Imobiliare Timisoara Sagului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Sagului Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere modern, 50 mp, etaj 4, Sagului
12

Apartament 2 camere modern, 50 mp, etaj 4, Sagului

De închiriat apartament cu 2 camere, renovat complet. Se afla in zona Calea Sagului, vis-a-vis de fostul Antalya, in spatele Sectiei 3 de Politie, la 10 minute de mers pe jos de Mall Shopping City. La parterul blocului sunt statiile de tramvai/ troleibuz, magazin PROFI, clinica Regina Maria, farmacii, ...

50 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6
13
7

3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat la pret de 2 camere situat pe Calea Sagului la 5 min de Shopping City Mall confort 1 decomandat la etaj 6 din 10 al unui bloc izolat cu o suprafata de 58 mp utili, 1 balcon la camera mica si 1 baie cu geam. Apartamentul are termopane ...

1466 EUR/m2 | 58 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare  doua camere decomandat Sagului
7

Apartament de vanzare doua camere decomandat Sagului

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu doua camere, decomandat , situat la etajul 6 din 10, in Calea Sagului, Timisoara. Compartimentare: -hol de acces; -bucatarie; -camera de zi cu balcon mare; -dormitor; -baie cu cada si geam pentru aerisire. Confortul termic este realizat prin intermediul ...

1696 EUR/m2 | 46 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 Cam-Sagului-5 Min Centru-74 MP--Mobilat-Centrala--112.000 Euro Neg !
20
4

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1514 EUR/m2 | 74 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului
3
11

De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului

Oferim spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Doina,avand o suprafata de aproximativ 34 mp,situat la etajul 1. Apartamentul este mobilat modern,bine intretinut,fiind potrivit atat pentru a fi locuibil dar si ca o potentiala investitie. Acces rapid la statii de autobuz si tramvai dar si la zone comerciale. Pentru ...

1765 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Sagului
4
23

Garsoniera de vanzare in zona Sagului

Se vinde garsoniera in zona Sagului perfecta pentru investitii. Zona buna, aproape de Shopping City, acces facil la mijloace de transport in comun (atat autobuze cat si tramvaie), Profi, Unicarm, Farmacii, Scoli, Gradinite, toate la doar 10min de mers pe jos. Garsoniera este la etajul 2 si dispune ...

1515 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION%. BLOC NOU in ORAS. Gradina proprie. Spatios
9
7

COMISION%. BLOC NOU in ORAS. Gradina proprie. Spatios

PROPRIETAR, vand apartament 1 camera, DECOMANDAT, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 41 mp + CURTE 34 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. Un loc de parcare inscris in CF inclus in pret. Pret 86.000 ...

2098 EUR/m2 | 41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Piata Doina-Sagului
4
7

Va prezentam apartament cu 2 camere in zona Piata Doina-Sagului,situat la etajul 3,cu o suprafata de 48 mp,se inchiriaza utilat si mobilat complet. Apartamentul este situat in apropiere de diverse puncte de interes precum supermarketuri,magazine,farmacii,banci,bulevardul Liviu Rebreanu,etc. Posibilitate ...

48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Bulevardului Liviu Rebreanu
5
22

Apartament 2 camere decomandat, suprafata utila 48 mp, etajul 3. Apartamentul este situat pe Bulevardul Liviu Rebreanu 147, Timisoara ( vis a vis de Spitalul Judetean). Este foarte aproape de mijloacele de transport in comun

48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului
6
95

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere decomandat situat in zona Sagului. Apartamentul mobilat si utilat complet. Se cere si se ofera seriozitate, se inchiriaza pe minim un an. Are 50 mp si este situat la etajul 2. Detalii tel

50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de vanzare Sagului
12
2

Apartament cu o camera de vanzare Sagului

Oferim spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Sagului,la etajul 2,suprafata de 34 mp,se vinde utilat si mobilat. Este ideal ca investitie in vederea inchirierii ulterioare. Pentru detalii sau inormatii, va rog sa ne contactati la numarul de telefon!

1618 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
3

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Sagului 2 Camere Shopping City
18

Sagului 2 Camere Shopping City

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat,situat in zona Sagului, Noul Mall !!! Este disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 38 mp. Pret : 68 500 Euro Negociabil ! Acoperis de tigla recent schimbat. Se vinde mobilat si utilat conform pozelor. Confortul termic ...

