Imobiliare Timisoara Sagului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Sagului Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
3 camere decomandat, 65 mp – Calea Șagului, etaj 3
7

3 camere decomandat, 65 mp – Calea Șagului, etaj 3

Apartament 3 camere decomandat, 65 mp – Calea Șagului, etaj 3, complet mobilat și utilat 360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Calea Șagului, Str. Frunzei, Timișoara, într-o zonă liniștită, cu acces facil la toate punctele de interes. Detalii generale: Suprafață ...

1646 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere confort sporit, Calea Sagului
20
5

Apartament 3 camere confort sporit, Calea Sagului

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat in zona Sagului, pozitie excelenta, aproape pricipala, situat la etajul 2 intr-un imobil P+4, cu acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata ...

2121 EUR/m2 | 62 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar. COMISION 0%. Nou. CF Timisoara. Bucatarie inchisa. LIFT.
10
5

Proprietar, Comision 0%, vand apartament cu 2 camere, la etaj intermediar, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT in comun. Suprafata utila 51 mp + terasa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri tripane. Loc de parcare inscris ...

2049 EUR/m2 | 51 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Bloc 2001,Cu Centrala,Etaj 2, Mobilat,Usor Neg
14
1

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1713 EUR/m2 | 40 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% | Apartament 2 camere | Etaj 3 | 58 mp | Zona Sagului
8

COMISION 0% pentru chiriaș! Vă propun spre închiriere un apartament cu 2 camere, în zona Șagului, la etajul 3 al unui bloc cu regim de înălțime P+4, într-o zonă foarte bine conectată și apreciată din sudul Timișoara. Localizare – ce este în zonă Imobilul este amplasat la câteva minute de Shopping City ...

58 m2

sagului, Timisoara, Timis

8

7 EUR/m2 | 58 m2

sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera etaj 3 cu balcon
1

Garsoniera etaj 3 cu balcon

Se vinde garsoniera zona Sagului la 5 min de Kaufland, este compusa din hol,baie si bucatarie din constructie,camera,balcon închis cu termopan, gaz, clima, mobilata si utilata. Pret 49000euro neg

1960 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului
4
7

Apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului

Vand apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului, etaj 3 5 intr-un bloc izolat termic cu o suprafata de 50 mp. Este la o distanta de 10 minute de mall , piata , mijloace in transport , gradinita etc. Apartamentul este compartimentat astfel: -bucatarie -living -dormitor -baie

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

Casa D+P+E 400 mp utili teren 808 mp 2 FRONTURI STRADALE zona Sagului
20

De vanzare casa, cu regimul de inaltime, D+P+E, su 400 mp, suprafata teren 808 mp, 2 fronturi stradale, pe langa corpul principal al casei sunt spatii inchiriate, pretabila pentru diferite activitati comerciale si spatiu de locuit, zona Sagului zona de case. Pret: 550000 euro, neg Tel: 0729057644, ...

1375 EUR/m2 | 400 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera -zona Calea Sagului
3
2

Garsoniera -zona Calea Sagului

Inchiriez garsoniera mobilata 23 mp-zona Calea Sagului-camera -bucatarie -baie-hol-etj 2-4 apartamente pe nivel -caldura COLTERM.

Sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere etaj 1, CENTRALA, zona Sagului Piata Doina
10
2

De vanzare apartament 2 camere complet mobilat, centrala proprie, aer conditionat, etaj1 aproape de Piata Doina in apropiere avand scoala, gradinita, piata, mijloace de transport in comun. Disponibil imediat. Informatii la 0723155002

2000 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului
3
146

De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului

Oferim spre inchiriere apartament cu o camera in zona Sagului decomandat etajul 2 , 32 mp complet mobilat si utilat . Dispune de masina de spalat , frigider , plita si cuptor .

32 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in Calea Sagului
5
15

De vanzare apartament 2 camere in Calea Sagului

Vanzare apartament in Calea Sagului cu 2 camere confort 2 semidecomandat, situat la parter, suprafata utila de 45 mp, incalzire de la oras, aparat de aer conditionat,renovat recent, mobilat si utilat. Facilitati: aproape de Shopping City, farmacii, parcuri, mijloace de transport. Nu ezitati sa sunati ...

1411 EUR/m2 | 45 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera- Zona  Sagului
3
2

Apartament cu o camera- Zona Sagului

Inchiriez apartament cu o camera cu o suprafata de 32 mp in zona Sagului aproape de Shopping City, apartamentul se afla la etajul 3. Este complet utilat cu masina de spalat, plita electrica, microunda, frigider, etc.

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
30

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat etaj 3 centrala proprie 54 mp langa Shopping City. Aproape de mijloace de transoport, atat de tramvaie cat si autobuze. Va rog nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat pentru a primi mai multe informatii.

1472 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului
8
121

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului

Apartament 2 camere spatios suprafata 64 mp cf. 1, Apartamentul include hol, bucatarie (12m2), 2 camere, baie si WC separate, balcon. Camerele sunt separate, cu ferestrele in 2 parti opuse. Aparat de aer conditionat in ambele camere Termopane utilat si mobilat aproape de MALL SAGULUI.

64 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere  langa Antalya in zona Calea Sagului
6
20

De inchiriat apartament 2 camere langa Antalya in zona Calea Sagului

Apartament 2 camere, etajul 2 din 4, decomandat, langa Shaormeria Antalya Renovat complet. Apartamentul are o suprafata de 50 mp. Langa apartament se afla statiile de transport in comun

50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu  2 camere zona Calea Sagului
5
45

De vanzare apartament cu 2 camere zona Calea Sagului

Vanzare apartament in Calea Sagului cu 2 camere confort 2 semidecomandat, situat la parter, suprafata utila de 38 mp, incalzire de la oras, aparat de aer conditionat,renovat recent, mobilat si utilat. Facilitati: aproape de Shopping City, farmacii, parcuri, mijloace de transport. Nu ezitati sa sunati ...

1263 EUR/m2 | 38 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament modest de inchiriat 2 camere zona Sagului
4
19

Apartament modest de inchiriat 2 camere zona Sagului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Sagului,etajul 2,suprafata de 50 mp,cu toate utilitatile incluse. Apartamentul se afla in zona linistita, supermarketuri,magazien,farmacii,localuri,etc. Se accepta si animale de comanie.

41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Sagului Kaufland Etaj 2
19
1

Sagului Kaufland Etaj 2

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 2 camere etajul 2 situat in zona Sagului in proximitatea Kaufland. Apartamentul este structurat in hol, bucatarie, baie, prevazuta cu geam de aerisire, living, dormitor si balcon. Dispune de mobilier si electrocasnice. Pretul solicitat de proprietar este ...

1756 EUR/m2 | 41 m2

sagului, Timisoara, Timis

Sagului 2 Camere Shopping City
18

Sagului 2 Camere Shopping City

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat,situat in zona Sagului, Noul Mall !!! Este disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 38 mp. Pret : 68 500 Euro Negociabil ! Acoperis de tigla recent schimbat. Se vinde mobilat si utilat conform pozelor. Confortul termic ...

1803 EUR/m2 | 38 m2