Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Medicinei Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
inchiriere un apartament in zona Medicinei
6

inchiriere un apartament in zona Medicinei

Ofer spre inchiriere un apartament in zona Medicinei, dispune de o suprafata de 31 mp cu centrala proprie si se situeaza la etajul 4, apartamentul este complet utilat cu baie separata si bucatarie open space

31 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriere garsoniera in zona Medicinei
6
1

inchiriere garsoniera in zona Medicinei

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Medicinei, de preferabil pentru o studenta maxim doua, garsoniera dispune de o suprafata de 24mp, cu costuri mici de intretinere si complet utilata, garsoniera se afla la etajul 3!

24 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriere apartament 1 camera Universitatea de Medicina
4

inchiriere apartament 1 camera Universitatea de Medicina

Se ofera spre inchiriere apartament 1 camere, la 2 minute de Universitatea de Medicina si farmacie Victor Babes. Suprafata: 35mp Etaj: 3

35 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament cu 1 camera langa Facultatea de Medicina
4

Inchiriez apartament o camera de inchiriat langa Facultatea de Medicina ,parter, 28 mp. Proaspat renovat. Totul este nou. Pentru mai multe informatii va rog sa ma contactati!

28 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu doua camere de inchiriat zona Medicinei
4
80

Apartament cu doua camere de inchiriat zona Medicinei

Inchiriez apartament cu 2 camere, 40mp, et2 4, utilat, rog si ofer seriozitate, disponibil imediat. Se accepta animale de companie

40 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei
3
123

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei

Inchiriez garsoniera, utilata si mobilata complet, foarte aproape de mijloacele de transport. Se afla la etajul 3, cu o suprafata de 20 mp

20 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei
3
48

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Medicinei , mobilata , complet renovata recent , cu masina de spalat , etc. Suprafata este de 22 mp , etaj 2 . Pentru mai multe detalii va rog sunati la numarul de telefon.

22 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
apartamet o camera de inchiriat in zona Medicinei
3
61

apartamet o camera de inchiriat in zona Medicinei

Inchiriez apartament decomandat cu 1 camera pe termen lung la etajul 2 cu o suprafata de 30 mp.Apartamentul este mobilat, pat matrimonial, dotat cu aragaz, combina frigorifica, aspirator praf, cuptor microunde, televizor LCD SAMSUNG, WI-FI, gresie, faianta, termopane, USA acces metalica.

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Inchiriez garsoniera zona Medicinei
3
1

Inchiriez garsoniera zona Medicinei

Inchiriez garsoniera utilata si mobilata complet cu o suprafata de 25 mp, la etaju 3

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Medicinei
4
31

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Medicinei

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Medicinei, in vecinatatea liceului Ana Aslan,suparafata de 46 mp,la etajul 2 cu toate utilitatile incluse. In zona se afla scoala,gradinita,market-uri,mijloace de transport in comun(tramvai,autobuz),parc(loc de joaca pt copii). Se accepta si animale ...

46 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei
3
266

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei

25 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Medicina
4

De inchiriat garsoniera in zona Medicina

Ofer spre închiriere o garsonieră cochetă, situată în imediata apropiere a Universității de Medicină și Farmacie Victor Babeș , ideală pentru studenți, rezidenți sau tineri profesioniști. Este situata la etajul 2 din 4 , cu o suprafata de 30 mp . Aproape de mijloace de transport, supermarketuri, farmacii ...

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei cu centrala proprie
4
417

Inchiriez garsoniera spatioasa, se afla la etajul 3 5 cu o suprafata de 27 mp, utilata si mobilata complet. Are centrala proprie, se accepta animale de companie

27 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Medicinei
5

Apartament cu o camera in zona Medicinei

and apartament cu 1 camera, mobilat si utilat la etajul 4 7 avand o suprafata de 24 mp. Foarte aproape de mijloacele in comun. Actele pentru centrala proprie sunt facute, trebuie doar montata.

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat  2 camere in spatele Facultatii de Medicina
5
184

De inchiriat 2 camere in spatele Facultatii de Medicina

De inchiriat apartament cu doua camere situat într-un bloc aflat in spatele Facultatii de Medicina. Apartamentul este utilat si mobilat complet si se inchiriaza imediat!

48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Medicinei
3

Garsoniera in zona Medicinei

Inchiriez garsoniera, mobilata si utilata la etajul 2, cu o suprafata de 23 mp.

Medicinei, Timisoara, Timis

apartament doua camere de inchiriat in zona Medicinei
4
81

apartament doua camere de inchiriat in zona Medicinei

Inchiriez apartament cu doua camere, suprafata utila 56 mp, se afla la etajul 2. Apartamentul are un living cu bucatarie open space, un dormitor cu un pat de doua persoane si o baie. Apartamentul va mai pune la dispozitie: o masina de spalat, un frigider, o plita electrica si loc de parcare pentru masina ...

56 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

 Apartament 1 camera  - Zona Medicina
3

Apartament 1 camera - Zona Medicina

Ofer spre inchiriere apartament o camera , decomandat confort 1 la etajul 3 . Suprafata acestuia este de 30 mp. Apartamentul este complet mobilat si utilat si se inchiriaza pe termen lung !

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Medicinei
4
1

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Medicinei

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera - Zona Medicinei
9

Apartament 1 camera - Zona Medicinei

Vă propunem spre închiriere un apartament cochet cu 1 cameră, situat în zona Zona Medicinei, una dintre cele mai apreciate locații din Timișoara, datorită accesului rapid către centre universitare, unități medicale, mijloace de transport și multiple facilități urbane. Apartamentul este amplasat la etajul ...

