Imobiliare Timisoara Sagului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Sagului Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Proprietar, vindem casă in Timișoara
5
5

Proprietar, vindem casă in Timișoara

Casă modernă de vânzare în Timișoara ideală pentru locuință multifamilială sau firmă Strada Ulpia Traiană Nr 107 Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită situată în Timișoara, finalizată în anul 2025, construită pe un teren generos de 628 mp și având o suprafață construită de 213,4 mp. ...

2196 EUR/m2 | 214 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Calea Sagului
3
12

Garsoniera de inchiriat in zona Calea Sagului

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Calea Sagului, aproape de Unicarm. Se inchiriaza pentru o singura persoana sau cuplu. Dispune de o suprafata utila de 30mp si este la etajul 3. Incalzire de la oras, cheltuilele sunt totusi ieftine. Se inchiriaza mobilata si utilata ca in poze. ...

30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Sagului
4

De inchiriat apartament 2 camere in zona Sagului

Apartament 2 camere decomandat , doua dormitoare , baie si bucatarie , suprafata 49 mp , etaj 3 in zona Sagului . Complet mobilat si utilat , centrala proprie

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere in Calea Sagului
8

Apartament 2 camere in Calea Sagului

Apartament 2 camere, etajul 2 din 4, decomandat, langa Shaormeria Antalya Renovat complet. Apartamentul are o suprafata de 45 mp. Langa apartament se afla statiile de transport in comun

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament o camera - Zona Sagului
3
2

Apartament o camera - Zona Sagului

De inchiriat apartament o camera str Muzicescu , fara centrala , cu clima geamuri termopan etc. Suprafata 27 mp

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere spre vanzare Sagului
5
2

Apartament 2 camere spre vanzare Sagului

Se vinde apartament decomandat zona Calea Sagului 55mp, etajul 4 4 cu acoperis si pod in bloc de caramida. Urmeaza sa fie facuta si izolarea blocului. Apartamentul are clima si centrala proprie si este compus astfel: hol bucatarie deschisa cu bolta camera 1 cu balcon inchis camera 2 baie cu cada loc ...

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare Calea Sagului
6
5

Apartament 2 camere de vanzare Calea Sagului

Oferim apartament cu 2 camere, 52 mp, etaj 2, spatios, mobilat si utilat. Zona calea sagului, str ana ipatescu, langa mijloacele de transport.

1192 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

inchiriere un apartament in zona Sagului
4

inchiriere un apartament in zona Sagului

Ofer spre inchiriere un apartament in zona Sagalui la etajul 1, cu o suprafata de 57 mp complet utilat si decomandat, de preferabil o familie cu maxim 2 copii!

57 m2

Sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Casa cu 4 apartamente la curte comuna cu teren total 748 mp
9
10

Casa individuala cu 4 apartamente separate, pod mansardabil si gradina generoasa – zona Sagului, Timisoara Descriere: FOXFORT propune spre vanzare o casa individuala cu regim de inaltime Parter + Pod, situata in Timisoara, zona Sagului – o proprietate aparte, unde traditia anilor 1950 se intalneste ...

845 EUR/m2 | 148 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
2

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !
3
2

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului la etajul 3, aproape de P-ta Doina Unicarm, intr-un bloc izolat termic pe exterior, apartamentul este in curs de renovare, se monteaza parchet, gresie, faianta, usi, vana noua, se zugraveste. pret 67.000 Euro. Tel: 0750283339

1634 EUR/m2 | 41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Sagului
3
343

De inchiriat garsoniera in zona Sagului

Inchiriez garsoniera, utilata si mobilata recent. Se afla la etajul 2 , cu o suprafata de 25 mp. Se accepta animale de companie

25 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1
20
1

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1

Va propunem spre vanzare un apartament la casa tip vila, constructie din caramida (4 apartamente in total), Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, bucatarie, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa , 1 baie cu geam si cada. Totul este decomandat. La subsol sunt boxele, Apartamentul necesita ...

1533 EUR/m2 | 60 m2

sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului
3
41

De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului

Dam spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Sagului, aproape de City Mall si de mijloacele de transport in comun. Etaj 2 din 4, suprafata 26 mp, cu contract, dotat cu centrala proprie, aer conditionat si mobilat recent. Va asteptam la vizionare!

26 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere in zona Calea-Sagului
4
7

Apartament cu doua camere in zona Calea-Sagului

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere, etajul 2, 48 mp, confort 1, decomandat, mobilat si utilat complet. Zona Calea Sagului-Iuliu Maniu, parc, mijloace de transport, supermarketuri, parter, zona linistita, doar persoane serioase si pe termen lung.

48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchririat apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
5

De inchririat apartament cu 2 camere in zona Sagului

Va prezentam spre inchiriere un apartament Zona Sagului Str. Gavril Musicescu compus din 2 camere, situat la etajul 2 4, avand o suprafata utila de 49 mp, centrala proprie. Complet mobilat 280 Euro + garantie! Pentru mai multe detalii sau stabilirea unei vizionari va rog sa contactati numarul de ...

49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
4

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Se da spre vanzare o apartament cu 1 camera in zona Sagului. Etaj: 3. Suprafata: 33mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Profi, Parcuri, Transport in comun, Unicarm, Scoli, Gradinite, Shooping City. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1788 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 3 camere zona Sagului
5
149

De inchiriat apartament cu 3 camere zona Sagului

De inchiriat apartament cu 3 camere, situat la etajul patru, 62 mp2. Este complet mobilat si utilat. Apartamentul este dotat cu centrala proprie pe gaz, contor de curent separat, contor de apa separat. Bucataria este complet utillata in zona calea sagului, la 500 m de mall.

62 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu trei camere in zona Sagului
5
9

Apartament cu trei camere in zona Sagului

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 3 camere, decomandat, in imediata apropiere a Shopping City Timisoara. Disponibil la etajul 3 intr-un bloc de 10 etaje cu lift. Blocul este izolat exterior. Suprafata utila este de 65 mp + balcon 8 mp.

65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului
12

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat,vedere pe doua parti, situat în zona Șagului, la etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift,suprafață utilă de 78 mp (fără balcoane) , totul nou,Instalație electrică complet schimbată, calorifere noi , finisaje moderne. Pret 145000 euro.

1859 EUR/m2 | 78 m2

sagului, Timisoara, Timis

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2,  CT, clima. et 3, boxa
17
2

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2, CT, clima. et 3, boxa

De vanzare apartament 3 camere , zona Sagului, Str Mures, linga Scoala Gimnaziala nr 2, la etajul 3, confort 2, semidecomandat, cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare, detine boxa trecuta in cf. Pretul apartamentului este de 78000 Euro.

1500 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului
8
121

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului

Apartament 2 camere spatios suprafata 64 mp cf. 1, Apartamentul include hol, bucatarie (12m2), 2 camere, baie si WC separate, balcon. Camerele sunt separate, cu ferestrele in 2 parti opuse. Aparat de aer conditionat in ambele camere Termopane utilat si mobilat aproape de MALL SAGULUI.

64 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului
4
14

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului

Avem de inchiriat in zona Sagului un apartament cu 2 camere. Se afla la etajul PARTER si are suprafat utila de 54mp. Se gasesc in apropierea lui Profi, Unicarm, farmacii, mijloace de transport in comun. Se inchiriaza incepand cu data de 1 dar se pot face vizionari pana atunci. Sunati la numarul ...

50 m2