Imobiliare Timisoara Sagului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Sagului Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera in zona Calea Sagului
3
5

Garsoniera in zona Calea Sagului

va propunem spre închiriere o garsoniera in Calea Sagului. Garsoniera se afla la etajul 2 4. Suprafața utila este de 30 mp.

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Sagului
3
31

De inchiriat garsoniera in zona Sagului

Va prezentam o garsoniera pe Bulevardul 16 Decembrie, vis a vis de pompieri, etajul 2, mobilata si utilata complet. Garsoniera are o suprafata de 27 mp, se accepta animale de companie. Mijlocele de transport sunt chiar la parterul blocului!

27 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere | etaj 2 | centrala proprie | zona excelenta |
15

3 camere | etaj 2 | centrala proprie | zona excelenta |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 3 camere, situat intr-un bloc anvelopat exterior in zona Sagului; - etaj 2/5, cu acoperis de tigla; -suprafata utila 65 de mp, avand doua balcoane inchise cu suprafata totala de 8 mp; - model cu 2 bai, dintre care una cu cada si geam pentru aerisire, ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, ETAJ 2, 43 mp - Zona Sagului
12
1

Apartament 2 camere, ETAJ 2, 43 mp - Zona Sagului

ROYALITY ESTATE va ofera spre vanzare un apartament nedecomandat cu 2 camere, situat la ETAJUL 2 intr-un bloc cu 4 etaje, in Zona Sagului. Zona este una linistita si in apropierea multor puncte de interes: Kaufland la 300 m, diverse magazine, scoli, gradinite, piata, la 5 minute cu masina de Shopping ...

1738 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa D+P+E 400 mp utili teren 808 mp 2 FRONTURI STRADALE zona Sagului
20

De vanzare casa, cu regimul de inaltime, D+P+E, su 400 mp, suprafata teren 808 mp, 2 fronturi stradale, pe langa corpul principal al casei sunt spatii inchiriate, pretabila pentru diferite activitati comerciale si spatiu de locuit, zona Sagului zona de case. Pret: 550000 euro, neg Tel: 0729057644, ...

1375 EUR/m2 | 400 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului
4
1

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului

Se inchiriaza in zona Sagului un apartament cu 2 camere semidecomandat. Inchiriere imediata. Are 50mp suprafata utila si este la etajul 4. Se accepta si animale de companie. Mai multe informatii la numaru l de telefon afisat.

50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu
4
3

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu

Suprafata utila 67 Numar camere 3 camere Descriere Apartament cu 3 camere cu centrala proprie, la parter inalt, su: 67mp, decomandat, izolat pe interior si subsolul. Apartamentul se afla intr-o locatie avantajoasa, la cateva minute de Shopping City, apartamentul se vinde complet mobila si utilat cum ...

1617 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului
6
95

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere decomandat situat in zona Sagului. Apartamentul mobilat si utilat complet. Se cere si se ofera seriozitate, se inchiriaza pe minim un an. Are 50 mp si este situat la etajul 2. Detalii tel

50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Sagului
3
5

De inchiriat garsoniera in zona Sagului

Se ofera spre inchiriere garsoniera in zona Sagului,la etajul 3,cu o suprafata de 35 mp,utilata si mobilata complet. Garsoniera se afla la prima sa inchirere,in apropiere avand acces facil spre mijloace de transport in comun. Inchirierea se face cu contract ANAF,disponibila imediat. Daca sunteti interesata,va ...

35 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament  2 camere in zona Sagului
5
9

De vanzare apartament 2 camere in zona Sagului

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, compartimentare deosebita, situat in Timisoara, zona Sagului, langa Lidl, Shoppong City, aproape de mijloc de transport in comun. Apartamentul se vinde cu toate utilitatile incluse apa, gaz, canal, curent. Pozitionat chiar la etajul 1 al blocului, are si ...

