Apartament o camera - Zona Sagului
De inchiriat apartament o camera str Muzicescu , fara centrala , cu clima geamuri termopan etc. Suprafata 27 mp
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 19:49
Anunțuri promovate – Vezi toate
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 19:49
Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 53 mp utili si este situat la etajul 2. - Hol de acces - Bucatarie - Living - Hol - Dormitor - Baie - ...
1736 EUR/m2 | 53 m2
Sagului, Timisoara, Timis
20 mai
District Real Estate vă propune spre vânzare o hală industrială versatilă, potrivită pentru showroom, service auto, magazin de prezentare cu zonă de depozitare sau activități logistice ușoare, amplasată într-o zonă cu acces facil către drumurile principale și Centura de Sud a orașului. Preț de vânzare: ...
1533 EUR/m2 | 450 m2
sagului, Timisoara, Timis
ieri 11:45
De inchiriat in Calea Sagului. Access rapid la mijloace de transport in comun. Dispune de o suprafata utila de 26mp si era la etajul 3. Se primesc si animale de companie.
26 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 12:23
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Inchiriez apartament cu 1 camera, bucatarie, dormitor si baie, mobilat si utilat. CHELTUIELILE DE INTRETINERE (APA, CURENT), SUNT INCLUSE IN PRETUL CHIRIEI. Doar lunile de iarna se plateste caldura separat 200 lei. Zona Sagului-Fratelia la 3 minute de Turist. Pret: 1300 lei Telefon: 0723674418
40 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 23:32
De inchiriat apartament cu 2 camera, bucatarie, dormitor si baie, mobilat si utilat. CHELTUIELILE DE INTRETINERE (APA, CURENT), SUNT INCLUSE IN PRETUL CHIRIEI. Zona Sagului-Fratelia la 3 minute de Turist. Pret: 1500 lei Telefon: 0723674418
44 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 23:31
Va propunem spre vanzare apartamentul semidecomandat cu 2 camere situat la etajul 3 al unui bloc anvelopat termic , incalzirea se face prin intermediul centralei propri pe gaz. Aer conditionat ,mobilat si utilat . Preț. 80000 euro Telefon. 0723674418
1702 EUR/m2 | 47 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 23:27
De vanzare apartamentul cu 3 camere cu o suprafata de 56 mp, se afla la etajul 3 din 10, cu lift. Se vinde complet mobilat si utilat, exact ca in poze. Se afla la doar 5 minute de Shopping City, foarte aproape de mijloace de transport in comun( E1, E8, 33, tramvai 2, 7 etc). Incalzirea se face de la ...
1714 EUR/m2 | 56 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 23:24
Va propunem de vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 49 mp, decomandat, recent renovat, situat la etajul 2, pe strada principală Calea Sagului, geamurile sunt cu vedere în spatele blocului, dispune de centrală termică. Pret. 94000 euro Telefon. 0723674418
1918 EUR/m2 | 49 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 23:22
Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...
1807 EUR/m2 | 44 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 23:17
De vanzare apartament cu 1 camera, decomandat, confort 1, situat in zona Sagului, disponibil la etajul 1 din 4, cu o suprafata de 35 de metri patrati utili reali (conform certificatului energetic). Apartamentul are si un balcon mare de 5 metri patrati inchis complet in termopan. Imobilul este situat ...
2031 EUR/m2 | 32 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 23:09
De vanzare apartament cu 2 camere situat în cal Sagului,lânga sc.generala 2,cresa,gradinita,Carrefour,aproape de linia de tramvai 8 la 10min.de mers pe jos la Shopping City ,zona linistita cu loc de parcare în fata blocului. Este renovat recent ,instalatia electrica schimbata complet ,cu tot cu prize ...