1803 EUR/m2 | 38 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament Sagului 2 camere  etaj 2
18
2

Apartament Sagului 2 camere etaj 2

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat,situat in zona Sagului, disponibil la etajul 2 din 4, cu o suprafata de aproximativ 40 mp. Pret 65 000 Euro Incalzirea se face de la Colterm dar exista posibilitatea montarii unei centrale. Imobilul este situat in apropiere de ...

1625 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Decomandat cu Centrala Noul Mall
9

Decomandat cu Centrala Noul Mall

YouPro.ro va ofera spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Sagului la etaj intermediar la etajul 4 al unui bloc de 5 etaje. Apartamentul dispune de centrala termica proprie, cheltuielile de intretinere fiind mici. Blocul este izolat amenajat utilat, mobilat, utilat. Pretul solicitat de proprietar ...

1714 EUR/m2 | 35 m2

sagului, Timisoara, Timis

Sagului Kaufland Etaj 2
19
1

Sagului Kaufland Etaj 2

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 2 camere etajul 2 situat in zona Sagului in proximitatea Kaufland. Apartamentul este structurat in hol, bucatarie, baie, prevazuta cu geam de aerisire, living, dormitor si balcon. Dispune de mobilier si electrocasnice. Pretul solicitat de proprietar este ...

1756 EUR/m2 | 41 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera cu Centrala si Curte
13

Apartament 1 Camera cu Centrala si Curte

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera baie, bucatarie, centrala proprie pe gaz, amenajat, totul nou, usa metalica, termopane, izolat termic exterior, liber, 20 mpla curte comuna cu inca doua familii in curte, zona Sagului, strada Rusu Sirianu. Pretul solicitat de proprietar este de ...

2200 EUR/m2 | 20 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Direct Proprietar Lux Renovat Spatios Etaj 2 Calea Sagului
12
1

Direct Proprietar Lux Renovat Spatios Etaj 2 Calea Sagului

Acceptam si sustinem in totalitate colaborarea cu agentii imobiliare. FARA COMISION!!! Direct proprietar vand apartament cu 1 camere, confort 1, situat in zona Sagului, disponibil la etajul 2 din 4. Sunt doar 4 apartamente pe fiecare nivel. Imobilul este situat in apropiere de statie de mijloace de transport, ...

2140 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament zona Sagului Piata Doina
13
9

Apartament zona Sagului Piata Doina

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Sagului in proximitatea Piata Doina. Apartamentul este curat si frumos in zona linistita. Pretul solicitat de proprietar este de doar 58.000 euro.

1657 EUR/m2 | 35 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera decomandat 34 mp aproape Noul Mall (Shopping City)
8
4

YouPro va ofera spre vanzare apartament cu 1 camera confort 1 decomandat, situat in zona Calea Sagului aproape de Turist, situat la parter inalt cu balcon din constructie,blocul este anvelopat, vedere in spate spre curtea unei case, apartamentul este model mai mare, apartametul se da cu tot ce este, ...

1765 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

Etaj 1 cu Centrala Bloc Izolat
9
9

Etaj 1 cu Centrala Bloc Izolat

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 2 camere situat la etajul 1 intr-un bloc izolat renovat inclusiv casa scarii. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata de 44 mp, fiind structurat in living, dormitor cu balcon, baie, prevazuta cu geam de aerisire, bucatarie. Dispune de centrala termica ...

1738 EUR/m2 | 42 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Sagului
5

Apartament cu 2 camere in zona Sagului

Inchirirez apartament cu 2 camere 40 mp, mobilat si utilat complet , la etajul 3 cu centrala proprie

40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera mobilata -zona Calea Sagului
3

Garsoniera mobilata -zona Calea Sagului

Inchiriez garsoniera mobilata 23 mp-zona Calea Sagului-camera -bucatarie -baie-hol-etj 2-4 apartamente pe nivel -caldura COLTERM.

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Zona Sagului
6

Apartament 1 camera Zona Sagului

Se inchiriaza apartament 1 camera mobilat si utilat, usa metalica, gresie, faianta, termopane, gaz, cheltuieli foarte mici, izolat, etajul 3 din 4, acoperis nou, zona Sagului, str Musicescu, zona Turist. Aproape de gradinita, scoala, Piata Doina. Zona linistita, bloc izolat suprafata de 32 mp2.