Imobiliare Timisoara Sagului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Sagului Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament semidecomandat, 2 camere, centrala proprie,Sagului
9

APOSTU ESTATE are placerea de a va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, cu centrala proprie, localizat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 4 din 4 si are suprafata de 38mp utili+ balcon Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie utilata - Living - Dormitor - ...

1974 EUR/m2 | 38 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Sagului-7 Min Spitalul Judetean-Mobilat-Centrala-54 MP-75.000 Euro Negociabil!
16
1

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat , situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
apartament 2 camere de inchiriat in zona Sagului
4
270

apartament 2 camere de inchiriat in zona Sagului

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere zona Sagului pe termen lung . Nu se accepta animale de companie .Imobilul se inchiriaza mobilat si utilat . Suprafata utila este de 47 mp , etaj 2.

47 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament o camera Sagului
3

Apartament o camera Sagului

Apartament situat in Calea Sagului . Este compus din o camera, bucatarie, baie, debara plus dependinte, in stare perfecta, mobilat complet nou . Zona civilizata, langa Shopping City, etaj 3 . Termenul de inchiriere este de minim 12 luni. Suprafata utila este de 40 mp.

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat garsoniera in zona Sagului
4
7

De inchiriat garsoniera in zona Sagului

Dam spre inchiriere o garsoniera chiar in zona Sagului. Zona linistita, are in apropriere mijloace de transport in comun. Garsoniera este petfriendly, cu o suprafata utila de 23mp, chiar la etajul 2. Se inchiriaza complet mobilata si utilata, gata pentru a va muta. Disponibilitate imediata. Daca nu ...

23 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Decomandat cu Centrala Noul Mall
9

Decomandat cu Centrala Noul Mall

YouPro.ro va ofera spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Sagului la etaj intermediar la etajul 4 al unui bloc de 5 etaje. Apartamentul dispune de centrala termica proprie, cheltuielile de intretinere fiind mici. Blocul este izolat amenajat utilat, mobilat, utilat. Pretul solicitat de proprietar ...

1714 EUR/m2 | 35 m2

sagului, Timisoara, Timis

Sagului Kaufland Etaj 2
19
1

Sagului Kaufland Etaj 2

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 2 camere etajul 2 situat in zona Sagului in proximitatea Kaufland. Apartamentul este structurat in hol, bucatarie, baie, prevazuta cu geam de aerisire, living, dormitor si balcon. Dispune de mobilier si electrocasnice. Pretul solicitat de proprietar este ...

1756 EUR/m2 | 41 m2

sagului, Timisoara, Timis

Sagului 2 Camere Shopping City
18

Sagului 2 Camere Shopping City

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat,situat in zona Sagului, Noul Mall !!! Este disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 38 mp. Pret : 68 500 Euro Negociabil ! Acoperis de tigla recent schimbat. Se vinde mobilat si utilat conform pozelor. Confortul termic ...

1803 EUR/m2 | 38 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament Sagului 2 camere  etaj 2
18
2

Apartament Sagului 2 camere etaj 2

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat,situat in zona Sagului, disponibil la etajul 2 din 4, cu o suprafata de aproximativ 40 mp. Pret 65 000 Euro Incalzirea se face de la Colterm dar exista posibilitatea montarii unei centrale. Imobilul este situat in apropiere de ...

1625 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera cu Centrala si Curte
13

Apartament 1 Camera cu Centrala si Curte

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera baie, bucatarie, centrala proprie pe gaz, amenajat, totul nou, usa metalica, termopane, izolat termic exterior, liber, 20 mpla curte comuna cu inca doua familii in curte, zona Sagului, strada Rusu Sirianu. Pretul solicitat de proprietar este de ...

2300 EUR/m2 | 20 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Direct Proprietar Renovat Spatios Etaj 2 Calea Sagului
12

Direct Proprietar Renovat Spatios Etaj 2 Calea Sagului

FARA COMISION!!! Direct proprietar vand apartament cu 1 camere, confort 1, situat in zona Sagului, disponibil la etajul 2 din 4. Sunt doar 4 apartamente pe fiecare nivel. Imobilul este situat in apropiere de statie de mijloace de transport, scoala, supermarket.Este ideal atat pentru locuit cat si ca ...

2240 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament zona Sagului Piata Doina
13
9

Apartament zona Sagului Piata Doina

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Sagului in proximitatea Piata Doina. Apartamentul este curat si frumos in zona linistita. Pretul solicitat de proprietar este de doar 58.000 euro.

1657 EUR/m2 | 35 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera decomandat 34 mp aproape Noul Mall (Shopping City)
8
3

YouPro va ofera spre vanzare apartament cu 1 camera confort 1 decomandat, situat in zona Calea Sagului aproape de Turist, situat la parter inalt cu balcon din constructie,blocul este anvelopat, vedere in spate spre curtea unei case, apartamentul este model mai mare, apartametul se da cu tot ce este, ...

1765 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

Etaj 1 cu Centrala Bloc Izolat
9
8

Etaj 1 cu Centrala Bloc Izolat

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 2 camere situat la etajul 1 intr-un bloc izolat renovat inclusiv casa scarii. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata de 44 mp, fiind structurat in living, dormitor cu balcon, baie, prevazuta cu geam de aerisire, bucatarie. Dispune de centrala termica ...

1738 EUR/m2 | 42 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
19

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Sagului

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere, etaj 1, suprafata utila este de 50 mp, apartamentul vine mobilat complet, utilat cu toate cele necesare, se accepta animale de companie. Locatia este la 5 min de shopping city, la 5 min de piata Doina si Antalya, pietonal.

50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Sagului
3
4

De inchiriat apartament cu o camera in zona Sagului