Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Sagului Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera in zona Calea Sagului
3
5

Garsoniera in zona Calea Sagului

va propunem spre închiriere o garsoniera in Calea Sagului. Garsoniera se afla la etajul 2 4. Suprafața utila este de 30 mp.

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului
3
11

De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului

Va oferim spre inchiriere un apartament cu o camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata de 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport in comun, ...

30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat 65 mp | Sagului
13

Apartament cu 3 camere decomandat 65 mp | Sagului

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament complet decomandat cu 3 camere si o suprafata de 65, situat in zona Sagului, in apropriere de Turist. Dispune si de 2 balcoane complet inchise prin termopane si ferestre PVC. Apartamentul este situat la etajul 3/4 al unui bloc de apartamente. ...

1646 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat garsoniera in zona Sagului
3
13

De inchiriat garsoniera in zona Sagului

Spre inchiriere o garsoniera in zona SAGULUI de inchiriat. Proximitati: Profi, Unicarm, Farmacii, statii de autobuze tramvaie in zona pentru deplasarea in intreg orasul. Suprafata: 28mp. Etaj: 3. Se da inchiriere imediat, complet utilata si mobilata. Sunati la numarul de telefon afisat.

28 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare, etaj 2, zona Dambovita, Timisoara
6

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 2 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 45 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - Living ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat zona Sagului
4
40

Apartament cu 2 camere de inchiriat zona Sagului

Spre inchiriere apartament cu 2 camere zona Sagului, etaj 3, suprafata de 43 mp. Mobilat si utilat. Pentru detalii sunati la numarul de telefon.

43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Sagului, Timisoara
7
1

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 65 mp utili + balcon si este situat la etajul 9 intr-un bloc izolat cu 10 etaje . - Hol de acces - Bucatarie - ...