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera zona Medicinei de inchiriat
3
1

Garsoniera zona Medicinei de inchiriat

Inchiriez garsoniera la etajul 3 cu o suprafata de 23 mp, utilata si mobilata complet

23 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - Zona Medicinei
9

Apartament 2 camere - Zona Medicinei

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, situat în zona Popa Șapcă, în apropierea zonei Medicina, una dintre cele mai căutate locații din Timișoara, datorită accesului rapid către centre universitare, unități medicale și puncte de interes urban. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al ...

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera - zona Medicinei
3
7

Garsoniera - zona Medicinei

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat 2 camere Medicina
4

De inchiriat 2 camere Medicina

Inchiriez apartament total mobilat si utilat nou si modern situat la etajul 2 4, izolat termic si cu centrala termica. Este impecabil - totul este aproape nou: mobila, electrocasnice, centrala termica, etc. Merita vazut ! - In realitate arata mult mai bine decat in forografii. Este recent renovat cu ...

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicina
3
155

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicina

Ofer spre inchiriere apartament o camera ,mobilat utilat ,zona Medicinei ,etaj 1 , suprafata 30 mp. Pt mai multe detalii nu ezitati sa ma sunati !

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriere garsoniera in zona Medicinei
6
1

inchiriere garsoniera in zona Medicinei

24 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament de inchiriat cu 3 camere in zona Medicinei
4
1

Apartament de inchiriat cu 3 camere in zona Medicinei

Va oferim spre inchiriere un apartament cu 3 camere in zona Facultatii de Medicina. Semidecomandat, dispune de o suprafata utila de 60mp si este la etajul 2. Se inchiriaza mobilat si utilat ca in poze. Zona linistita, aproape de puncte de interes cum ar fi mijloace de transport, magazine, parcuri, ...

60 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicinei
4
130

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicinei

Dau spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Medicinei, cu o suprafata de 45 mp care dispune de centrala proprie , complet mobilat si utilat, apartamentul se afla la etajul 4 din 4!

45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat  garsoniera zona Medicinei
3
91

De inchiriat garsoniera zona Medicinei

Inchriez garsoniera cu o suprafata de 25 mp, se afla la etjul 2. Este mobilat si utilat complet, renovat recent. Cer si ofer seriozitate

25 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei
3
404

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei

Inchiriez garsoniera utilata si mobilata complet, aflata la etajul 2 avand o suprafata de 30 mp. Se accepta animale de companie

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Take Ionescu
4
36

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Take Ionescu

Inchiriez apartament cu 2 camere decomandat , etajul 4. Apartamentul este mobilat si proaspat renovat. Suprafata utila este de 50 mp. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati!

50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Ap. 2 camere decomandat Medicina - centrala termica !!
12

Ap. 2 camere decomandat Medicina - centrala termica !!

Idea Real Estate Investment va ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere decomandat situat in vecinatatea Facultatii de Medcina compartimentat astfel : - 2 camere decomandate - baie - bucatarie - hol - balcon - terasa Confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz . Apartamentul ...

54 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Medicinei
4

Apartament 2 camere Medicinei

Inchiriez apartament cu 2 camere decomandat, mobilat si utilat complet, se afla la etajul 3, cu o suprafata de 50 mp. Se accepta animale de companie. Are centrala proprie

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament1 camera zona Medicina
5

Apartament1 camera zona Medicina

Apartament cu o camera, vis a vis de prefectura - medicina, etaj 3, mobilat si utilat complet.

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicinei
4
93

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicinei

Inchiriez apartament cu 2 utilat si mobilat complet, avand o suprafata de 50 mp. Se afla la etajul 3 5. Se accepta animale de companie

50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei
3
47

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei

23 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

 Apartament 1 camera zona Medicina
4

Apartament 1 camera zona Medicina

Se inchiriaza langa Facultatea de Medicina apartament cu o camera, foarte curat si bine amenajat, micut ( 25mp ), situat la etajul 2. Disponibil imediat!

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie curte interioara etaj intermediar zona Medicinei
4

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:

2667 EUR/m2 | 45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

apartament 3 camere de inchiriat in zona Medicinei
5
79

apartament 3 camere de inchiriat in zona Medicinei

Inchiriere apartament 3 camere pe Heinrich Heine colt cu strada Medicinei , etaj 4 , cu acoperis de tigla , izolat pe interior. Apartamentul este decomandat , are un hol mare , 1 baie , 65 mp . Vecinitati: Facultatea de Medicina , Take Ionescu , Centru , Piata Unirii.

65 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam cladire istorica  ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei
9
3

2 cam cladire istorica ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308

1813 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina
10

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Medicinei
5
4

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Medicinei

Se inchiriaza un apartament in zona Medicinei, aproape de Facultatea de Medicina, Take Ionescu, Badea Cirtan. Apartamentul are 2 camere, decomandate cu o suprafata utila de 45mp la etajul 3. Se inchiriaza mobilat si utilat ca in poze si se accepta si animale de companie. Sunati pentru a stabili vizionari. ...

45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere in spatele Facultatii de Medicina
5

Apartament 2 camere in spatele Facultatii de Medicina

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Medicinei centrala proprie
6
1

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in Medicinei, amenajat,la etajul 3,suprafata de 53 mp,mobilat complet si utilat,cu toate utilitatile necesare. Disponibilitate imediata! Va asteptam la vizionari!

53 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei
3
10

Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei

Inchiriez garsoniera, mobilata si utilata la etajul 2, cu o suprafata de 26 mp.

26 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicinei cu centrala proprie
4
171