Imobiliare Timisoara Sagului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Sagului Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
 Apartament 1 cameră, decomandat – 37 mp | Calea Șagului
19
2

Apartament 1 cameră, decomandat – 37 mp | Calea Șagului

Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 cameră, decomandat, cu o suprafață de 37 mp, situat la etajul 8 din 8, într-un imobil dotat cu lift , construit în anul 1990. ✅ 0% comision pentru cumpărător Locație excelentă: pe Calea Șagului nr. 85, în apropiere de Shopping City Timișoara – acces rapid ...

1622 EUR/m2 | 37 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
FARA GARANȚIE+2 Locuri Parcare Gratuite !!!  170 E,Sagului-Dambovita,Liber,De Văzut !!!
11
1

FARA GARANȚIE+2 Locuri Parcare Gratuite !!! 170 E,Sagului-Dambovita,Liber,De Văzut !!!

FARA GARANTIE +2 LOCURI DE PARCARE PRIVATE GRATUITE !!! AM ACUM DE INCHIRIAT IN ZONA SAGULUI-DAMBOVITA, O Garsoniera Formata din Camera Separata Spațioasă+ Baie Proprie , Fara Bucătărie .Apartamentul este mobilat Decent,cu Centrala Termica, Frigider ,TV și MERITA VAZUT 100%. Chiria lunara este 170 ...

20 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere de vânzare, 65 mp, Calea Sagului
9
3

3 camere de vânzare, 65 mp, Calea Sagului

Apartament 3 camere de vânzare, 65 mp, decomandat, complet mobilat, zonă Șagului 360 grade imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, cu suprafața de 65 mp, decomandat, situat la parterul unui bloc liniștit, ferit de zgomotul traficului, în zona Șagului. Locația este excelentă: • 5 minute ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Sagului-5 Min de Centru-43 MP-Aer conditionat-Mobilat-Utilat-66.000 Euro !Negociabil
10
3

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 2 camere, decomandat si mobilat complet, situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 1 minut de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de ...

1535 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului
5
129

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului

Se vinde apartament cu o camera,baie,bucatarie, etaj 1 bloc cu 4 apartamente pe nivel in Piata Doina, Calea Sagului, totul amenajat si utilat. Sprafata utila de 34 mp2, bloc izolat termic.

1309 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

4 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Sagului Shopping City
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 78 mp, et 3 din 10, Instalație electrică complet schimbată, rețea de gaz nouă, centrala pe gaz, calorifere noi, finisaje moderne, zona Calea Sagului, langa Shopping City. Pret: 145000 euro Tel:

1859 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Sagului
4
16

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Sagului

Inchiriez apartament cu o camera, decomandat, zona Sagului, etajul 1, avand o suprafata de 33 mp, apartamentul are si un balcon. Apartamentul se afla la 3 minute de mers pe jos de Shopping City si de statiile de transport in comun. Apartamentul este dotat cu clima si centrala proprie

33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului
10

Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

2038 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului
6
36

De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului

va propune spre vanzare un apartament cu o camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata de 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport in comun, mall-ul ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere DECOMANDAT,  CURTE   Calea Sagului
10

Apartament cu 2 camere DECOMANDAT, CURTE Calea Sagului

Vă propunem spre vânzare un apartament deosebit, situat într-o zonă liniștită de case, Calea Sagului, la doar câteva minute de centrul orașului. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 54 mp Regim de înălțime: Parter Compartimentare eficientă Compartimentare: 2 dormitoare spațioase Living open space cu ...

2343 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu  2 camere zona Calea Sagului
5
46

De vanzare apartament cu 2 camere zona Calea Sagului

Vanzare apartament in Calea Sagului cu 2 camere confort 2 semidecomandat, situat la parter, suprafata utila de 38 mp, incalzire de la oras, aparat de aer conditionat,renovat recent, mobilat si utilat. Facilitati: aproape de Shopping City, farmacii, parcuri, mijloace de transport. Nu ezitati sa sunati ...

