informatii ...
50 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 10:51
36 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 10:50
De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...
2450 EUR/m2 | 48 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 10:49
Se ofera spre inchiriere apartament 1 camere, la 2 minute de Universitatea de Medicina si farmacie Victor Babes. Suprafata: 35mp Etaj: 3
35 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 10:49
Inchiriez apartament cu 3 camere situat la etajul 3, cu o suprafata de 80 mp, loc de parcare inclus, mobilat si utilat complet, prima inchiriere. Se accepta si animale de companie.
80 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 10:46
Se inchiriaza langa Facultatea de Medicina apartament cu o camera, foarte curat si bine amenajat, micut ( 25mp ), situat la etajul 2. Disponibil imediat!
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 10:45
De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...
3188 EUR/m2 | 80 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 10:44
Se oferă spre închiriere apartament ideal pentru activitate de birou, situat în imediata apropiere a Poștei Mari. Imobilul este amplasat la etajul 1 și este compus din 2 camere, antreu și baie, suprafata utila 44 mp. Apartamentul este recent renovat și beneficiază de: Incălzire în pardoseală Centrală ...
44 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 10:41
Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Facultatii de Medicina,se afla situat la etajul 3 din 5,avand o suprafata de 37 mp,este mobilat si utilat complet. Este ideal pentru studenti,deoarece se ajunge in maxim 10 minute la facultate,dar ofera un acces rapid la mijloacele de transport ...
37 m2
Medicinei, Timisoara, Timis
azi 10:41