Imobiliare Timisoara Sagului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Sagului Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
CI643 Sagului,2 camere,Renovat
8
1

CI643 Sagului,2 camere,Renovat

Agentia AV Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere la Mansarda,,situat in zona Sagului..Blocul are 4 etaje+mansarda.Apartamentul este semiecomandat, avand suprafata utila de 33 mp, Compartimentarea imobilului : - hol cu spatiu de depozitare - living - camera - bucatarie - baie cu cada ...

1606 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Constructie noua! Finisaje premium! Bucatarie mobilata si utilata!
10
1

Casa individuala in zona Sagului-Fratelia, cu regim de inaltime Parter + Etaj+ Mansarda, finalizata in 2022 Suprafata utila de 135 mp. Teren de 210 mp, cu front stradal de 9 m. Ziduri exterioare si interioare din caramida, termoizolata exterior, acoperis tigla. Compartimentare: - parter : hol acces, ...

135 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6
13
6

3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat la pret de 2 camere situat pe Calea Sagului la 5 min de Shopping City Mall confort 1 decomandat la etaj 6 din 10 al unui bloc izolat cu o suprafata de 58 mp utili, 1 balcon la camera mica si 1 baie cu geam. Apartamentul are termopane ...

1466 EUR/m2 | 58 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spațios cu 3 camere decomandate – 73 mp utili, etaj 2
10
1

De vânzare apartament cu 3 camere decomandate, confort 1, situat într-un bloc solid construit în 1979, la etajul 2 din 5. Cu o suprafață utilă de 73 mp, locuința este perfect compartimentată pentru confort și funcționalitate: -3 camere luminoase -2 băi -2 balcoane închise -bucătărie generoasă -hol spațios Confortul ...

1616 EUR/m2 | 73 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului
5
127

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului

Se vinde apartament cu o camera,baie,bucatarie, etaj 1 bloc cu 4 apartamente pe nivel in Piata Doina, Calea Sagului, totul amenajat si utilat. Sprafata utila de 34 mp2, bloc izolat termic.

1309 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1  centrala proprie  bloc izolat zona Sagului
7
1

2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Sagului

De vanzare, apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, bloc izolat, situat la etajul 4 din 5, mobilat si utilat, bloc cu acoperis de tigla, zona Sagului. Pret: 78300 euro Tel: 0736170308

1450 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Piata Doina
4
33

De inchiriat apartament 2 camere in zona Piata Doina

Inchiriez un apartament cu 2 camere, nedecomandat, etaj 4 4, cu o suprafata de 35 mp, constructie 1978 situat in zona Piata Doina , foarte aproape de scoala Gimnaziala Nr 13. Apartamentul se prezinta intr-o stare foarte buna.

35 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament modest de inchiriat 2 camere zona Sagului
4
19

Apartament modest de inchiriat 2 camere zona Sagului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Sagului,etajul 2,suprafata de 50 mp,cu toate utilitatile incluse. Apartamentul se afla in zona linistita, supermarketuri,magazien,farmacii,localuri,etc. Se accepta si animale de comanie.

41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter  Calea Sagului
10
1

Apartament cu 2 camere parter Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

1807 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in Calea Sagului
5
15

De vanzare apartament 2 camere in Calea Sagului

Vanzare apartament in Calea Sagului cu 2 camere confort 2 semidecomandat, situat la parter, suprafata utila de 45 mp, incalzire de la oras, aparat de aer conditionat,renovat recent, mobilat si utilat. Facilitati: aproape de Shopping City, farmacii, parcuri, mijloace de transport. Nu ezitati sa sunati ...

1411 EUR/m2 | 45 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
31

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat etaj 3 centrala proprie 54 mp langa Shopping City. Aproape de mijloace de transoport, atat de tramvaie cat si autobuze. Va rog nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat pentru a primi mai multe informatii.

1472 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului
20
15

Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului

Va propunem spre vanzare un apartament la casa(bloc) de caramida cu 4 apartamente in total, parter+etaj+ terasament si cu hidroizolatie. Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa care a fost transformat in cameră, 1 cămară spatioasa de alimente transformata ...

1438 EUR/m2 | 64 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, Timis, Sagului, Centrala Proprie
7

Apartament cu 3 camere, Timis, Sagului, Centrala Proprie

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, situat in judetul Timis, Timisoara,zona Calea Sagului, o zona linistita si bine pozitionata pentru cupluri sau familii care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu acces facil catre scoli, supermarketuri ...

57 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului
11

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suorafata de 43 mp, aer conditionat, cu posibilitatate de centrala pe gaz, situtat la etajul 4. Pret. 65000 euro Telefon. 0736170308

1477 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam dec renovat etaj 1 centrala proprie zona Sagului
5
1

3 cam dec renovat etaj 1 centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 57 mp, bloc izolat, situat la etajul 1, intr-un bloc cu lift, renovat, mobilat, baie cu geam, aer conditionat, zona Sagului. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1825 EUR/m2 | 57 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland
8

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40, situat la etajul 3, gaz contorizat, zona Sagului. Pret: 71500 euro Tel: 0736170308

1788 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Sagului
4

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Sagului

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere, etajul 2, 50mp, confort 1, decomandat, mobilat si utilat complet. Zona Calea Sagului-Iuliu Maniu, parc, mijloace de transport, supermarketuri, zona linistita, doar persoane serioase si pe termen lung.

50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Calea Șagului
3
75

De vanzare garsoniera in zona Calea Șagului

Vând garsoniera in zona Calea Șagului mobilată și utilată, ocupabila imediat.Bloc cu acoperiș, etajul 4, are o suprafata de 22 mp, zonă liniștită. Pret 25.000 Euro negociabil

1136 EUR/m2 | 22 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Sagului
3
2

De inchiriat apartament cu o camera in zona Sagului

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 1 camera, spațios, complet utilat si mobilat, etaj 2, avand o suprafata utila de 35 mp, centrala, aer conditionat, foarte aproape de kaufland si linia 33. Apartamentul este disponibil imediat!

35 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Calea Sagului
4
16

De inchiriat garsoniera in zona Calea Sagului

Ofer spre închiriere o garsonieră complet mobilată situata in Calea Sagului cu o suprafata de 25 mp , etaj 2 din 5, bloc izolat termic. Zonă foarte bine conectată cu orașul tramvai, autobuz, troleibuz Acces facil către Shopping City, centre comerciale și supermarketuri Parcări disponibile în zonă

25 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Calea Sagului
3
11

Garsoniera de inchiriat in zona Calea Sagului

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Calea Sagului, aproape de Unicarm. Se inchiriaza pentru o singura persoana sau cuplu. Dispune de o suprafata utila de 30mp si este la etajul 3. Incalzire de la oras, cheltuilele sunt totusi ieftine. Se inchiriaza mobilata si utilata ca in poze. ...

30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Sagului
3
1

Garsoniera de inchiriat in zona Sagului

Va prezentam spre inchiriere o garsoniera in zona Musicescu, complet mobilata si utilata cu cele necesare. Garsoniera este situata in zona Sagului pe Str. Musicescu. Are o suprafata utila de 28mp si este la etajul 3. Se accepta si animale de companie. Sunati pentru a stabilii vizionari.