1263 EUR/m2 | 38 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartamente 2 camere in zona Sagului
5
18

De inchiriat apartamente 2 camere in zona Sagului

Închiriem un apartament deosebit cu 2 camere, decomandat, situat in zona Calea Sagului , intr o zona excelenta aproape de mijloace de transport si magazine . Suprafata utila a apartamentului este de 47 m2 . Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil anvelopat cu 4 etaje. Pretul este negociabil ...

47 m2

Sagului, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat in zona Sagului
4
1

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Sagului

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere zona Sagului pe termen lung . Nu se accepta animale de companie .Imobilul se inchiriaza mobilat si utilat . Suprafata utila este de 47 mp , etaj 2.

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera zona Sagului
4
65

De inchiriat apartament cu o camera zona Sagului

Inchiriez apartament cu o camera la etajul 3 5, decomandat. In apropiere de magazinul Kaufland Apartamentul este complet mobilat, recent renovat, incalzirea de la oras Apartamentul are si un balcon de 5 mp. Suprafata utila fiinde de 28mp

28 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere in zona Calea-Sagului
4
7

Apartament cu doua camere in zona Calea-Sagului

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere, etajul 2, 48 mp, confort 1, decomandat, mobilat si utilat complet. Zona Calea Sagului-Iuliu Maniu, parc, mijloace de transport, supermarketuri, parter, zona linistita, doar persoane serioase si pe termen lung.

48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Sagului centrala proprie
3
3

Garsoniera de inchiriat in zona Sagului centrala proprie

Dam spre inchiriere garsoniera in zona Sagului,pe strada Ana Ipatescu,situata la etajul 2,suprafata de 28 mp,fiind utilata si mobilata complet. Inchirierea se face incepand cu data de 01,fiind ideala pentru o persoana sau doua. Se cauta chiriasi pe o perioada lunga de timp. In apropiere se afla magazine ...

28 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De inchririat apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
5

De inchririat apartament cu 2 camere in zona Sagului

Va prezentam spre inchiriere un apartament Zona Sagului Str. Gavril Musicescu compus din 2 camere, situat la etajul 2 4, avand o suprafata utila de 49 mp, centrala proprie. Complet mobilat 280 Euro + garantie! Pentru mai multe detalii sau stabilirea unei vizionari va rog sa contactati numarul de ...

49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

 De inchiriat apgarsoniera in zona Sagului
3
29

De inchiriat apgarsoniera in zona Sagului

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Sagului, cu o suprafata de 25mp, etaj 1 situata intr-o zona linstita a orasului. Se accepta si animale de companie. Alte detalii la telefon. Va asteptam la vizionare!

25 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa D+P+E 400 mp utili teren 808 mp 2 FRONTURI STRADALE zona Sagului
20

De vanzare casa, cu regimul de inaltime, D+P+E, su 400 mp, suprafata teren 808 mp, 2 fronturi stradale, pe langa corpul principal al casei sunt spatii inchiriate, pretabila pentru diferite activitati comerciale si spatiu de locuit, zona Sagului zona de case. Pret: 550000 euro, neg Tel: 0729057644, ...

1375 EUR/m2 | 400 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Teren industrial/comercial cu PUZ-14.414 mp–Calea Sagului, Timisoara
12

Oportunitate excelenta de investitie intr-una dintre cele mai dinamice zone de dezvoltare comerciala si industriala din Timisoara – Calea Sagului – Drumul Cenusii, in proximitatea Metro, Leroy Merlin si SMW fabrica de biciclete Decathlon. La doar cateva minute de nodul rutier Calea Sagului – acces ...

14,414 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat zona Sagului
4
40

Apartament cu 2 camere de inchiriat zona Sagului

Spre inchiriere apartament cu 2 camere zona Sagului, etaj 3, suprafata de 43 mp. Mobilat si utilat. Pentru detalii sunati la numarul de telefon.

43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu
4
3

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu

Suprafata utila 67 Numar camere 3 camere Descriere Apartament cu 3 camere cu centrala proprie, la parter inalt, su: 67mp, decomandat, izolat pe interior si subsolul. Apartamentul se afla intr-o locatie avantajoasa, la cateva minute de Shopping City, apartamentul se vinde complet mobila si utilat cum ...

1617 EUR/m2 | 60 m2