Imobiliare Timisoara Sagului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Sagului Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 3 camere, Sagului 68 mp
8
1

Apartament cu 3 camere, Sagului 68 mp

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat în zona Șagului, la etajul 2, foarte aproape de Shopping City. Locația oferă acces rapid la mijloace de transport, magazine și școli. Apartamentul este compartimentat astfel: Hol de intrare Dormitor 1 Bucătărie Living Balcon ...

2029 EUR/m2 | 68 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan- Sag
3
1

Teren intravilan- Sag

Vand 2 ha teren intravilan, 52 m front stradal la DJ 593. Terenul este situat in zona industriala existenta,iar functiunea dominanta a zonei este constituita de unitati industriale, comerciale, de depozitare- conform Certificatului de Urbanism. Terenul apartine administrativ de Sag si este f. aproape ...

20,000 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu 3 camere, Calea Sagului
16

Apartament decomandat cu 3 camere, Calea Sagului

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat in zona Sagului, pozitie excelenta, aproape de sensul giratoriu Iuliu Maniu, situat la etajul 2 intr-un imobil P+10, cu lift. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea ...

2182 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament o camera - Zona Sagului
3
1

Apartament o camera - Zona Sagului

De inchiriat apartament o camera str Muzicescu , fara centrala , cu clima geamuri termopan etc. Suprafata 27 mp

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Sagului
3
26

De inchiriat garsoniera in zona Sagului

Se inchiriaza garsoniera in zona Sagului,la etajul 1,cu o suprafata de 27 mp,disponibila imediat,se inchiriaza mobilata si utilata cu toate cele necesare. Aceasta se afla situata intr-o zona linsitita,departe de agitatia orasului,in apropiere de mijloace de transport in comun. Se accepta si animale de ...

27 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera zona Sagului
3
23

De inchiriat apartament cu o camera zona Sagului

Apartament cu o camera situat in zona Sagului aproape de Shopping City cu o suprafata utila de 31 mp etaj 1 din 4 nivele este amenajat : incalzire cu centrala proprie noua cu detector de gaze clima noua este amenajat se inchiriaza complet mobilat si utilat la pretul de 250 de euro pe luna

31 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Sagului
5

Apartament 1 camera zona Sagului

Apartament 1 camera cf 1, zona Sagului complet mobilata si utilata dispune de 28 mp2. Etaj 3 in bloc mixt izolat disponibil imediat.

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului
4
184

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului

Inchiriez apartament cu 2 camere semidecomandat, cu o suprafata de 45mp, la etajul 3, utilat si mobilat

45 m2

Sagului, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere zona Calea Sagului

Apartament 2 camere zona Calea Sagului

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere -semidecomandat, etaj 6 din 10 cu lift -stare impecabila -zona Calea Sagului, colt cu Bd. Liviu Rebreanu -complet mobilat si ultilat, stil modern.

Sagului, Timisoara, Timis

Ap 2camere, et 3 din 3,Sagului-Dambovita, bloc nou CT,AC
20

Ap 2camere, et 3 din 3,Sagului-Dambovita, bloc nou CT,AC

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat in zona Sagului-Dambovita, aproape de Shopping City, intr-un imobil construit in anul 2016. Model confort 1 decomandat, la etajul 3 din 3 cu o suprafata utila de 65 mp, cu 1 baie cu vana si geam. Apartamentul dispune de centrala proprie pe ...

65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului
5
127

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului

Se vinde apartament cu o camera,baie,bucatarie, etaj 1 bloc cu 4 apartamente pe nivel in Piata Doina, Calea Sagului, totul amenajat si utilat. Sprafata utila de 34 mp2, bloc izolat termic.

1309 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1  centrala proprie  bloc izolat zona Sagului
7
1

2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Sagului

De vanzare, apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, bloc izolat, situat la etajul 4 din 5, mobilat si utilat, bloc cu acoperis de tigla, zona Sagului. Pret: 78300 euro Tel: 0736170308

1450 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Piata Doina
4
33

De inchiriat apartament 2 camere in zona Piata Doina

Inchiriez un apartament cu 2 camere, nedecomandat, etaj 4 4, cu o suprafata de 35 mp, constructie 1978 situat in zona Piata Doina , foarte aproape de scoala Gimnaziala Nr 13. Apartamentul se prezinta intr-o stare foarte buna.

35 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament modest de inchiriat 2 camere zona Sagului
4
19

Apartament modest de inchiriat 2 camere zona Sagului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Sagului,etajul 2,suprafata de 50 mp,cu toate utilitatile incluse. Apartamentul se afla in zona linistita, supermarketuri,magazien,farmacii,localuri,etc. Se accepta si animale de comanie.

41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter  Calea Sagului
10
1

Apartament cu 2 camere parter Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

1807 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in Calea Sagului
5
15

De vanzare apartament 2 camere in Calea Sagului

Vanzare apartament in Calea Sagului cu 2 camere confort 2 semidecomandat, situat la parter, suprafata utila de 45 mp, incalzire de la oras, aparat de aer conditionat,renovat recent, mobilat si utilat. Facilitati: aproape de Shopping City, farmacii, parcuri, mijloace de transport. Nu ezitati sa sunati ...

1411 EUR/m2 | 45 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
31

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat etaj 3 centrala proprie 54 mp langa Shopping City. Aproape de mijloace de transoport, atat de tramvaie cat si autobuze. Va rog nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat pentru a primi mai multe informatii.

1472 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului
20
15

Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului

Va propunem spre vanzare un apartament la casa(bloc) de caramida cu 4 apartamente in total, parter+etaj+ terasament si cu hidroizolatie. Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa care a fost transformat in cameră, 1 cămară spatioasa de alimente transformata ...

1438 EUR/m2 | 64 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, Timis, Sagului, Centrala Proprie
7

Apartament cu 3 camere, Timis, Sagului, Centrala Proprie

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, situat in judetul Timis, Timisoara,zona Calea Sagului, o zona linistita si bine pozitionata pentru cupluri sau familii care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu acces facil catre scoli, supermarketuri ...

57 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului
11

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suorafata de 43 mp, aer conditionat, cu posibilitatate de centrala pe gaz, situtat la etajul 4. Pret. 65000 euro Telefon. 0736170308

1477 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam dec renovat etaj 1 centrala proprie zona Sagului
5
1

3 cam dec renovat etaj 1 centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 57 mp, bloc izolat, situat la etajul 1, intr-un bloc cu lift, renovat, mobilat, baie cu geam, aer conditionat, zona Sagului. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1825 EUR/m2 | 57 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland
8

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40, situat la etajul 3, gaz contorizat, zona Sagului. Pret: 71500 euro Tel: 0736170308

1788 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Sagului
4

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Sagului

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere, etajul 2, 50mp, confort 1, decomandat, mobilat si utilat complet. Zona Calea Sagului-Iuliu Maniu, parc, mijloace de transport, supermarketuri, zona linistita, doar persoane serioase si pe termen lung.

50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Calea Șagului
3
75

De vanzare garsoniera in zona Calea Șagului

Vând garsoniera in zona Calea Șagului mobilată și utilată, ocupabila imediat.Bloc cu acoperiș, etajul 4, are o suprafata de 22 mp, zonă liniștită. Pret 25.000 Euro negociabil

1136 EUR/m2 | 22 m2