1633 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
1 Cam-Sagului-3 Min Shopping City-Mobilat- 36MP- 63.000 Euro!
11

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 15 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1750 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Iulius Mall
3
18

De inchiriat apartament 1 camera in zona Iulius Mall

Ofer spre inchiriere apartament renovat. Are masina de spalat, frigider, televizor. Garsoniera este situata pe Calea Sever Bocu langa Iulius Town, la parter, aproape de statia de autobuz. Suprafata utila este de 30 mp

30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Sagului
5
6

De inchiriat apartament 2 camere in zona Sagului

Se inchiriaza un apartament cu 2 camere in zona Sagului. Are mijloace de transport in zona, autobuze, tramvaie. Marketuri, Farmacii si ATM-uri in zona. Apartamentul se inchiriaza complet mobilat si utilat cum se vede si in poze. Are o suprafata utila de 45mp si este la etajul 1. Nu ezitati sa sunati ...

45 m2

Sagului, Timisoara, Timis

apartament cu o camera de inchiriat in zona Sagului
3
28

apartament cu o camera de inchiriat in zona Sagului

Se inchiriaza apartament cu o camera in zona Sagului aproape de mijloacele de transport in comun. Imobilul se ofera spre inchiriere mobilat si utilat. Suprafata acestuia este de 28 mp si este situat la etajul 2 . Se cauta persoane serioase.

28 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Kaufland Sagului
5
245

Oferim apartament 2 camere,zona Kaufland Sagului, 52 metri patrati. Apartamentul este complet mobilat si utilat, etaj 1, dresing incapator, centrala proprie, A C, izolatie exterioara .Este perfect pentru o familie cu 1-2 copii.

52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Zona Sagului de inchiriat apartament 2 camere
6
13

Zona Sagului de inchiriat apartament 2 camere

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere zona Sagului, etaj 2, decomandat, suprafata de 45mp, complet utilat si mobilat,intr-o zona linisita si cu acces rapid la puncte de interes. Este disponibil imediat pentru inchiriere. Se percepe o luna de chirie plus o luna garantie. Se accepta si animale de ...

45 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Zona Sagului apartament 2 camere de inchiriat
4
18

Zona Sagului apartament 2 camere de inchiriat

Dam spre inchiriere un apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat. Decomandat, la etajul 3 al blocului cu o suprafata utila de 54mp. Apartamentul dispune de toate cele necesare pentru o va putea imediat. Situat in zona Sagului, este aproape de mijloace de tranport, Shopping City, Unicarm, Profi. ...

54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere langa Antalya in Calea Sagului
8
1

Apartament 2 camere langa Antalya in Calea Sagului

Apartament 2 camere, etajul 2 din 4, decomandat, langa Shaormeria Antalya Renovat complet. Apartamentul are o suprafata de 45 mp. Langa apartament se afla statiile de transport in comun

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Sagului
3
17

De inchiriat apartament cu o camera in zona Sagului

Apartament 1 camera confort 1, zona Sagului complet mobilat si utilat dispune de 28 mp2. Etaj 3 in bloc mixt izolat disponibil imediat. Apartamentul este aproape de mijloacele de transport in comun

28 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Propietar vand apartament 2 camere
1
3

Propietar vand apartament 2 camere

vand apartament in sagului pe strada iris, cu 2 camere ,balcon ,buc,hol, baie ,gaz ,termopane apartamentul se afla la etejul 2 cu o suprafata de 50 mp necesita o mica renovare pretul e de 78000 euro tel cat timp anutul e posta este valabil si nu am tip de mesaje va multumesc

1560 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
54

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera,situat la etajul 1,suprafata de 29 mp,aproape de Shopping City. Este situat intr-o zona buna,cu mijloace de tranport in apropiere. Se vinde complet mobilat si utilat cu toate cele necesare. Va rog nu ezitati sa sunati la numarul de telefon pentru orice ...

1552 EUR/m2 | 29 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Sagului
4
8

De inchiriat garsoniera in zona Sagului

De inchiriat garsoniera in zona Sagului. Garsoniera are o suprafata de 25mp si este la etajul 2. Aproape de mijloace de transport in comun. Complet mobilata si utila. Mai multe detalii la numarul de telefon afisat!

25 m2

Sagului, Timisoara, Timis

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului
12

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat,vedere pe doua parti, situat în zona Șagului, la etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift,suprafață utilă de 78 mp (fără balcoane) , totul nou,Instalație electrică complet schimbată, calorifere noi , finisaje moderne. Pret 145000 euro.

1859 EUR/m2 | 78 m2