1458 EUR/m2 | 48 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 23:08
Inchiriez apartament cu 1 camera, bucatarie, dormitor si baie, mobilat si utilat. CHELTUIELILE DE INTRETINERE (APA, CURENT), SUNT INCLUSE IN PRETUL CHIRIEI. Zona Sagului-Fratelia la 3 minute de Turist. Pret: 1300 lei Telefon: 0723674418
35 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 23:05
Inchiriez apartament cu 2 camera, bucatarie, dormitor si baie, mobilat si utilat. CHELTUIELILE DE INTRETINERE (APA, CURENT), SUNT INCLUSE IN PRETUL CHIRIEI. Zona Sagului-Fratelia la 3 minute de Turist. Pret: 1500 lei Telefon: 0723674418
44 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 23:02
D e vanzare apartament cu 3 camere, etajul 3 din 10, bloccu lift, situat in Calea Salugului, la Turist. Apartamentul este decomnadat, nu are centrala proprie,are 2 băi, 65 metri patrati utili, 8 metri patrati balcon. Pret. 93000 euro negociabil Telefon. 0723674418
1431 EUR/m2 | 65 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 23:01
Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat cu o suprafata de 60 mp, 2 holuri, renovat total in 2025, instalatii sanitare si electrice noi, camalizare separata de coloana, parcare in fat, spatelele blocului, bloc izolat, magazine, statiei de autobuz, parc zona Sagului langa parcul Clabucet. Pret. ...
1833 EUR/m2 | 60 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 22:38
Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, este situat în Calea Sagului Dambovita , Timișoara, are o suprafață de 65 mp utili, 72 mp cu cele două balcoane ce sunt situate pe două părți diferite. Imobilul este decomandat, bucătărie închisă cu debara. Holul este sub forma literei Z . Prezintă 2 ...
1646 EUR/m2 | 65 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 22:38
De vanzare apartament cu 3 camera cu suprafata utila de 56 mp si este compartimentat asftel: - bucatarie - 2 dormitoare - living - baie - loc pt masina de spalat - 2 balcoane inchise Dotari: Mașina de spalat rufe, Aragaz, Cuptor microunde Frigider Mașină de spălat vase Aspirator Aer conditionat. Apartamentul ...
1554 EUR/m2 | 56 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 22:35
Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suorafata de 43 mp, aer conditionat, cu posibilitatate de centrala pe gaz, situtat la etajul 4. Pret. 65000 euro Telefon. 0723674418
1477 EUR/m2 | 44 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 22:35
Va propunem spre vanzare apartament in Sagului, decomandat, situat la etajul 1,scara este recent renovata iar blocul este anvelopat termic. Apartamentul dispune de centrala proprie montata in 2024 si clima. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - Living - 2 Dormitoare - Baie cu geam Se vinde ...
1793 EUR/m2 | 58 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 22:32
De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, la parter inalt cu vedere la bulevard, la 3 minute cu masina de Piata Operei. Blocul este termoizolat si recent amenajat, inclusiv rampa persoane cu dizabilitati. Apartamentul este recent renovat, 49 mp utili, balcon inchis amenajat, tamplarie integral ...
1898 EUR/m2 | 49 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 22:24
De vanzare apartament cu 3 camere, situat la etaj 3 din 4 , semidecomandat, comfort 2, cu o suprafata de 54 mp utili, 2 balcoane inchise, clima, centrala pe gaz, bloc izolat termic, se vinde mobilat si utilat. In apropiere de Lidl, Profi, Carrefour, farmacii, parcul Clabucet, Shopping City la 10 ...
1574 EUR/m2 | 54 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 22:19
Disponibil spre vanzare, 1/2 Duplex, situat la limita dintre Chisoda si Calea Sagului-in apropiere de Unitatea militara. Vila are 140mp utili, Parter+Mansarda+Pod, cu 355 mp Teren, centrala proprie-calorifere. Interiorul casei in prezent este la gri si in curs de finisare. Compartimentare: Parter: ...
1500 EUR/m2 | 140 m2
sagului, Timisoara, Timis
ieri 21:56
Teren intravilan pretabil constructii industriale de vanzare in Timisoara zona Calea Chisodei. FOXFORT propune oportunitate excelenta pentru investitie, teren intravilan ideal pentru constructii industriale, situat in Timisoara, zona SUD, avand o suprafata de 10.226 mp, numar fronturi 1 si deschiderea ...